320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minna viie-kuue mehega vastase vahti survestama, Hendo veel uljalt kõige ees, ikka selle vastasega ei saa. Kaitse jäeti ülihõredaks, ründajatel polnud teravust ja nii see läks. Aga tuleks unustada. Loodetavasti Jones vaatas pingilt Fodenit ja õppis midagi. Meil oleks ka sellist noort elajat keskväljale vaja.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      halloo poisid, mis te nüüd kurjustate, tiitel on käes, saab pingevabalt mängida, katsetada uusi asju jne. Ma ei imestaks samas, kui hakataks nüüd Inglismaal kui ka siin foorumis nõudma Kloppi lahkumist

      Kommentaar


        Haha jep, täiesti pingevaba vaatamine ju. Mu meelest oleks võind Robbo veel nurgalipu juurde mingi hetk riba panna ja Gomez boldiga purksi tellida.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Mõistlik oleks põhivennad puhkusele lasta, iseaasi kas nii saab.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Minu jaoks suur üllatus, et antud mees veel jalgpalli mängis, aga lugesin just, et Milan Baros andis teada karjääri lõppemisest. Oli omal ajal üks lemmikuid. Vast sobib siia teemasse.

            Kommentaar


              Googeldasin selle peale veidi Baroši karjääri ja nüüd on mul küsimus, et kes see portugallane oli???
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                EPLi reegel ütleb, et medali saajal peab olema viis mängus osalemist hinge all.

                Boss vastab: "If people don't understand how important the squad is to win the championship then I can't help them to be honest," said the German.

                Ime, et maailmas on üldse olemas n.ö kolmas väravavaht.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar



                  ma tiadsin et alx on kõige ea taga
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Baroš jah oli üks neid veidi õnnetuid lugusid meil. Houllieri tõusulainel hangitud, aga 2002/03 hooajaga läks nagu läks. Siis sai rängalt vigastada. Parim võimalus tema jaoks oli Rafa esimene hooaeg ja Istanbulis Milan ju mängis, aga Rafa edasised plaanid olid mujal.
                    Curtis Jones sõlmis vahepeal ‘pooliga uue, pikema lepingu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kas see on Origi loomulik juuksevärv? Tänase mängu highlight so far.
                      Liverpool Fc - Champions Again 👌👌👌😜

                      Kommentaar


                        Teine eelhooaja mäng tuli juba natuke paremini välja kuigi arusaadavalt oldi endiselt rasketest koormustest kanged. Mane ja mcnamara rõõmuks nooruke Jones skoorisid

                        Kommentaar


                          70 minutit lõtvust ja mõttelaiskust. Ei sallinud silmaotsaski. Mehed peaksid tõsiselt peeglisse vaatama.
                          Curtis sai oma uut kontrahti küll ilusti pühitseda.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Klopp võiks vähe ladnamalt manuaalkäigukasti kasutada ehk siis juba mängu algul 1-2 noort väljakule panna.

                            Naby väravasööt oli ikka väga hea - kui ta suudab keskendumist hoida, siis näeb ka läbi metsa.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Harvey Elliott on täna professionaliseerunud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Meil on veel üks unustatud laenumees, Ben Woodward nimelt. Hooajaks Oxfordi laenatud poisil pole hästi läinud ja tema olukorda näitab seegi, et play-off mängus vahetati ta sisse alles lisaaja viimasel minutil. Pendlalöömisega sai ta õnneks siiski hakkama.
                                Oxfordi otsustava pendla lõi sisse aga muuseas ei keegi muu kui Cameron Brannagan, endine 'pooli noormängija.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X