Lehekülg 2127, kokku 2148 EsimeneEsimene ... 112716272027207721172123212421252126212721282129213021312137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 42 521 kuni 42 540, kokku 42949

Teema: Liverpool FC

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Joobespuhh!
    Btw kas te teate, kes on Tom Clayton ja Remi Savage? Ma ka ei tea. Aga kui teada saame, siis selle põhjal, et nad figureerivad väljaku sellel osal kus enne neid nähti Nat Phillipsit ja/või Rhys Williamsit.
    Pole võimatu. Savage ja Koumetio mängisid viimases U21 mängus ning neid võib vaja minna. Aga eeskätt on see eluvõimalus Nat Phillipsile, kellel on aeg juba meeste tasemel mängima hakata.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kas pika laatsareti taga võib peituda Kloppi saksalik kiire mängutempo? 3-aastat on seda mängitud ja lõpuks hakkab inimkeha sellele järele andma?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Gomez ja TAA võivad haiguslehel olla tänu intensiivsusele. Samas Gomez on üksjagu vigastuste küüsis olnud (s.h ACL) - teinekord on vigastuse põhjuseks rohkem keskkond, kui midagi muud (keha reageerib, töötab erinevates tingimustes erinevalt). Ülejäänud neli (või siis viis, kui Gomez siia punti panna) on kas saanud kolki või on lihtsalt vigastuste altimad.
    Möödunud hooajad on näidanud, et mängijate tervist monitooritakse väga hästi - ühe hollandlase jutu järgi pidanuks juba ammu pool satsi puruks olema. Samas vabalt võib olla, et midagi on jäänud märkamata.
    Aga kokkuvõtvalt - tegelikult on hetkel vara veel midagi spekuleerida.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Algupärane

Ma arvan, et Kloppi stiil mängib rolli küll, sest tänavu jäi üli oluline hooaja ettevalmistus praktiliselt vahele.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma arvan, et Kloppi stiil mängib rolli küll, sest tänavu jäi üli oluline hooaja ettevalmistus praktiliselt vahele.
    Selle kõige valguses on vist tegelikult isegi hea, et see 2022 MM praeguse seisuga talvel toimub. Muidu oleks tippmeestel 3 suve jutti kinni basically (2020 koroona tõttu edasi lükatud CL, EL; 2021 EM ja siis 2022 MM). (see siis praegusel ajahetkel kinnitatud toimumisaegasi arvestades).

Ja ma nagu tõsiselt loodan, et inglased ka lõpuks aru saavad, et see 5 vahetuse teema on vajalik praegusel hooajal Premmis.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
    Selle kõige valguses on vist tegelikult isegi hea, et see 2022 MM praeguse seisuga talvel toimub. Muidu oleks tippmeestel 3 suve jutti kinni basically (2020 koroona tõttu edasi lükatud CL, EL; 2021 EM ja siis 2022 MM). (see siis praegusel ajahetkel kinnitatud toimumisaegasi arvestades).

Ja ma nagu tõsiselt loodan, et inglased ka lõpuks aru saavad, et see 5 vahetuse teema on vajalik praegusel hooajal Premmis.
    Ei saa. Roteerigu enda jämedaid riistu, kui ei jõua kõikjal mängida.

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas golgolgol Vaata postitust

Liverpooli sugusel meeskonnal peaks piisavalt pikk pink olema, et korralikult meeskonda roteerida. Pealegi hääletati hooaja algul 3 vahetuse poolt ja nüüd viriseda, et peaks ikka 5 vahetuse peale minema on natuke kummaline. Miks ei ole ühegi väiksema klubi poolt vahetuste suuruse kohta kosta virinat?

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Manu ja City ju ka virisevad.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Liverpooli sugusel meeskonnal peaks piisavalt pikk pink olema, et korralikult meeskonda roteerida. Pealegi hääletati hooaja algul 3 vahetuse poolt ja nüüd viriseda, et peaks ikka 5 vahetuse peale minema on natuke kummaline. Miks ei ole ühegi väiksema klubi poolt vahetuste suuruse kohta kosta virinat?
    Sest see on väiksematele klubidele kahjulik. City toob pingilt Fodeni, Pool Jota. Samal ajal Newcastle, Burnley või Sheff Utd mingeid lambikaikaid.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kas liigale (s.t kõikidele klubidele) on parem, kui EPLi satsid on Euroopas edukad? Platsile jooksevad ikka ka kõlavad nimed? Millepärast teised suurliigad kehtestasid viie vahetuse võimaluse? Kas David Moyes on millegi jälile saanud?

Algupärane

Yep, kõik suured klubid tahtsid 5 vahetust, aga väiksed klubid hääletasid 3 vahetuse poolt.

https://talksport.com/football/75455...bstitute-rule/
    Of those who wanted to see it introduced was Liverpool, Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal and Tottenham.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Madre Dios uuesti. Enne kevadet Joe vist ei naase.
    No timescale is being placed upon his return, though the issue is likely to rule him out for a significant part of the remainder of 2020-21.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kuna meil on kaks põhikeskkaitsjat kolmest kevadeni väljas, ootaksin kiiret tegutsemist kohe kui aken avaneb. Noortele ei saa sellist koormat panna ja loota, et Matip-Fabinho kuude kaupa hakkama saavad, on ka vist liiga optimistlik. Jõhker summa tuleb uue mehe eest välja käia, see on selge.
    Mõni pakub, et võiks kohe vabu agente vaadata, aga sealt saab ainult vanureid ja Adrian Mariappa.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Algupärane

Ma arvan, et me ei peaks 100 miljonit 29. aastase mehe eest maksma, isegi kui ta on päris hea hetkel.

Minu poolest oleks okei, kui toodaks keegi Klavani sarnane top5 liiga kindel põhimees mõnest väiksemast tiimist paariks aastaks.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Salah sai koroona.

Meeskonnaliige Kasutaja Wikat avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Järjest paremaks läheb

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

2 päeva tagasi pidutses venna pulmas ja nüüd koroona. Suht jopski muidugi see kes pani video netti...

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Huvitav saab olema näha, milline koosseis on Leicesteri vastu üldse mänguvõimeline.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wikat Vaata postitust
    Järjest paremaks läheb
    Šoti kapten kurtis tight hamstring'i üle. Selle hooaja eesmärgiks saab olema ilusaid momente pakkuda, aga puslet vist neist kokku ei saa. Järgmine aasta on Liverpooli aasta!
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud