Lehekülg 2130, kokku 2147 EsimeneEsimene ... 113016302030208021202126212721282129213021312132213321342140 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 42 581 kuni 42 600, kokku 42936

Teema: Liverpool FC

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Salah tagasi trennis ja saab Atalanta vastu mängida.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Teistel pole siis oht, kes need vahetused ikka âra teevad?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Satsid ja mängijad on erineva ülesehitusega.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Teistel pole siis oht, kes need vahetused ikka âra teevad?
    Mingi nalja pärast on järjestus tähestikuline, mitte vigastuseline. Liverpool on igatahes top of the table, bitches!
    https://www.premierinjuries.com/injury-table.php
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Feissbuukis näidati suurejoonelist karikavõitu Lutoni üle ühel ammusel aastal. Ei mäletanud, et Cisse lõi pendla vahile pihku ja tulime 1:3 seisust välja ega ka seda kui hea Sinama-Pongolle tol talveõhtul oli. Meeles vaid Alonso kaks imeväravat, aga ka muidu väga uhke mäng.
    Juutuubis on ka midagi.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Teinekord ma ikka imestan, kuidas sa ja mõned veel mäletavad mingeid mänge (mille olemasolust ma isegi teadlik pole).

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Teinekord ma ikka imestan, kuidas sa ja mõned veel mäletavad mingeid mänge (mille olemasolust ma isegi teadlik pole).
    Mina mäletan ka 20 aasta taguseid mänge. Nädal vanu samas ei mäleta.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mina mäletan ka 20 aasta taguseid mänge. Nädal vanu samas ei mäleta.
    Kui ma siin hiljuti (eile? üleeile??) pragasin macca kallal, et jättis võiduvärava löönud Studge'i välja, siis ma mäletasin isegi, kus ma seda mängu vaatasin. Suur oli mu üllatus, kui sain teada, et täna mängitakse kodus, mõtlesin, et Atalantat nüpeldati ikka Anfieldil ja nüüd San Sirole minek.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kui me mingi jamaga saame hakkama, siis söötke mind uurijatele ette.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tänane üllatus on ründes, kus Salahi ja Mane kõrval ei alusta Firmino, Jota ega Minamino, hoopis Origi. Kaitses saab oodatult puhkust Robbo, lõpuks Tsimikase kord. Väljakul ka mõlemad Williamsid, Fabinho pingil. Wijnaldum puhata ei saa.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ilma raskusteta edasi pääseda ei oleks ju Liverpool-way. Õnneks midagi katki ei ole ja keegi katki ei läinud, tänased Borinid saavad laupäeval pingi pealt vaadata, kuidas põhimehed Brightoniga tegelevad.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Päris suur vahe ikka, kui üks sats mängib keskendunult ja teine tuli lihtsalt muru niitma.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Võrdlemisi kohutav õhtu. Borinidest on samas imelik rääkida, tänane keskväljakolmik on enam-vähem meie ainus keskväljakolmik. No võib-olla saab keegi terveks. Aga Origi võiks tõesti olla viimane valik vahetusest, temaga alustada peaks olema edaspidi rangelt keelatud. Detsember tuleb keeruline.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Raske võita kui Matip üritab iga hinna eest vastastele väravat kinkida. Sellist kaitsetööd nägin viimati siis kui lovren spursi vastu esimesel poolajal välja võeti. Tsimikas ja Neco olid ka ikka väga kehvad.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsimikas ja Neco on ründesuunaliselt võimetud olema TAA ja Robbo või isegi Milner. ‘Pooli mäng aga sõltub väga palju sellest, kas äärtelt tuleb tuge. Wijnaldum tundub väsinud ja Jones on esialgu veel väga ebastabiilne. Nojah ja palju see Salah ikka treenida on saanud ning Mane oli enda kohta ülimalt kahvatu.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Suur oli mu üllatus, kui sain teada, et täna mängitakse kodus, mõtlesin, et Atalantat nüpeldati ikka Anfieldil ja nüüd San Sirole minek.
    Atalanta mängib ikka Bergamos kodumänge.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Tsimikas
    Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Tsimikas
    Ma lausa otsisin wikist välja, kes on see punase #21 särgiga Atalanta mängija, keda ma ära ei tundnud. Saadetagu ta jõuludeks Ole-Gunnarile! Kunagi oli kuraditel väravakütt Own Goal, eile mängis mängija nimega Valesööt.

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Atalanta mängib ikka Bergamos kodumänge.
    Sain päeva jooksul teada jah. Eelmisel hooajal mängis Milanos, aga nüüd ju publikut pole, v.a. Tsaari-Venemaal. Samuti tuli meelde, miks ma eelmist mängu ei mäleta: ma ju ei näinudki seda, kuna tegelesin samal ajal nooleviskespordiga ja tõstespordiga.

Algupärane

Sa pead paremini valima mis mängu vaatad. Mina näiteks vaatasin 5-0 mängu otse ja eilset õnneks mitte. Tuju kohe palju parem.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Klubi seda ametlikult veel ei kommenteeri, aga kahes mängus Wolvesi ja Spursi vastu peaks siis Anfieldile 2000 fänni lubatama. Kuidas nad küll välja valitakse? 16. detsembril vaadatakse piirangud taas üle ja edasi on võimalik, pigem tõenäoline, et läheb jälle lukku.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Meeskonnaliige Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Klubi seda ametlikult veel ei kommenteeri, aga kahes mängus Wolvesi ja Spursi vastu peaks siis Anfieldile 2000 fänni lubatama. Kuidas nad küll välja valitakse? 16. detsembril vaadatakse piirangud taas üle ja edasi on võimalik, pigem tõenäoline, et läheb jälle lukku.
    Jalgpallifännid on justkui katsejänesed.... katsetame, vaatame aga on juba teada, et ilmselt keeratakse uuesti lukku.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud