320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kes sirvis lõunasöögi kõrvale FB-d ja nägi seal postitust Chesteri mängija kohta?
    Ma olengi lihtne inimene oma lihtsate rõõmudega. Chesterile makstud 300000 - olgugi ennekuulmatu summa teismelise eest - oli hea investeering.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Homme peaks Trent ja Jota mänguvalmis olema, Thiago mitte. Fabinho ja Alisson ei osale, lendavad Madriidi CL mängule.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Paganas, Curtis ka väljas. Hakkab keskväli õhukeseks jääma homme.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Korralik mäng ikka. Salah on olnud sel hooajal hiilgav, meenutab juba esimest hooaega, kui oli palliga väga enesekindel.

          Ja Bobby kübar
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Päris huvitav, et Bobby kübar ja Neco Williams assist
            Päris hea assist oli tegelt.

            Salah tegi vol 2, mis City vastu. Vend skoorib siis kui tahab, hetkel. Ulme:

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Paganas, Curtis ka väljas. Hakkab keskväli õhukeseks jääma homme.
              Kui kõht on tühi, siis ikka naha nülid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                teised on jalgpallurid, Salah on jumal
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Poisid näitasid kui lihtne mäng see jalgpall ikka on. Watford ei viitsinud kohe üldse ja sellised vastased meile meeldivad.
                  Ja Salah on elu parimas vormis. Bobby on ka see hooaeg näidanud, et liiga vara on teda veel Jotaga asendada.
                  Ilus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mingi umbes 70-80 minuti hetkel näitas vigu: Watford 3 - 8 Liverpool. Mõtlesin, et uuele bossile tahetakse end parimast küljest näidata, aga ju siis Watfordi meestel on selleks paljas tagumik, kui külaliste ees oldi nii aupaklikud, et palli taga ajades isegi vigu ei tehtud neile. Kahjuks Ranieri vist ei lase neid Championshippi tagasi.
                    Ilmselt saavad meeskonda Championshippi aidata paar treenerit veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mingi umbes 70-80 minuti hetkel näitas vigu: Watford 3 - 8 Liverpool. Mõtlesin, et uuele bossile tahetakse end parimast küljest näidata, aga ju siis Watfordi meestel on selleks paljas tagumik, kui külaliste ees oldi nii aupaklikud, et palli taga ajades isegi vigu ei tehtud neile. Kahjuks Ranieri vist ei lase neid Championshippi tagasi.
                      Üldjuhul suurt palli valdamise ülekaalu omav sats teebki rohkem vigu.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Mäng jäi vahele, aga polnud mind õnneks tarvis ka. Jõulude ajal loodan, et on rohkem mahti vaadata ja seepärast ka minu iga-aastane huvi, millal ja kellega. Selgub, et Leeds Anfieldil on poksimispäeva lõunane mäng, millele järgneb kohe 28. kuupäeva õhtul Leicester võõrsil. See on päris arvestatav mängude paar lühikese aja jooksul. Siis tuleb väike paus, 1. jaanuaril mängima ei pea, 2. jaanuaril Chelsea võõrsil, väga korralik purakas. Parematel aastatel oleks muidugi sinna vahele veel üks mäng mahutatud, tänavu õnneks mitte. Aga peale Chelseat on vaid 48 tundi ja kohe Wolves.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Meil praktiliselt parim koosseis. Vastastel Suarez pingil.

                          Võit täna teeks elu meistrite liigas väga mugavaks. Samas ka viigiga võib rahul olla.

                          Kommentaar


                            Õnneks mõned pimendamata spordiuudised veel leiab telekast. Ilusad väravad, Keita otse õhust lausa mammu.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Õnneks mõned pimendamata spordiuudised veel leiab telekast. Ilusad väravad, Keita otse õhust lausa mammu.
                              Kahju ainult, et see oli Naby tipphetk mängus. Peale seda algasid mõlemad väravaolukorrad tema pealt. Ise lootsin, et Fabinho tuleb Milneri asemel, sest usun, et Naby oleks koos Fabinhoga teinud parema poolaja. Kuid mis siis ikka.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Loetu põhjal oli päris põnev, aga ei tahaks selle Atleticoga enam kunagi kokku saada. Tabelis kenake edu sees.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X