Lehekülg 2098, kokku 2130 EsimeneEsimene ... 109815981998204820882094209520962097209820992100210121022108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 941 kuni 41 960, kokku 42589

Teema: Liverpool FC

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Meestel panused peal, noh.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

#sackklopp

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kloppil on põhjust kuri olla. Ei saa enne hooaja lõppu puhkusele minna. Manest kõige rohkem kahju, 90 minutit täie pühendumusega, aga kõik ülejäänud allpool igasugust arvestust.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Cmon, poisid, ärgake üles. Ärge nüüd Chelsi vastu ka ära munage...

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Et 100 punkti unistus püsiks, on võitu vaja. Koosseis siis ka vastavalt väga ründav: Hendo asemel Ox, kes sel positsioonil küll kõige parem pole olnud. Pingilt leiab seekord ka Shaqiri.
    Damn, City tuleb iga mänguga järjest lähemale.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Peale Mane olid kõik ikka nii sirgete mollidega, et neid võiks joonlaudadena kasutada. Keegi ei viitsi, Klopp ei viitsinud ka kisada. 2 kõige kindlamat meest teevad lapsikud vead. Rünnaku viimane kolmandik on sama ümmargune nagu rannapall. Saaks see kõik juba läbi.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lisaks kõigele muule pole nii kehva Arset ammu näinudki. Kamba peale suutsid vist 90 minuti jooksul ise ühe või kaks rünnakut korraldada.
    Aga no, tulime appi. Ei maksa lasta neil mõttetutel mängudel oma tuju rikkuda.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Seda enam võiks visata poisse peale, ja noh, Minaminosid ja Shaqirisid
    ★★★★★★

Meeskonnaliige Kasutaja FTorres avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Krt, kui nii läheb, siis saab Stok rahulikult suve veeta.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Origi on 'pooli särgis osalenud 138 mängus ja lausa 82 korda neist tulnud pingilt platsile. 90 minuti esinemisi on tal ainult 22 ja need tulid enamikus 2015-2017. Sel hooajal kolm väravat ja detsembrist peale mitte ühtegi. Viimastel kordadel jätnud mulle mulje, et pall on talle võhivõõras kontseptsioon.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Origi on 'pooli särgis osalenud 138 mängus ja lausa 82 korda neist tulnud pingilt platsile. 90 minuti esinemisi on tal ainult 22 ja need tulid enamikus 2015-2017. Sel hooajal kolm väravat ja detsembrist peale mitte ühtegi. Viimastel kordadel jätnud mulle mulje, et pall on talle võhivõõras kontseptsioon.
    Selle Liverpooli ajastu kultusmängija.
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Uuest hooajast
    Et siis tuld ja asju.

Sellega seoses tuli meelde, et unes nägin uut vormi - äärmiselt häiriv oli. Kirjeldada ei oska, suuda, taha.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kuskil südaööl ja kahjuks hiljemgi veel ulatab King Kenny Hendole karika ja teatepulk on lõpuks edasi antud. Loodetavasti ei pea Hendo (või Klopp) 30 aastat uut sellist hetke ootama.
    BBC nõuab samal ajal, et nimetataks 'pooli kõigi aegade 11. Mõeldud siis aega, mida ise mäletad. Minule on see kaugelt liiga keeruline ülesanne - palju mehi nähtud ja kaasa elatud nende umbkaudu 37 aastaga, mis klubi olen jälginud. Võin vaid öelda, et kindlasti oleksid seal 11 seas Grobbelaar, McManaman, Gerrard, Alonso, Barnes ja Fowler. Viimased aastad on aga liiga värsked veel. Jube keeruline, et mitte öelda võimatu ülesanne.

Ja ajalooannaalide tarvis tänane meeskond:
    Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson, Keita, Fabinho, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mane.
    Substitutes: Lovren, Milner, Adrian, Oxlade-Chamberlain, Minamino, Lallana, Shaqiri, Origi, Jones.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Corner taken quickly...

Metropool nr. 10
    Liitus foorumiga
    May 2007

Algupärane

Kas kellelgi on linki mängule sheerida? I phone on teleka vōimalus.

Algupärane

Panen oma ise fännatud aja koosseisu siis, mulle on see lihtsam, sest alates cerca 98 aastast.
    Allison - Alexander Arnold - Van Dijk - Klavan (tegelt Carragher) - Robertson - Mascherano - Gerrard - Alonso - Mane - Torres - Suarez

Varumeeste pingilt leiab: Dudek, Hyypia, Sissoko, Wijnaldum, Salah, Kolo Toure ja Muidugi evertoni vastu Origi.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kuna trofeed niipea ei anta, veidi mängust. Äge, et mehed viitsivad niimoodi joosta kui suuremat enam mängus pole. Ja veel sellise vastase vastu, kellel on palju mängus. Kaitses jah ei suudeta enam keskenduda, aga see on arusaadav. Hea meel, et Firmino skooris, TAA lihtsalt vaimustav jälle ja Keita ja Mane, kes kunagi ei väsi.
    Newcastle'is võiks mõnel noorel lasta möllata. Seal pole enam vahet.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Corner taken quickly...

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud