Lehekülg 2112, kokku 2131 EsimeneEsimene ... 111216122012206221022108210921102111211221132114211521162122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 42 221 kuni 42 240, kokku 42602

Teema: Liverpool FC

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Vastab tõele, et ma ei tea ei Bayernist ega üldse Bundesligast midagi. Või Barcast ja La Ligast, kus Thiagot varem esitleti. Tean vaid, et ta ei ole ajalehtede kaanepoiss ja hinnasilt ei ole ka väga suur, järelikult selline .. noh mitte just halvustavas võtmes keskklassi mängija, aga kindlasti mitte selline staar, keda peaks ilmtingimata teadma.
    Ma eeldan, et see oli mingi omapärane trollimiskatse ikka?
    Kui ei siis tundub küll, et mõnda postitajat on saanud ülehinnata korralikult.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust
    Tekkis seda olukorda vaadates selline küsimus, et kas väljaspool trahvikasti tehtud viimase mehe vea eest võib üldse kollasega piirduda? Olen seni aru saanud, et vastava reegli pehmendus kehtis ainult kastis sees tehtud vea puhul, et vältida nn kolmekordset karistamist.
    Viimase mehe viga on natuke eksitav, õige termin on DOGSO ehk denial of goal scoring opportunity ning karistusalast väljaspool võrdub see punase kaardiga. Karistusalas sees sõltub, kuidas DOGSO tekitati - kas pallimängimise üritusega või ilma. Kinnihoidmine, käega palli mängimine, tagant jalgadesse ei ole pallimängimise üritused.

Ma julgen tunnistada, et minu jaoks Christenseni viga ei ole ilmselge väravavõimalus. Pall põrkas maas, Mané võis, aga ei pruukinud seda enda kontrolli alla saada ning kui esimene puude oleks failinud, oleks Kepa jaol olnud. Christensen sai algselt kollase kinnihoidmise eest, mis läheb protokolli kui lugupidamatus mängu vastu, aga ju siis OliVAR leidis, et Mané on piisavalt osav, et põrkepall ühe puutega omaks saada ning 1:1 väravavahiga loetakse alati ilmseks väravavõimaluseks.

Näiteks kui sama olukord oleks olnud suunaga nurgalipu või veel hullem, küljejoone suunas, siis see poleks olnud "viimase mehe võimalus". Eks selle stoppkaadri pealt, mida telekas pikalt näidati, otsustatigi, et Mané oleks järgmise hetkega palli omaks võtnud. Piiripealne olukord ja usun, et ka kollasega oleks rahule jäädud.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas Xabi Alonso oli ajalehtede kaanepoiss?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ma eeldan, et see oli mingi omapärane trollimiskatse ikka?
    Kui ei siis tundub küll, et mõnda postitajat on saanud ülehinnata korralikult.
    Ei olnud trollimiskatse. Ei jõua end kogu maailma jalgpalliga kursis hoida. Vaatan ainult Liverpooli mänge, Match of the Day'd, Tammeka kodumänge, AC Milani highlighte ja CL-is teiste Itaalia klubide mänge. Bayernit ja Barcat näen haruharva, näiteks siis, kui mängivad Liverpooliga või kui samal ajal teisi mänge ei ole. Mistõttu ei tunne nende mängijaid ega keskendu eriti kellelegi.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Ma julgen tunnistada, et minu jaoks Christenseni viga ei ole ilmselge väravavõimalus. Pall põrkas maas, Mané võis, aga ei pruukinud seda enda kontrolli alla saada ning kui esimene puude oleks failinud, oleks Kepa jaol olnud.
    Kui Christenseni ei oleks rugbyt mänginud, siis oleks Mane a) saanud pallile jaole ja selle ilmselt Kepast mööda suunanud, b) tald ees Kepale sisse lennanud üritades täita punkti a).

Aga kui see olukord välja jätta, siis me läksime jalgpalli mängima ja teine meeskond tuli järjekordselt parkimist harjutama. Nojah peaks juba harjunud olema, aga ilmselt osadelt ootan natukene rohkem, kui teistelt.
    Mane väravad olid kenad ja Allisoni tõrje ka suht nummi. Fabinho sai keskkaitses ka hästi hakkama ning uus poiss võttis kohe keskvälja enda kontrolli alla. Nii, et põhjust nurisemiseks eriti pole.
    Neljapäeval saavad ilmselt noored harjutada.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Neljapäev saab põnev olema. Meeskond on nüüd juba piisavalt suur, et ka liigakapis veidi tublim sats välja panna. Loodetavasti näeb esmakordselt ka Jotat. Õnneks oli kuulda, et mäng kantakse Inglismaal üle, nii et vast kuskilt piraadikast näeb.
    Liigas aga kõige tähtsam, et kahe võiduga City kohe algusest surve alla pandud.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ei olnud trollimiskatse. Ei jõua end kogu maailma jalgpalliga kursis hoida. Vaatan ainult Liverpooli mänge, Match of the Day'd, Tammeka kodumänge, AC Milani highlighte ja CL-is teiste Itaalia klubide mänge. Bayernit ja Barcat näen haruharva, näiteks siis, kui mängivad Liverpooliga või kui samal ajal teisi mänge ei ole. Mistõttu ei tunne nende mängijaid ega keskendu eriti kellelegi.
    Su häda seisneb selles, et hoolimata vabandusest, et sa ei jõua kogu jalgpalliga end kursis hoida, oled sa siiski suutnud teha üpris suured järeldused Thiago taseme kohta(ei ole kaanepoiss, hinnasilt ei ole ka väga suur, järelikult selline .. keskklassi mängija, aga kindlasti mitte staar, keda peaks teadma).
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Noh, siis on ju Liverpoolil minu ignorantsusest ainult võita ja maailm on jälle ilus ja tore paik

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Noh, siis on ju Liverpoolil minu ignorantsusest ainult võita ja maailm on jälle ilus ja tore paik
    Maailm on ainult sellest hetkest alates ilus ja tore paik, mil Chelsea naaseb oma troonile kui Maailma Parim Meeskond ja teeb Abramovichi, Putini, Trumpi ja Kim Jong-Uni õe rõõmsaks.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Ibanez avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Maailm on ainult sellest hetkest alates ilus ja tore paik, mil Chelsea naaseb oma troonile kui Maailma Parim Meeskond ja teeb Abramovichi, Putini, Trumpi ja Kim Jong-Uni õe rõõmsaks.
    On nad olnud sellel troonil kunagi?

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    On nad olnud sellel troonil kunagi?

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Vastab tõele, et ma ei tea ei Bayernist ega üldse Bundesligast midagi. Või Barcast ja La Ligast, kus Thiagot varem esitleti. Tean vaid, et ta ei ole ajalehtede kaanepoiss ja hinnasilt ei ole ka väga suur, järelikult selline .. noh mitte just halvustavas võtmes keskklassi mängija, aga kindlasti mitte selline staar, keda peaks ilmtingimata teadma.
    Wow. Thiago võib olla oma (box to box) positsioonil maailma üks paremaid ning pea kõik vähegi jalgpallist midagi teadvad inimesed nõustuvad sellega. Tegemist ON staariga, keda PEAB ILMTINGIMATA teadma.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kellele on vaja Zinedine Zidane'i, kui Sul on Tim Sherwood?

Meeskonnaliige Kasutaja Jim Beam avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Kellele on vaja Zinedine Zidane'i, kui Sul on Tim Sherwood?
    Kellel on vaja aju kui sul on suu? Võiks selle tühja posti tootmise lõpetada.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Nii palju kisa vaid seetõttu, et ma ütlesin, et kuna ma Thiagost suurt midagi ei tea, siis tõenäoliselt meie uus superstaar ei ole nii hea, kui need superstaarid, kellest ma olen midagi kuulnud ka. Jummel küll. Ma olen ennegi eksinud (sorry, Studge) ja ennegi täppi pannud. Rõõmustan, kui eksin, minge nüüd laiali, pidu läbi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Su häda seisneb selles, et hoolimata vabandusest, et sa ei jõua kogu jalgpalliga end kursis hoida, oled sa siiski suutnud teha üpris suured järeldused Thiago taseme kohta(ei ole kaanepoiss, hinnasilt ei ole ka väga suur, järelikult selline .. keskklassi mängija, aga kindlasti mitte staar, keda peaks teadma).
    Nii palju kisa vaid seetõttu, et ma ütlesin, et kuna ma Thiagost suurt midagi ei tea, siis tõenäoliselt meie uus superstaar ei ole nii hea, kui need superstaarid, kellest ma olen midagi kuulnud ka. Jummel küll. Ma olen ennegi eksinud (sorry, Studge) ja ennegi täppi pannud. Rõõmustan, kui eksin, minge nüüd laiali, pidu läbi.
    +1 mis atleti ütles.

Ei peagi kõiki liigasi ja mänge jälgima. Ei jõuaks ka parima tahtimse korral.
    Aga ilma teadmata lahmida Thiagosugust mängijat "noh mitte just halvustavas võtmes keskklassi mängija, aga kindlasti mitte selline staar, keda peaks ilmtingimata teadma." või hinnata mängijate kvaliteeti üldiselt "kaanepoisslikkuse" järgi on ikka eepiline facepalm hetk

Selles mõttes jah, teema lõpetatud ja pmst atleti ütles kõik ära, lihtsalt pidasin mõnest postitajast siin rohkem kui vb pidanuks

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Mul on tunne, et Stok ei tea siiani, kes Thiago on ja arvab, et ta kõlbabki ainult Mcnamara ihaldatud Fa karika eelringe mängima

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Täna 10 aastat tagasi kaotasime Anfieldil Northamptonile.
    Üks fänn kommenteeris feissbuukis: “I was there that night. That has to be the most depressing night I’ve ever witnessed on the kop and there where more than a few bad times on the kop back then. Even the weather was appalling that night. If somebody would’ve said to me back then that we’d be premier league champions, European champions and world champions in 10 years from then I’d have had them certified under the mental health act. It’s nothing short of incredible just how far we have progressed in 10 years.”

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lijnders väitis täna, et homme läheb Lincolni “üllatavalt tugev sats”. Huvitav, kes keskkaitses - Gomez jätkuvalt audis.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud