320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga tšill. Nägin ainult viimast pooltundi, aga seal need väravad enamasti löödigi. TAA ja Hendo söödud lausa täiuslikud ja ega Mane omal Van Dijkile ka midagi viga polnud. Gomez sai palju vajalikke minuteid. Üldiselt täiuslik õhtu. Poolfinaalis seisab veidi tõsisem vastane ees.
    Ah soo - jajah, teine mäng oli ju ka. Selle tulemus oli ühest küljest rõõmustav, teisest kahetsusväärne. Spursil on kardetavasti City käest suurem saun soolas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Esimene jalg on siis Barcelonas ja teine Anfieldil. Selle vastasega on see vast positiivne: õnnestub seal seis enam-vähem respektaabel hoida, on mille nimel kodus võidelda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Selle vasakpoolsema puhul võib küll segadusse sattuda, kelle käes parasjagu till on.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Alissonile anti uuest hooajast nr 1 kombekas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ah soo - jajah, teine mäng oli ju ka. Selle tulemus oli ühest küljest rõõmustav, teisest kahetsusväärne. Spursil on kardetavasti City käest suurem saun soolas.
            Oleneb, kui katki ennast eile joosti. Märkasin nüüd, et nende mäng on lauba kõige esimene ka, veits wtf taastumise seisukohalt. Seis tabelis on selline, et kerelt ei tohi/saa kumbki punkte loovutada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Märkasin nüüd, et nende mäng on lauba kõige esimene ka, veits wtf taastumise seisukohalt. Seis tabelis on selline, et kerelt ei tohi/saa kumbki punkte loovutada.
              Jah, see on karm. Aprillis kolmapäeva õhtu ja laupäeva hommiku kombo kui mehed hooajast nagu sidrunid tühjaks pigistatud. Siiski - rahulikku nullnulli ilmselt ei tule kuigi minu poolest võiks.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                No, FC Bayern München on ju vapzee saast. Panimõmm milles asi?
                See, kas mõni klubi on saast sinu või minu arust ei olnud hetkel arutelus. Küsimus oli selles, et sina oma saasta fännates ei ole oma radikaalsuses kuigi tõsiseltvõetav.

                Ja see autode ümberlükkamine oli pigem vähe liialdatud näide.

                CL nüüd kaks tiimi, kes peavad finaali saama. Liverpool, kuna Klopp on seda väärt ja Ajax, kuna need noored härjad on seda väärt.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  See, kas mõni klubi on saast sinu või minu arust ei olnud hetkel arutelus. Küsimus oli selles, et sina oma saasta fännates ei ole oma radikaalsuses kuigi tõsiseltvõetav.

                  Ja see autode ümberlükkamine oli pigem vähe liialdatud näide.

                  CL nüüd kaks tiimi, kes peavad finaali saama. Liverpool, kuna Klopp on seda väärt ja Ajax, kuna need noored härjad on seda väärt.
                  Ja siis tuleb Messi, kes rikub koik peo ara.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    See, kas mõni klubi on saast sinu või minu arust ei olnud hetkel arutelus. Küsimus oli selles, et sina oma saasta fännates ei ole oma radikaalsuses kuigi tõsiseltvõetav.

                    Ja see autode ümberlükkamine oli pigem vähe liialdatud näide.

                    CL nüüd kaks tiimi, kes peavad finaali saama. Liverpool, kuna Klopp on seda väärt ja Ajax, kuna need noored härjad on seda väärt.
                    Ma viitasin sellele, et tähtis on mida inimene tunneb. Sõnad on pigem petlikud.
                    Tunnet võib omada reaalse kogemuseta. Inimestel juba on selline võime. Mõelda.
                    Ka radikaliseerumine on mõttevili, kus siis üks osa (n.ö tark aju) ajust koormatakse üle ning teine osa (n.ö loomne) võtab käitumise üle.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Selle vasakpoolsema puhul võib küll segadusse sattuda, kelle käes parasjagu till on.
                      +1. käekarvade järgi tahaks öelda, et hendersoni kehale photoshopati mingi suvalise neiu nägu.
                      samas ilmselt scissordamist ei sega, nii et savi.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Krt, Cityl on ainult üks libisemiskivi veel jäänud. Asi kisub kahtlaseks..
                        Lester? Ei ole enam midagi
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Nagu klopp ütles, be a beliber

                          Kommentaar


                            Walesis tuleb võitlus elu ja surma peale, good luck!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kogenud Liverpooli fännina usun ma sellesse, et kõige võimatumal hetkel Liverpool libiseb ja võtab Cityl pinged maha.
                              Liverpool saab järelejäänud mängudest kaheksa punkti. City aga alla üheksa ei saa, suht kindlasti. Ei ole mõtet stressata enam.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Manku tänane saatus naabrite õuel tekitab küsimusi nende valmisolekus City’t tuuseldada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X