320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mängijad nii ausad on, siis milleks nad daivivad ja milleks üldse kohtuniku vaja on? Suarezilt oleks olnud muidugi kõva lüke, kui ta oleks käe üles tunnistanud ja ma siiralt usun, et praegu ta juba kahetseb, et ta seda ei teinud.



    See pole tahtlik ja see kuidas ta lõpus seda palli lööb, näitab tema frustatsiooni. Ta ei hakka isegi mitte tähistama, vaid sisuliselt ootab kohtuniku vilet, mis jäi tulemata. See, kes näeb midagi muud, näeb mida ta tahab näha.

    e: kurat, ma ei oska neid gif-e panna, keegi ehk seletab?
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      img tagide vahele (liikuv) pilt, ma usun. Aga flickr ei taha toimetada.
      Aga tõepoolest tahtlikut kätt seal ei olnud, mida oli kusjuures laivis kerge märgata, ning olgem ausad süüdistada jääb vaid kohtunikku.

      Trolle muidugi maandus teemasse tublisti ja ignolist sai ka lõpuks märgi maha. Vahva ettevõtmine.

      Kommentaar


        Tsjo milles Suarez süüdi oli/on ? Ma ei salli seda cunti silma otsaski ,aga antud olukorras tõmmatakse ikka korralikult teravat.Ses suhtes,et nii lähedalt kätt pallilt eest ära saada, oleks pidand midagi matrixi moodist korraldama.Ja palli väravasse minemist oleks takistanud mingi kaitsjale omane klaarimine, mis oleks ka selles situatsioonis ajuvaba olnud. Ehk rahvakeeli sudja na mõla.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Kui ma ennem mängu sõbraga (tegelikult ka) rääkisin, siis tõdesin, et antud mäng saab meile väga raske olema. Seal riigis on siiski enamikel palluritel korralik põhi/kool (abc, füüsis) all, mis teeb nendest ohtlikud vastased, kui sinna juurde lisada kontsentreeritud motivatsioon. Need, kes on näiteks Eestis mänginud karikat (olles ühel või teisel pool), peaksid isegi toda tunnet omama.
          Kindlasti tegi meie mängu keerulisemaks väljaku olukord, mis takistas rahulikult sööta ja palli kontrollida. Muidugi olid ka vastased samades oludes, kuid linnainimesel on alguses keeruline maaeluga toime tulla. Keskkond mõjutab harjumusi.
          Juhul kui keegi arvab, et tegemist on vabanduste otsimisega, siis olete võitnud 30nd eurot, mille saate kätte Türisalu Pangast (0-korrus).

          Tegelikult olin ma meie hea, kuid igava alguse üle üllatunud. Ei midagi enamat. Samuti olin üllatunud, et esimesel poolajal näidatud vaimujõud oli teisel juba kadunud. Kas nüüd olid selles süüdi vastased või meie... eks see tõde vms ole kusagil seal vahepeal.

          Kahjuks on eilsest väheseid kiita. Kõige suurema pettumuse valmistasid Lucas ja Allen. Erinevalt mcnamarast, meeldis minule Downingu tegutsemine, sest mitmel korral tõi tema meid surve alt välja ja tekitas reaalseid värava löömise olukordi ning oli ka aktiivne kaitseliitlane.
          Kiidaks veel debütanti ja Jonesi, kes küll ei suuda palli välja lüüa, kuid tõrjetööd oskab ning temata olnuks igasugune jututuju läinud.

          Taoline mõistlikus, inimlikus, soojus, südikus... mida vastased näitasid väljakul, tribüünil ning sellest väljaspool teeb meele härdaks. Kurvaks tegi olemise vaid kohtuniku viletöö (need käega mängimised vm te siin jahute, mind antud juhul otselt ei koti ning ei pea vajalikuks nendest pikemalt rääkida), sest ilmselge eelistus oli olemas. Ma muidugi mõistan põhjuseid, kuid nendega nõustumine on juba teine teema.

          Ma arvan, et ühe positiivse asja saime siiski tollest mängust kaasa - laengu alandlikust - mis loodetavasti tulevas mängus MU vastu on meie 13-s mees.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kui mängust endast nüüd rääkida, siis Sturridge jättis üldiselt hea mulje. Ei olnud teda ammu mängimas näinud ka ja ei osanud midagi oodata, aga korralik füüsis, mis avaldus nii kiiruses, jõulisuses kui plahvatuslikuses on poisil tasemel, samuti tehnika on väga hea. Jättis küll 2-3 väga head märki üles, aga eks kerge närv, suur tahe ja vähene praktika ilmselt segasid veidi. Ma usun, et manu vastu ta juba alustab. Väga kehvad olid minu jaoks Carra ja Coates, kes ei oska selle palliga midagi peale hakata, justkui kardaks ja mõlemad olid ka kole aeglased. samuti ei teadnud üks mida teine teeb ja vastupidi. Kui keskkaitses asjad on ebakindlad, kandub see üle väljaku ja ma arvan, et sinna läks ka see mäng suures osas. Ma jätakse selle Ince'i jahi sinna paika ja tooks parema meelega ühe korralikuma keskkaitsja. Seejärel saadaks Cotesi laenule ja suvel Carra pensile ära.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Seda Suareze paljuräägitud väravat laivis ei näinud, aga praegu videost vaadates peab tunnistama, et jõhker värk. Seda meest ei paranda. Tšiit jääb tšiidiks. Oleks tulnud maha müüa juba eelmisel talvel, veab vaid klubi logo mutta.
              Nagu eelnevalt Raitsu ütles siis sellise väikse maa pealt kätt eest ära tõmmata on praktiliselt võimatu.
              Liverpooli mängijatel läks tolles mängus pall vastu kätt vähemalt 5 korda. Kas kõik oleksid pidanud palli üles korjama ning enda viga tunnistama? Kaasaarvatud 2 penaltit vastastele jne? Ülehaibitud värk minu arvates.

              Igaljuhul jah algus oli ilus kuid lõpp läks väga käest ära. Aga saime edasi, mis peamine
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                Nagu eelnevalt Raitsu ütles siis sellise väikse maa pealt kätt eest ära tõmmata on praktiliselt võimatu.
                Liverpooli mängijatel läks tolles mängus pall vastu kätt vähemalt 5 korda. Kas kõik oleksid pidanud palli üles korjama ning enda viga tunnistama? Kaasaarvatud 2 penaltit vastastele jne? Ülehaibitud värk minu arvates.
                Penaltisid poleks ilmselt enamik kohtunikke andnud, aga see väravasituatsioon on ilmselge. Muidugi ei tohiks selle läbi lasknud kohtunik enam kunagi kõrgtasemel vilistada, aga see selleks. Suarezel on teatavasti lisaks daivimisele ka tahtliku käega mängimise ajalugu. Sel korral on tahtlikkust raske hinnata, kuid väravani viis see käega mäng igal juhul. Mees jättis hea võimaluse end veidi rehabiliteerida kasutamata.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Penaltisid poleks ilmselt enamik kohtunikke andnud, aga see väravasituatsioon on ilmselge. Muidugi ei tohiks selle läbi lasknud kohtunik enam kunagi kõrgtasemel vilistada, aga see selleks. Suarezel on teatavasti lisaks daivimisele ka tahtliku käega mängimise ajalugu. Sel korral on tahtlikkust raske hinnata, kuid väravani viis see käega mäng igal juhul. Mees jättis hea võimaluse end veidi rehabiliteerida kasutamata.
                  Inimesel on vaja väljakul murdsekundi jooksul otsus langetada ning pole ime, kui see temast tol hetkel idioodi teeb. Inimestel ekraani taga on aega mõelda, kontrollida ning mitte idiooti mängida.
                  Kasvage suureks nagu seda on näiteks väikeklubi manager.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Teiseks, kui palju on meie seas miro klosesid? Kes reaalselt ise palli taga ajavad ja alati tunnistavad, kui pall lendas vastu kätt või riivas mingit jäset enne joone ületamist?
                    Ei saa ju lasta Nazio vennal siin kogu maailma retsepti endale võtta

                    De Rossi, Pazzini - rohkem hetkel ei meenu jõmme, kes oleks ise lasknud värava tühistada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Penaltisid poleks ilmselt enamik kohtunikke andnud, aga see väravasituatsioon on ilmselge. Muidugi ei tohiks selle läbi lasknud kohtunik enam kunagi kõrgtasemel vilistada, aga see selleks. Suarezel on teatavasti lisaks daivimisele ka tahtliku käega mängimise ajalugu. Sel korral on tahtlikkust raske hinnata, kuid väravani viis see käega mäng igal juhul. Mees jättis hea võimaluse end veidi rehabiliteerida kasutamata.
                      Võta nüüd rahulikult, pmtslt 95% ründajatest oleks sealt olukorra täpselt samamoodi lõpuni mänginud (eriti kui sulle pall õlalähedale lendab hoo pealt). Kohtuniku asi on olukord veaks vilistada! Selle värava tähistamine oli niigi pea olematu ...

                      Kommentaar


                        Järgmisena tahaks näha nr 7 ja uut ründajat koos platsil. Tihti on mulle tundunud, et Luis'il puudub väljakul ees mõttekaaslane, kes rünnakul mõne õige sööstu v liikumise, sööduga kaasa tuleks või kelle tehnika ja kiirus selliseid asju teha lubaks. Jonjo vahel hiilgab, aga ainult kuni pealelöögini..
                        Loodab parimat, et eesliinides leidub nüüd edaspidi mõnusamaid kombinatsioone.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Järgmisena tahaks näha nr 7 ja uut ründajat koos platsil. Tihti on mulle tundunud, et Luis'il puudub väljakul ees mõttekaaslane, kes rünnakul mõne õige sööstu v liikumise, sööduga kaasa tuleks või kelle tehnika ja kiirus selliseid asju teha lubaks. Jonjo vahel hiilgab, aga ainult kuni pealelöögini..
                          Loodab parimat, et eesliinides leidub nüüd edaspidi mõnusamaid kombinatsioone.
                          Arvad, et Sturridge hiilgab oma jalgpalli IQ'ga või eeldad,et mõlemad on isetsemise kohapealt samal levelil ja siis saavad üksteisest aru ?
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Arvad, et Sturridge hiilgab oma jalgpalli IQ'ga või eeldad,et mõlemad on isetsemise kohapealt samal levelil ja siis saavad üksteisest aru ?
                            Loe mu postitust uuesti, ma ei rääkinud midagi isetsemisest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Loe mu postitust uuesti, ma ei rääkinud midagi isetsemisest.
                              Ja nüüd vaata mu bolditud osa uuesti. Ehk siis lahti seletatuna, kipun arvama, et Sturridge pole suurem asi mõttekaaslane, kuivõrd ta on jalgpallialaselt loll. Vanusega vast läheb paremaks, aga seni on nii nagu on. Kui nt Gerrardi võiks pidada filosoofiks, siis Sturridge oleks seal mingi , noh tsementer või geoloog. Aga no see on pelgalt minu arvamus.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Ma ei saa nõustuda, et Suarez oleks isetseja rünnakutel. Viimane liigavärav Sunderlandi vastu - isekas oli, aga lõi ka ära. Sageli annab ta minu meelets väga häid sööte kastis erinevalt isetsemishiiglastest nagu Robben või see unustamatu Pedro moment 2010 a MM-il

                                Aga rääkidest Mansfieldi väravast - kas pmst oleks tal olnud võimalik ka ise mitte lasta seda lugeda?
                                See kiri siin on all

                                Kommentaar

                                Working...
                                X