320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Nagu Villa vastu. Vaid Flanagan Johnsoni asemel. Mnjah.
    Usun, et seekord mängitakse kohe algusest 4-3-3. Algkoosseis oli muidugi väga ettearvatav, sest terveid mehi ju põhimõtteliselt rohkem ei olegi.

    Kommentaar


      Natukene kahtlane algkoosseis. Loodetavasti Everton meie keskväljast samamoodi üle ei jookse nagu Villa seda tegi. Rodegrsi poolt kaks korda järjest ühte näppu lõigata oleks küll nadi.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
        Natukene kahtlane algkoosseis. Loodetavasti Everton meie keskväljast samamoodi üle ei jookse nagu Villa seda tegi. Rodegrsi poolt kaks korda järjest ühte näppu lõigata oleks küll nadi.
        Alternatiivi ju ei ole. Allen ei ole isegi pingil nagu selgub. Albertost pole ma aru saanud, et ta suudaks kontrollivat keskpoolikut mängida. Ülejäänutest rääkimata. Julm mäng tuleb, stiilis kumb lööb rohkem. Ja kes saab punase.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Evertonilt kõva mansa vastas (Jagielka, Pienaar ja Barkley on ebameeldivad üllatused), läheb ikka jõle raskeks. Loodetavasti Rodgers vähe õppis Villa mängust ja üritab seal keskväljal ehk vähe midagi teistmoodi.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Ütleme nii, et kui keegi pakuks meile ühe punkti, siis ma isegi võtaksin vastu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Ütleme nii, et kui keegi pakuks meile ühe punkti, siis ma isegi võtaksin vastu.
              Ainult?

              Kommentaar


                Ossa raisk, olen täiesti sõnatu. Ei oodanud sellist algust, kuradima suurepärane, jätkame samamoodi edasi !

                Kommentaar


                  Kõik kehvad sõnad, mis ma kapteni ja sügaval mängimise kohta kirjutasin, võtan nüüd küll tagasi. Milline võimas esitus tema poolt. Ja muidugi kõik teised on ka tublid olnud

                  Kommentaar


                    Maagilised söödud liinide taha ja suluseisu piiril tegutsemine. Biiiiiuuuutiful!
                    Kunas Sturridge jättis oma tantsu väljakul tegemata, siis teise värava puhul sai seda ise vihutud.

                    Kommentaar


                      "Is Sturridge the first man to escape Alcaraz twice?"
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Sellist poolaega nüüd küll ei oodanud. Aga siiski mäng pole veel läbi. Oleme lihtsalt omad võimalused üsna hästi realiseerinud. Poolaja lõpp ja periood enne teist väravat olime täiesti surve all. Õnneks kontrad on teravad olnud.
                        YNWA!
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Liiga lihtne, ha, paneme nüüd aga juurde!!!
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Ütleme nii, et kui keegi pakuks meile ühe punkti, siis ma isegi võtaksin vastu.
                            Tubli

                            Kommentaar


                              Fakkkkkk yeah!!!!!!! Super raisk. Väga mõnus vaatamine õhtuse õlle kõrvale. Teine poolaeg mängiti targalt. Stevie G oli fantastiline. Ainus asi, mis kripeldama jääb on see, et Sturr pendla taevasse lõi aga neli faking null!
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Teine poolaeg oli jälle jama; ainsa värava lõime ilmselgest Evertoni superpraagist. Edasistes olukordades hakkas silma metsik isetsemine ja mitmed sõnelemised omade vahel. Arvan, et team-talk ei tulndki nii särav, kui muidu 4-0 puhul..
                                See kiri siin on all

                                Kommentaar

                                Working...
                                X