320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tell yer ma, yer ma
    To wipe away all her tears,
    No trophies for 19 years!
    Tell yer ma, yer ma

    Sellist sauna ei osanud küll oodata, see 5:0 oleks veel eriti ilus olnud, aga las ta olla. Täna töötas kõik, isegi see logisev kaitseliin ja noh 'pooli kontrad olid lausa surmavad. Everton valdas küll palju palli, aga korda suurt sellega ei saatnud. Gerrard- see mees on derbideks loodud. Saab mängu tähtsusest aru ja annab endast kõik, sama lugu oli täna Flannoga kes oli samuti suurepärane. Isegi Cissokhol polnud häda. Mirallas on ikka jube ebasümpaatne. Mängida oskab aga täna oli küll paras naine oma vingumisega, aga noh arusaadav tegelt, Evertoni jaoks on see mäng võrdväärne ju karikafinaaliga.

    Ilus.

    Kommentaar


      Kummardus tõeliste kangelaste suunas - Kolo, Martin ja terve kaitseliin: absoluutselt veatu esitus! Mitu korda oleme saanud sel hooajal nii öelda?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Just enne mängu mõtlesin just, et krt Gerrard juba kogend vana. Et suudab vast meeskonna derbyks häälestada ja suutis!
        FC Flora

        Kommentaar




          Kommentaar


            Algselt postitas RedMike Vaata postitust
            pilt
            Stevie ainete mõju all?



            Veel üks hea pilt.

            Kommentaar


              Lootsin küll võitu, kuid sellise skooriga, poleks uskunud. Nagu eespool mainitud, siis kaitsetöö oli päris hea ikka. Flanno ja Kelly olid omal äärel vinged, Mirallas oli üpris pettunud Isegi Cissokho, kes on muidu ääretult ebasümpaatne oma senise mängupildiga, üllatas kaitsetöös. Rünnakul oli tast vähe tolku - Enrique võiks terveks saada juba. Ründav pool oli nagu alati tasemel. Kahju ainult, et Sturridge oma kübarat kätte ei saanud. Löök oli iseenesest hea, kuid natukene üle. Mis mulle ei meeldinud, oli Mosese sissevahetamine. Kurat, kui sa juhid ning võit on põhimõtteliselt kindel, mille jaoks on vaja mingi kloun sisse vahetada. Peale kiiruse ei paku ta ju miskit. Oleks võinud Aspasele võimaluse anda.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Emotsioon on kõrge, nii magus võit ja veel oma värav hoida puhtana - super ! Gerrard MOM, aga tegelikult meeskond koos mängis täna väga hästi.

                Kommentaar


                  Rodgers tegi omad järeldused ning mindi hoopis teistsuguselt peale. Sturridge-Suarez käisid korda-mööda kaitset aitamas ning sellega lahendati numbriliselt õhukese kaitse probleem. Survet tehti pidevalt ning sunniti Everton eksima, korduvalt. Eks 'poolile sobibki rohkem mängida meeskonnaga, kes püüab ka ise hoida ja suruda.

                  Sturridge oli ikka suurepärane. Kübarast oli muidugi natuke kahju, aga ehk tal oligi seda vaja. Kuigi 4:0 seisult polnud see isetsemine kõige hullem. Peamine on, et järgmine kord söödab või teeb selle palliga midagi.

                  Muidugi kõige suurem oht Liverpooli jaoks - Lukaku - tuli pärast üsna vaikset algust välja vahetada. Suhteliselt õnnetu juhus; võimalik, et Evertonil üks pikalt vigastatud juures. Pärast seda sai kaitseliin kergemalt hingata ning suuri probleeme ei tekkinud. Selline kaitse kindlust ei sisestanud, aga seda parem, et puhas leht hoiti.

                  Ehk nüüd hakkavad mõned mehed terveks saama, oleks väheke vangerdusruumi.

                  Kommentaar


                    Fortress since 1999!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Ütleme nii, et kui keegi pakuks meile ühe punkti, siis ma isegi võtaksin vastu.
                      aasta postitus minu arust (ei ole seotud tegeliku mängu tulemusega)

                      võtab hästi kokku keskmise liverpooli fänni

                      Kommentaar


                        Eilne õhtu oli vahva. Kõige vahvam oli see, et ise suutsime värava puhtana hoida. Mignolet tegi paar arvestatavat tõrjet kah. DS teine värva oli maasikas. Liikuvat gifi palun. Naljaga pooleks võib öelda, et Everton mängis ilusat mängu ja meie lõime väravaid, et korralik meeskonna töö. Kas keegi on meid sel hooajal nii domineerinud, et me palli valdamine oleks 39% või vähem?
                        Coutinho oli esimene poolaeg väga hea, teisel vajus ära. Nooruke Sterling saab järgmine hooaeg oma sihiku paika ja siis hakkab sealt kah tulema. See kiirus mis tal on on julm. Natuke veel keha ja füüsist juurde ja asju hakkab juhtuma.

                        BR mainib mängu järgses pressikas, et kedagi me vist siiski enne laupäeva ostame. Olen pessimist ja ei usu.

                        Kommentaar



                          Päris sümpaatne intervjuu.
                          Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Naljaga pooleks võib öelda, et Everton mängis ilusat mängu ja meie lõime väravaid, et korralik meeskonna töö. Kas keegi on meid sel hooajal nii domineerinud, et me palli valdamine oleks 39% või vähem?
                            Mulle tundus see teadlik ja õige valik niimoodi mängida. Selle koosseisuga keskvälja kontrolli üritades oleksime rohkem palli kaotanud ja ise vasturünnakute objektiks jäänud. Peamine vahe Villaga võrreldes oligi mängudistsipliin. Meestele olid konkreetsed ülesanded antud, kuidas käituda kui Everton palli valdab ja sellega saadi väga hästi hakkama. Mignolet jaoks piirdus oht mõnede tõrjutavate kauglöökidega.
                            Ideaalis võiks ju selline võit anda mõnele tublile keskväljurile kusagil maailma peal lisatõuke, et selle klubiga on mõtet just praegu liituda. Mõned päevad veel aega on.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar




                              Imetlusväärne oskus pressikaid anda. Mulle väga meeldis see vastus.
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                No milline õhtu! Esiteks juba seepärast, et nägime kahte Liverpooli klubi korraga ilusat ründavat ja tehnilist (seksikat) jalgpalli mängimas. Seda ei ole vist mõlemapoolselt juhtunud kuskil 90-datest aastatest vähemalt. Tõsi, Evertoni poole pealt peab nentima, et Moyes'lik tagasihoidlikum stiil oleks neile rohkem edu toonud. Nii kõrge liiniga mängimine on ikkagi korralik risk.

                                Peale kolmandat väravat, oli minu selge huvi ainult seda jälgida, kuidas me kaitses hakkama saame ning kogu hasart seisnes selles, kas suudame 0-i taga hoida või mitte. Läks õnneks ja küllap see kaitseliinile ja väravavahile tähendas palju, sest sisseimemis-statsid on meil väga kurvad olnud ju. SG ja Henderson tõmbasid kaitseliini ees kordori nii kitsaks, et mingit otse läbitungi ei olnud neil võimalik teha, enamus ohtlikke olukordi ja läbimurdmisi tuli vastastel pigem äärtelt. Eraldi aitäh veel Mignloet'i kriitilisel ajal tehtud tõrjete eest ning keskkaitsepaari blokkide eest esimesel poolajal, mil võinuks siniste comeback vabalt alata.

                                Olen nõus väidetega, et sõnad olid korralikult peale loetud, et kõik mehed peavad tagasi töötama, v.a. vb üks mees, kes võib alati ette tolknema jääda (ükskõik, kes seal parajasti siis oli). Isegi Sterling suutis oma äärel kaitsetööd edukalt teha. Suarez'ist rääkimata, keda nägime tihti esimesel poolajal oma kasti joonel väljas ja teisel poolajal tihti Cissokho't abistamas. Räägib sellest, et tegemist on meeskonnamängijaga. Üks-üks olukorra kiire soolospurt ja ülimalt kliiniline finish - lummav! Õppige ülejäänud Premmi ründajad!
                                Sturridge'i kliinilisuse kohta võib samamoodi öelda, mis kestis küll vaid sinnamaani, mil juba kolmas õhus oli, siis hakkas personaalne agenda ja ego juba segama (pennu ja hilisem 3 vs 2 olukord). Rodger'si poolt ainuõige switch, et mees pingile kohe tuua. Ma andnuks selle pennu võimaluse hoopis Raheem'ile.

                                Pea püsti edasi ja ei mingit lõdvemaks laskmist!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X