320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool FC

    Mis halvasti, see uuesti. Liverpooli teema alustab tehniliste probleemide tõttu nullist.

    Algatuseks olgu toodud \'pooli tiim hooajaks 2005/06 just sellisena nagu ta 28. juuli seisuga välja näeb.

    1.Jerzy Dudek
    3.Steve Finnan
    4.Sami Hyypiä
    5.Milan Baros
    6.John Arne Riise
    7.Harry Kewell
    8.Steven Gerrard
    9.Djibril Cisse
    10.Luis Garcia
    13.Anthony Le Tallec
    14.Xabi Alonso
    15.Peter Crouch
    16.Dietmar Hamann
    17.Josemi
    18.Antonio Nunez
    19.Fernando Morientes
    20.Scott Carson
    21.Djimi Traore
    22.Momo Sissoko
    23.Jamie Carragher
    24.Florent Sinama Pongolle
    25.Jose Reina
    28.Stephen Warnock
    30.Boudewijn Zenden
    31.David Raven
    32.John Welsh
    33.Neil Mellor
    34.Darren Potter
    35.Carl Medjani
    37.Zak Whitbread
    42.Robbie Foy

    Noori Antonio Barragani ja Mark Gonzalez\'t pole veel särginumbri vääriliseks peetud, pole numbrit ka väljalaenatud Chris Kirklandil ega uut klubi otsival Salif Diaol. \'pooli koduleht annab veel pika nimekirja noortest, kellest osa vast juba läinud või minemas. Mõni, nagu Danny Mannix, ehk jätkab veel reservides ühe hooaja.

    Ülaltoodute kohta käivad kõlakad, et vabanemas võivad olla särginumbrid 1, 5, 17, 18. Lisaks on nagu näha välja pakkuda särk number 2 ja särk number 11. Kas nad ka omaniku leiavad, selgitavad lähinädalad.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Vastus teemale \'Liverpool\'

    selline teema on juba olemas

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Liverpool\'

      Vana teema liiga umbes - miks mitte uus.

      Algselt postitas mcnamara
      Ülaltoodute kohta käivad kõlakad, et vabanemas võivad olla särginumbrid 1, 5, 17, 18. Lisaks on nagu näha välja pakkuda särk number 2 ja särk number 11. Kas nad ka omaniku leiavad, selgitavad lähinädalad.
      Kõige kiiremini vabaneb neist vast number 17, sest Nunez on teel Celta Vigo\'sse. Number 18 ehk Josemi võiks minupärast talle järgneda. Number 5\'st ei tahaks kohe kuidagi lahti saada, isegi laenule anda mitte. Tulev hooaeg Dudekit ülal pidada ei lähe kalliks maksma, seega nr. 1 võiks ilusti jätkuvalt meeskonnas püsida. :P
      Usun, et number 2\'te hakkab kandma mingi täiesti uus nimi - Benitezi järgmine liigutus peaks olema mõne kaitsemängija hange. Numbrile 11 järgnev number 12 on samuti vaba.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Liverpool\'

        tõeline süüdlane on ka ilmselt liverpooli fänn..

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Liverpool\'

          selle uue teema kohta räägiks ma teile ühe vana, kuid väga õpetliku anektoodi:


          Ühe suure ja väga edumeelse firma juhtkond arutleb juba pikki tunde arendusdirektori ja töökeskkonna voliniku ettepanekuid. Koosoleku idee on selles, et paremini kujundatud töökeskkond tagab kõrgema tööviljakuse. No ja siis arutletaksegi kõiki nüansse alates seinavärvist ja avanevast vaatest, kuni ergonoomiliste hiirepatjadeni. Kuna temaatika on igaühele mõistetav, siis on vestlus elav ja igaühel on mõni tore ja töötajate huve kaitesev ettepanek. Koosolek on veninud juba paar tunnikest üle tööaja ja samas ruumis tegutseb koristaja. Too kuulab ja kuulab ning olles mõistnud temaatikat deklareerib: \"Teate mehed! Minu vanaemal oli eesti ajal litsimaja. Kui äri enam ei läinud siis vahetati litsid välja - voodeid mitte kunagi!\"
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Liverpool\'

            Haruldane intervjuu bossiga.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Liverpool\'

              Miks on teema all Come on you Reds! ja mitte nt. Edasi Punased!?

              Ajab karvad turri!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Liverpool\'

                Algselt postitas Martin


                Miks on teema all Come on you Reds! ja mitte nt. Edasi Punased!?

                Ajab karvad turri!
                Sest seda hüüet Anfieldilt ma väikese poisina must-valgest telekast kuulsin.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Liverpool\'

                  Algselt postitas -Marko-

                  Kõige kiiremini vabaneb neist vast number 17, sest Nunez on teel Celta Vigo\'sse. Number 18 ehk Josemi võiks minupärast talle järgneda. Number 5\'st ei tahaks kohe kuidagi lahti saada, isegi laenule anda mitte.
                  Nõustun, et Nunez võiks minna ja Baros jääda, kuid Josemit ei tahaks kuidagi minema lasta, niipalju kui mina teda näinud olen mängimas on ta jätnud igati hea mulje. Kui tal tuleb vigastustevaba hooaeg, siis ennustan teda üheks Pooli võtmemängjaks.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Liverpool\'

                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                    Algselt postitas peapall
                    ..kuid Josemit ei tahaks kuidagi minema lasta, niipalju kui mina teda näinud olen mängimas on ta jätnud igati hea mulje. Kui tal tuleb vigastustevaba hooaeg, siis ennustan teda üheks Pooli võtmemängjaks.
                    räägime me ikka Jose \"sööda mu jalge vahelt\" Miguel\'ist?

                    Aga mul on usku või olen siis tõesti teda näinud ainult tema nn supermängudes?

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Liverpool\'

                      Kui Kaunasest jagu saame, ootab SK Tirana või siis märksa tõenäolisemalt CSKA Sofia, viimane esimese omavahelise võõrsil 2:0 võitis. Pole väga hull lugu. Kallitel naabritel läks Villarreali näol pisut hullemini. Sisemises põlemises viibivale ManU-le on aga Ungari Debrecen tõenäoliselt liig.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Liverpool\'

                        Jack Hobbs, too Lincolni nooruke keskkaitselootus, peaks esmaspäevaks Liverpooli mängija olema. Arstlik läbivaatus toimub täna ja siis liitub poiss meie alla-18 seltskonnaga Melwoodis.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Liverpool\'

                          Kindel kavatsus on Benitezil klubisse paremäär ja keskkaitsja hankida. Vähemalt nii ta klubi kodulehel kinnitab.
                          Ritchie Partridge on endale aga uue klubi leidnud ja selleks on kuulsa minevikuga Sheffield Wednesday. Partridge\'i karjääri Liverpoolis rikkusid rängad vigastused. Nüüd püüab ta esialgu 6-kuulise kontrahtiga uuesti.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Liverpool\'

                            Paha kuu tõuseb.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Liverpool\'

                              Algul uus teema lukku, siis vana teema lukku...wtf ?

                              Liverpool - FBK Kaunas 2:0
                              Väravad: Gerrard & Cisse

                              ...ja muidugi here we go again : Njah, Premier pole veel alanudki, kuid juba saab juttu teha vigastustest. Seekord läks katki Peter Crouch. He hobbled off after feeling a strain in his hamstring.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X