320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Krt, kui nii läheb, siis saab Stok rahulikult suve veeta.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Origi on 'pooli särgis osalenud 138 mängus ja lausa 82 korda neist tulnud pingilt platsile. 90 minuti esinemisi on tal ainult 22 ja need tulid enamikus 2015-2017. Sel hooajal kolm väravat ja detsembrist peale mitte ühtegi. Viimastel kordadel jätnud mulle mulje, et pall on talle võhivõõras kontseptsioon.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Origi on 'pooli särgis osalenud 138 mängus ja lausa 82 korda neist tulnud pingilt platsile. 90 minuti esinemisi on tal ainult 22 ja need tulid enamikus 2015-2017. Sel hooajal kolm väravat ja detsembrist peale mitte ühtegi. Viimastel kordadel jätnud mulle mulje, et pall on talle võhivõõras kontseptsioon.
          Selle Liverpooli ajastu kultusmängija.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Uuest hooajast
            Et siis tuld ja asju.

            Sellega seoses tuli meelde, et unes nägin uut vormi - äärmiselt häiriv oli. Kirjeldada ei oska, suuda, taha.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kuskil südaööl ja kahjuks hiljemgi veel ulatab King Kenny Hendole karika ja teatepulk on lõpuks edasi antud. Loodetavasti ei pea Hendo (või Klopp) 30 aastat uut sellist hetke ootama.
              BBC nõuab samal ajal, et nimetataks 'pooli kõigi aegade 11. Mõeldud siis aega, mida ise mäletad. Minule on see kaugelt liiga keeruline ülesanne - palju mehi nähtud ja kaasa elatud nende umbkaudu 37 aastaga, mis klubi olen jälginud. Võin vaid öelda, et kindlasti oleksid seal 11 seas Grobbelaar, McManaman, Gerrard, Alonso, Barnes ja Fowler. Viimased aastad on aga liiga värsked veel. Jube keeruline, et mitte öelda võimatu ülesanne.

              Ja ajalooannaalide tarvis tänane meeskond:
              Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson, Keita, Fabinho, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mane.
              Substitutes: Lovren, Milner, Adrian, Oxlade-Chamberlain, Minamino, Lallana, Shaqiri, Origi, Jones.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Corner taken quickly...

                Kommentaar


                  Kas kellelgi on linki mängule sheerida? I phone on teleka vōimalus.

                  Kommentaar


                    Panen oma ise fännatud aja koosseisu siis, mulle on see lihtsam, sest alates cerca 98 aastast.
                    Allison - Alexander Arnold - Van Dijk - Klavan (tegelt Carragher) - Robertson - Mascherano - Gerrard - Alonso - Mane - Torres - Suarez

                    Varumeeste pingilt leiab: Dudek, Hyypia, Sissoko, Wijnaldum, Salah, Kolo Toure ja Muidugi evertoni vastu Origi.

                    Kommentaar


                      Kuna trofeed niipea ei anta, veidi mängust. Äge, et mehed viitsivad niimoodi joosta kui suuremat enam mängus pole. Ja veel sellise vastase vastu, kellel on palju mängus. Kaitses jah ei suudeta enam keskenduda, aga see on arusaadav. Hea meel, et Firmino skooris, TAA lihtsalt vaimustav jälle ja Keita ja Mane, kes kunagi ei väsi.
                      Newcastle'is võiks mõnel noorel lasta möllata. Seal pole enam vahet.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar




                        #19
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Pange keegi siia see foto, kus punaste lintidega karikas seisab punasetäpilisel Anfieldi murul. Ma muud ei jaksa enam vaadata, aga seda küll.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Esimesel publikuga kodumängul on aftekas ka plaanis? Tahaks seda möllu rahvaga ka kaeda.
                            E: okei Klopp intekas lubas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok




                              Lihtsalt. Ilus. Aitäh!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kaitse lekkis, aga ees tehti seda mida me oskame! 5 väravat pole paha eriti kui kõik on sellised maasikad.
                                Kopsik ka ametlikult käes. Ilus. Järgmine hooaeg uuesti pls!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X