320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ouch. Seda on päris valus vaadata. 100% punane kaart. Vaidlemisruumi pole.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Matip mängu viimasest sekundist haiglasse ja juba ka teel operatsioonile. Peaks naasma peale Gomezt.
      Njah. On muidugi noorhärra Nathaniel Phillips, kes suvel palju kiitust sai, kuid peale augustit pole tast suuremat kuulda. U23 eest figureeris viimati novembris, aga vaid ühe poolaja. U23 standardkeskkaitsja on Conor Masterson. Aga noh: esialgu muidugi Lovren-Van Dijk.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Mu keha võbises, kui seda videot vaatasin.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ehk siis löödud väravad?
          my bad. ikka Goals in all group matches: Liverpool 9, Napoli 7, jah.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma mõtlesin et ma puhkan tõesti järgmised kuuaega siit foorumist, aga no ei saa, lihtsalt ei saa. Eelkõige, mis kuradi türastanud idioodi aju on siinstel mõndadel pooli fännidel? Kus kuradi türastanud ajust tahab mõni vend siin väita, et see polnud isegi kollane? Mu aju ei võta, lihtsalt ei võta. Ilmselge tackleing ja mõned tulevad ja väidavad julgelt nagu hunt, et see ei olnud isegi kollast väärt? Mida vittu mehed?`Kas te kunagigi olete üldse siin jalgpalli mänginud või? Eelmine aasta olite just teie siin, kes peale Ramose maha tõmbamist Salahi suunas, olite nagu viimased sitahädad, et " ou punane, ou punane, ou punane, ramos on munn jne" Nüüd olete te vait nagu viimased kutsikad ja julgete väita ka, et kõik oli okei? Türa, kas teil veidi häbi ei ole või? Wingback? Ei? Mida vittu nagu reaalselt.
            Me ei lase üle nii.

            Kommentaar


              Mängus polnud hetkekski kahtlust. Kohtunik oli paha, ning Van Dijk vs Mertens situatsioonis oleks pidanud vea vilistama Mertensi kahjuks.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mu keha võbises, kui seda videot vaatasin.
                Võtab teinekord vähe pikema sammu siis, et rasv ka põleks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Njah. On muidugi noorhärra Nathaniel Phillips, kes suvel palju kiitust sai, kuid peale augustit pole tast suuremat kuulda. U23 eest figureeris viimati novembris, aga vaid ühe poolaja. U23 standardkeskkaitsja on Conor Masterson. Aga noh: esialgu muidugi Lovren-Van Dijk.
                  Eks ta nii ole, et kõige kehvemal (kus just vaja mängijatele puhkusi jagada) ajal on need vigastused.

                  Samas. Kui seljataga on nooti jagav väravavaht ja kõrval sama tegev kaitsja, siis pole kaitsetööd harjunud tegema mängijal raske sisse suldanduda, kuna nad ütlevad kuhu ja millal liikuda - neid saab põhimõtteliselt pimesi usaldada.
                  Peamine, et füüsis ja "ise tean paremini mõte" alt ei vea - keskkaitsja üks kaotatud kahevõitlus tekitab kaitseliinis augu.

                  Tuleb vastu pidada
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kõige naljakamaks läheb esimene playoff voor kui Van on bännitud ja Matip ja Gomez mängivad veel pleikarit.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Kõige naljakamaks läheb esimene playoff voor kui Van on bännitud ja Matip ja Gomez mängivad veel pleikarit.
                      Minu lapsepõlve kandis tähendas pleikar playboyd. Aga mängiti pleissi.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Wingback? Ei? Mida vittu nagu reaalselt.
                        Ma olen aastaid ise jalgpalli mänginud tean väga väga hästi milline on ohtlik ja kus hüppeliigesed ja põlved lähevad, kogenud. Hämmastav kuidas iga tänapäeva megakaadritega kõike üle võlli puhutakse - vaadake 80ndate vutti nt, tundub et te annaks seal kõigile punased.

                        Kommentaar


                          Keita peaks ManU vastu mängima, kindlalt. Vormikõver ilusti küpseks sätitud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Mis kuradi punane kaart, kas te olete lolliks läinud v? See oli täiesti normaalne taklamine ja midagi üliohtlikku seal ei olnud, olen ka nende pool, kes ütleksid et kollanegi oli pigem liig. Nii pehmovutiks me ka muutuda ei saa, et iga libisev puude nii kriminaalne on. Selle maailma Neymar'-e ei saa toita nii, selliste otsustega.
                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Ma olen aastaid ise jalgpalli mänginud tean väga väga hästi milline on ohtlik ja kus hüppeliigesed ja põlved lähevad, kogenud. Hämmastav kuidas iga tänapäeva megakaadritega kõike üle võlli puhutakse - vaadake 80ndate vutti nt, tundub et te annaks seal kõigile punased.
                            Arvamused ja uskumised on toredad asjad aga ei oma tähtsust.
                            Mõned ei usu ka gravitatsiooni ometi see ei lakka selle pärast olemast.
                            Sinu arvates see polnud kaarti väärt ja sul on selleks õigus aga see ei muuda reegleid olematuks.
                            Elementaarsete reeglitega võiks end siiski siin foorumis kursis hoida.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Salah eelmisel aastal, Gomez ja Matip on kolm lõhutud luud viimasel ajal. Mis on iseloomulik, et mitte ükski neist ei väärinud punast kaarti. Isegi kollast mitte. Ei, ei, mis te nüüd - neid ei vilistatud isegi vigadeks. Sest ühe sooritas posterboy, teine oli lihtsalt meeste mäng ja hea tackle ja Matip löödi puruks koos lõpuvilega. Aga loomulikult, VDijk on punane, iga kell, igat asendist ja ilmselt saab ka selle punase veel kätte. Elementaarne tõepoolest ja selle foorumi liikmed võiks end elementaarsete reeglitega tõepoolest kursis hoida.
                              "No one is asked to do more than anyone else."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Arvamused ja uskumised on toredad asjad aga ei oma tähtsust.
                                Mõned ei usu ka gravitatsiooni ometi see ei lakka selle pärast olemast.
                                Sinu arvates see polnud kaarti väärt ja sul on selleks õigus aga see ei muuda reegleid olematuks.
                                Elementaarsete reeglitega võiks end siiski siin foorumis kursis hoida.
                                Arvamusi ja ka uskumusi on vaja, sest reeglid pole üheselt tõlgendatavad, mõistetavad.

                                Ma julgeks väita, et iga terve mõistusega mängija poleks antud pallile läinud (edasi jooksnud), sest näha oli, et selleni ei jõua (väsimus silmis veel, kuid mängu algul on pea selge - sõltub muidugi, mis dopingut te makaronidesse segate). Nähes vastast sööstmas, siis ainukene põhjus ette joosta on soov viga saada, s.t viga välja meelitada. Võttes arvesse vastase väljaütlemisi, siis tegemist on inimesega, kelle käitumine antud mustrisse ka sobitub.

                                Trennana ma ütleks tollele ründavale mängijale, et ta on idioot, sest võinuks rahulikult kotid pakkida ja ülejäänud elu soccernet.ee foorumiga pleistat mängida.

                                Kuna nüüd oli tegemist kusagil platsil lahtise palliga ning mängijad liikusid näsale erinevatel trajektooridel ja VVD jõudis selleni esimesena, kuid tabas korkidega vastast, kes jooksis ette, kuid ei sattunud haiglavoodi. Siis. Siis on ka kollane kaart minu hingele ja peale õiglane - mõlemad mängijad said karistada. VVD selle eest, et tuleb olla hoolikam ja teine selle eest on jätis.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X