320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Millised algselt lambised mehed on Klopp ostnud? Peale Robbo ei oska praegusest põhikoosseisust küll kedagi nimetada.
    Sa said valesti aru, niiöelda lihtsalt enamus mehed polnud suurklubides väga mänginud või seal mitte väga mängu aega saanud. Salah meenub kohe Chelsea klubis olekust.

    TOP10 tiimilt kes on kogu aeg olnud pildil ei mäleta, et oleks ostetud mingeid mängijaid. Van Dijk tuli ju kust? Gini tuli kust?
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      Bosside boss kirjutas kirja.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Andre Wisdomile tungiti jubedatel Toxtethi tänavatel kallale. Kiiret paranemist!
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Üks hea lugu Maintzi aegadest, mis on varajane näide Kloppi loomusest ja suhtumisest - et vahel polegi muud vaja kui uskuda.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Teist suve järjest räägitakse, et transfere (sisse) ilmselt ei tule. https://www.theguardian.com/football...verpools-squad
            Terve eelmine suvi jahuti ühest meie noorest, kes pidi sel hooajal Mane, Firmino ja Salahi kandadele astuma. Huvitav on, et selles artiklis ei manita kordagi ta nime.

            Kommentaar


              Mina mures ei ole. Kõiksugu maailmatähtede sadade miljonite eest sisseostmine ei ole hetkel millegagi põhjendatud. Kloppil on meeskond üles ehitatud ja seda ei ole põhjust niipea lõhkuda.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Harry Wilson võiks rotatsiooni sisse saada

                Kommentaar


                  Karta on, et väga keegi ei hakka väga rahaga lehvitama. Chelsea on erand, kuna neil on kaks akent reservi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Mina mures ei ole. Kõiksugu maailmatähtede sadade miljonite eest sisseostmine ei ole hetkel millegagi põhjendatud. Kloppil on meeskond üles ehitatud ja seda ei ole põhjust niipea lõhkuda.
                    Ma ka ei muretse. Maailmatähtede sisse ostmine ainult sellepärast, et ta on maailmatäht ei huvita mind. Kui 8m eest uusi Robbosid leitakse oleks ma õnnelik. Või kui uus TAA sarnane noor akadeemiast tuleb (btw sa pole ammu meie akadeemiat siunanud )
                    Mind lihtsalt hämmastab, et artiklis ei mainitud Wilsonit ja Brewsterit, kes on laenul olles suhteliselt kenasti hakkama saanud. Brewsteril 12 mänguga 6 väravat, Wilsonil ka 7 väravat rohkemate mängudega. Kui need vennad rotatsiooni saaks, siis oleks ka põhimeestele veits puhkust, sest kohati nägid nad see hooaeg ikka väga vässud välja.

                    Kommentaar


                      Wilsoni puhul ma kahjuks tulevikku meil ei näe, keskväljal pigem palju noorem Curtis Jones. Brewsteri puhul väike lootus jääb, aga temagi puhul võib õige hetk möödas olla. Jalgpallis sõltub niipalju momendist ja Rhiani ränk vigastus tuli kõige hullemal hetkel.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Nulli ja maailmatähtede vahel on hulk halli ala, kus leidub Milnereid, Chambosid ja Bobbysid. Igal juhul on vaja meeskonda aegajalt noorendada, et ei peaks jälle 30 aastat ootama.
                        Küsimus kerkib üles, pole kahtlustki. Aga ma arvan, et praegu pole õige hetk. Mina hoiaksin seda meeskonda veel hooaja, maksimaalselt kaks koos ja võtaksin veel paar karikat. Noorendada saab oma noori ükshaaval edutades.
                        Kui turul on uus Robbo (mitte siis tingimata sama positsiooni mängija, aga samasugne leid), võiks ta muidugi osta, aga see on rohkem selline üks tuhandest võimalus.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Leicester valis ka selle tee.
                          Ahah. Nojah, võib-olla küll. Sinu pakkumine on siis see, et umbes pool põhikoosseisust (siis need vanurid, kes 30-le lähenevad) tuleks nüüd mingite nooremate vendade vastu välja vahetada, kes ei ole veel maailmaklassist? Riskantne värk, aga ehk saaks ka nii.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            In Trust We Klopp

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Leicester valis ka selle tee.
                              Kahe satsi sarnasus on see, et mõlemad võitsid tiitli. Ja kui teravmeelitseda, siis leiab sarnasusi mõistagi veel - mõlema satsi nimi algab L-tähega ja lõppeb FC-ga. Aga neid kahte võrrelda, ühele pulgale panna? Ahhuijel štoli?

                              Igatahes. Üks asi võiks selge olla - see, et otseselt pole kedagi vaja, ei tähenda, et täiendusi ei otsita. See luksus on meil täna ja aasta veel (võib olla isegi kaks) täitsa olemas, et saame... nuh, valida.

                              Mis puudutab laenul olijaid, siis eks nende areng selgu kodus olles. Reisimine avardab silmaringi jne.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kõik klubid otsivad kogu aeg, kõikidel on mängijaprofiilide andmebaas olemas. Miks Sa arvad, et meil pole kedagi vaja, kui meil on minemas Lallana ja Lovren ning mõlemad said ka mänguaega, mille üle eriti keegi ei rõõmustanud? Mis valimisse puutub, siis meid on kuulujuttude tasandil seostatud nii Pulisici kui Werneriga ja mõlemast jäime ilma. Mbappé jutud olen lasknud ühest kõrvast sisse, kahest välja, Sancho hinnalipik on ka selline, et selle eest saaks terve Kihnu varustada näomaskidega. See on väga tore, et me oleme kahe viimase aastaga 2 karikat saanud, aga sellele eelnevad aastad on väga hästi meeles ja mulle stagnatsioon ei meeldi.

                                Laenumeeste osas olen ka skeptiline. Ei mäletagi sellist, kes oleks laenult tulnud ja ukse pauguga lahti löönud. Head jalgpallurid ei käigi laenul.
                                Salah ju oli

                                Ma pidasingi silmas, et kui mängijad kodubaasi jõuavad, siis hinnatakse arengut ning sellest lähtuvalt, kas siis pannakse ostudele/otsingutele sütt juurde või piserdatakse vett.
                                Laenule saadetakse sellepärast, et keskkonnavahetus on väga hea moodus n.ö tsakrate avamiseks (teinekord polegi selleks suurenev mänguaeg).

                                Just. Alati on vaja. Ja alati otsitakse. Kui vaja, siis kulutatakse. Kui vaja, siis peibutatakse. Kui vaja, siis öeldakse välja... räägime hinnast poole aasta pärast uuesti jne. Et nuh, ma saan täiesti aru, millepärast öeldakse, et praegu pole kedagi vaja.

                                Aga, ma pakun, et Mbappé on päris teema, sest Mane, Real, Nike ja asjad.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X