320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimese poolaja domineerimine oli päris muljetavaldav. Teisel vist natuke väsiti ja tekkisid kaitses mõned eksimused, aga siiani palju veenvamad esitused, kui Cityl. Mane on teiselt planeedilt, täielik elukas!

    Kommentaar


      Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
      Mane on teiselt planeedilt, täielik elukas!
      Just.
      3 minuti kollane oli päris roosakas. Kui seal oleks punane vajutatud, siis ilmselt nõustute, et kobisemiseks eriti põhjust ei oleks olnud. Sel korral läks nii.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Just.
        3 minuti kollane oli päris roosakas. Kui seal oleks punane vajutatud, siis ilmselt nõustute, et kobisemiseks eriti põhjust ei oleks olnud. Sel korral läks nii.
        Sellega on nüüd küll nii, et oleneb, mis värvi prillidega vaatad. Selliseid kätega nügimisi juhtub mängudes päris tihti.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Jotal kah jalg valge nüüd. Väga hea. Mäng muudes elementides oli same old same old. Me tahame hirmsasti jalgpalli mängida ja teised üritavad seda iga hinna eest takistada. Õnneks oleme me õppinud selliseid umbkaitseid lahti harutama. Ja hetkel on rammu ka, et seda teha. II poolaeg võeti juba rahulikult, aga see on Klopi puhul juba tavaline, et kui juhime siis 100% enam ei pinguta.
          Järgmised 2 mängu on veel õhtustel kellaaegadel, aga peale seda saame nautida laupa kella 5'seid mänguaegasid kuni detsembri keskpaigani! Minusugused rõõmustavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Avaldas muljet! Võttis kõrgeid palle alla väga hea pehme puutega + isu oli kõvasti.
            Need puuted ja palli katmised olid üllatavalt head.

            Igatahes. Juba parem.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Sellega on nüüd küll nii, et oleneb, mis värvi prillidega vaatad. Selliseid kätega nügimisi juhtub mängudes päris tihti.

              Kommentaar


                Kordused on sellised kehvakesed tõendusmaterjalid - kui nüüd käsi vastu nina ei läinud, siis on heal juhul unes valus.

                Samas ma polnuks punase pärast pahane, kuid tuli välja, et kollane oli õige lahendus - Mane rahunes ja mäng sai tore.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  VVD peab Auba vastu küll tegema ilma eksimusteta partii täna. Rabedalt see hooaeg hollandlasele alanud.
                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Lööme ise rohkem! Suht pingevaba kui City juba sai esimese kaotuse kirja.
                  Üks tehniline eksimus Robertsilt (arvas vist et VVD saab kätte palli) ja kohe mõne minutiga kõik tagasi löödud. Ei saa in total nuriseda.

                  Mäng ise korralikult meie kontrolli all, aga kassetti lasime küll paaris olukorras käest ära. Becker õnneks andis Kariusele lahkumiseks õppematerjali kaasa, kuidas oma töö ideaalselt teha.

                  Arsenali tiim on Arteta all üsna mõnusa hingamisega, aga jah, tasemevahe oli siiski selge platsil.

                  Jota - kohe vahetusest värav kirjas ning oli veel võimalusi. Not bad algus. Welcome! Mõelda vaid - Origi peab ka kuidagi veel tippu püüdma mahtuma, karm konkurents.

                  Ütleks veel et mängude kalender on meile magus olnud, võtta skalpid Chelsealt ja Arsenalilt nii vara on palju lihtsam, kui hiljem, kui neil mingi kokkumängumoodi asi rohkem paigas on. ManU tiimi tahaks ka peagi rappida, mitte hiljem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Sellega on nüüd küll nii, et oleneb, mis värvi prillidega vaatad. Selliseid kätega nügimisi juhtub mängudes päris tihti.
                    Aga kui seda ütleks Pooli fännist FIFA kohtunik?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Thiagol on covid ja 2 nädalat vähemalt eemal.
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Homme võib siis näha umbes sama seltskonda, kes Lincolni vastu mängis. Ainult Tsimikas on väljas - eks ole näha, kes tema asemel mängib. Pole võimatu, et Milner saab taas oma lemmikpositsiooni külastada. Võiks ju arvata, et Jota kord on nüüd alustada. Küllap ründavatest meestest platsil ka Minamino, Origi, Elliott. Keskkaitses vahest siis nüüd Gomez koos kellegi noore - Koumetio või Rhys Williamsiga.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Penaltipunkti?
                          Vasakkaitset.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ajax, Atalanta ja Midtjylland. Hea, et ei pea idamaadele reisima. Atalanta ja Taani klubi mulle isiklikult sümpaatsed ning huvitavad vastased. Tore.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Oleks võinud enne penaltiseeriat juba asja ära otsustada. Olgugi, et Arsenali teemas jäänud mulje, nagu Leno küpsetaks palju, siis tänane võit tuli suures osas tänu temale. Väga soliidselt seisis väravas. Kaotuses kahju, sest varumehed vajasid neid mänge.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Tähelepanekuid.
                                Neco Williamsi ättitüüd meeldis. Oli sotsmeedias sõimata saanud, Arse vennad nägid nõrga kohana ja võtsid kohe ette. Ja poiss oligi rabe, tegi vigu, aga muutus mängu edenedes aina enesekindlamaks.
                                Rhys Williams väga soliidne. Akadeemias tehakse aasta aastalt aina paremat tööd.
                                Curtis Jones taas väga hea. Nüüd vaja end põhisse murda.
                                Marko Grujic meeldis ka. Väärinuks väravat. Ehk saab korralikuma üleminekusumma.
                                Harry Wilson seevastu täiesti perifeerne tegelane. Näha vaid standardite löömisel ja need ei tulnud tal ka välja. Otsustava pendla eel oli silmist näha, mis juhtub. 20 milli tema eest kätte saada tundub müstika.
                                Minamino ei jäta positiivset muljet. Ei paista ‘pooli klassi.
                                Diogo Jota esimesel poolajal suurepärane, teisel kadus pildist. Võib olla treenituse teema. Vahetusmees esialgu.
                                Ülejäänud tegid oma ära. V.a Origi. Nii halb, et pole sõnu.
                                Kokkuvõttes järjekordne Kloppi kapp.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X