320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head uut aastat, Liverpool!

    Homme(st täna?) saab juba alustada vana aasta vigade parandust.

    Kommentaar


      Kui Gerrard ja Cole pingile panna, siis võiks ju Pachecot kasutada?

      Kommentaar


        Täna saab huvitav mäng olema....eriti Royle.....kui ikka kodus ka teistkorda järjest peksa saada, siis eriti pikka pidu tal vast ei tule....., sest siis oleme vast väljakukkumisele lähedal....jälle....

        Kommentaar


          Lõpuks Roy sai aru, et Aurelio ja Agger peavad olema algkoosseisus.

          Kommentaar


            Ja nüüd palun, Roy Fuck off!

            Kommentaar


              Algselt postitas hheipss Vaata postitust
              Lõpuks Roy sai aru, et Aurelio ja Agger peavad olema algkoosseisus.
              Same shit, different names.

              Kommentaar


                MOTM on Gerrard.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  MOTM on Gerrard.
                  Gerrard On JOBU!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Mis sest, et võit tuli. Mina ootan ikkagi, et Roy kinga saaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hheipss Vaata postitust
                      Mis sest, et võit tuli. Mina ootan ikkagi, et Roy kinga saaks.
                      Ma juba ootan septembri algusest saati.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma olen kuskil taolist mängu varem näinud. Punased veeretavad palli nagu ise tahavad, iga sööt ei olegi tagasi väravavahile, kes muide tegi väga hea mängu, vastaste kastis toimub ka ärevaid hetki, üks väga ilus värav ja kogu selle kokkuvõtteks 3 punkti. Oli ka üksjagu hämmingut ja pettumust, näiteks miks me mängisime ilma paremkaitsja ja vasaku poolikuta? Kas Agger vahetati 89" välja selle pärast, et ta ei ole veel 90"-konditsioonis pärast pikka pausi? Ja loodetavasti Meireles ei ole kaua väljas.

                        Kas eelkõnelejad ajasid kõrvad ja muud kehaosad selle peale kikki, kui Roy mängu lõpus kõik mängijad läbi kallistas ja enne tunnelisse minemist veel poolehoidjatega paar sõna vahetas? Kui tõepoolest esimeseks transferiks on boss isiklikult, siis tõesti palun ASAP, et uus boss saaks enne FA Cup ringi ühe mängu jagugi kogemust.
                        Ma ise arvan, et Roy ütles Johnsonile oleks rohkem kaitsavam, Taylor on ju üks ohtlikumadest mängijadest Boltonis.Rodriguez on ju rohkem kasti jooksev äärepoolik.Tunnen Rierast ja Aquilanist puudust.

                        Kommentaar




                          Wigani ja NUFC-i mängul.

                          Sitaks lahe ikka.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Rierast? Miks?

                            Algselt postitas Jose Vaata postitust
                            Ma ise arvan, et Roy ütles Johnsonile oleks rohkem kaitsavam, Taylor on ju üks ohtlikumadest mängijadest Boltonis.Rodriguez on ju rohkem kasti jooksev äärepoolik.Tunnen Rierast ja Aquilanist puudust.
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jeeg Vaata postitust
                              Rierast? Miks?
                              Hea äärepoolik, kes söötis väga heade tsenderdustega, tehnika oli ka hea ja mõnusad kauglöögid.

                              Kommentaar


                                3 punni, ilus SG ja Torrese combo, Cole sai lõpuks jala valgeks. Korraks oli elu isegi lill.

                                Head uut aastat teilegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X