320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hah, kuidas saab ikka punased prillid ees olla. See oli daiv. Seal polnud ohtlikku rünnakut, see oli selline olukord, kus kohtunik peaks peeglisse vaatama, videosse vaatama ja saama aru, et sa pole nii kõva vend, et kohe pennalt sellise röögatuse peale anda. Ja eks mul ole ka sinised prillid ees, aga, noh, tõsiselt. See oli paras jama.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Hah, kuidas saab ikka punased prillid ees olla. See oli daiv. Seal polnud ohtlikku rünnakut, see oli selline olukord, kus kohtunik peaks peeglisse vaatama, videosse vaatama ja saama aru, et sa pole nii kõva vend, et kohe pennalt sellise röögatuse peale anda. Ja eks mul ole ka sinised prillid ees, aga, noh, tõsiselt. See oli paras jama.
      Videokohtunikud seda diveks ei pidanud igatahes. Ilmselt sellepärast, et ta reaalselt sai kossi vastaselt enne kui pikali viskas.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Videokohtunikud seda diveks ei pidanud igatahes. Ilmselt sellepärast, et ta reaalselt sai kossi vastaselt enne kui pikali viskas.
        Iga videokohtunik pidas seda daiviks. Kahjuks see on premi var, ehk kui kohtunik on platsil siis olukorda ei muudeta. v.a suluseis.

        Päris huvitav oleks teha statistika. Mitu korda määrab pendla var ja mitu korda võtab ära. Bundesliga vs serie a vs prem jne
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Mis siin toimub? Kuidas see saab dive olla, kui Mane saab reaalselt vastu jalga?
          Kas ma magasin midagi maha, või kus näitas, et iga videokohtunik pidas seda diveks?
          Ja mõnu pole vist kunagi objektiivne, kui asi puudutab lesterit?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Iga videokohtunik pidas seda daiviks. Kahjuks see on premi var, ehk kui kohtunik on platsil siis olukorda ei muudeta. v.a suluseis.

            Päris huvitav oleks teha statistika. Mitu korda määrab pendla var ja mitu korda võtab ära. Bundesliga vs serie a vs prem jne
            Mis asi on sukeldumine?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Mis siin toimub? Kuidas see saab dive olla, kui Mane saab reaalselt vastu jalga?
              Kas ma magasin midagi maha, või kus näitas, et iga videokohtunik pidas seda diveks?
              Ja mõnu pole vist kunagi objektiivne, kui asi puudutab lesterit?
              Et Neymar ka ei daivi, kuna tuul puudutab ka jalga?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Hah, kuidas saab ikka punased prillid ees olla. See oli daiv. Seal polnud ohtlikku rünnakut, see oli selline olukord, kus kohtunik peaks peeglisse vaatama, videosse vaatama ja saama aru, et sa pole nii kõva vend, et kohe pennalt sellise röögatuse peale anda. Ja eks mul ole ka sinised prillid ees, aga, noh, tõsiselt. See oli paras jama.
                Eh, oh, ütlesid teletupsud.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Et Neymar ka ei daivi, kuna tuul puudutab ka jalga?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ah, nevermind, kerge ja ülenäideldud pennal. Vähemalt sai sellega L'pool punktid. Oleks mõni teine tiim saanud, siis rändiks edasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Ma pead ei anna, kuid nad vahetavadki viimastes mängudes kohti.
                      Jurgen Klopp: “We changed formation a bit, we brought Mo into the centre and Bobby and Sadio more in a number 10 position, just to give the opponent who had trained (something different to think about).”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ah, nevermind, kerge ja ülenäideldud pennal. Vähemalt sai sellega L'pool punktid. Oleks mõni teine tiim saanud, siis rändiks edasi.
                        Oot, oot mis nüüd sukeldumisest sai?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Oot, oot mis nüüd sukeldumisest sai?
                          See oligi sukeldumine.

                          Kommentaar


                            Kumb siis? Kas ülenäideldud või sukeldumine?

                            Üks pro-tip ka - millimeetripaberil on ka minu noku suur.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kumb siis? Kas ülenäideldud või sukeldumine?

                              Üks pro-tip ka - millimeetripaberil on ka minu noku suur.
                              Siit ka viide Neymarile. Kas ta ülenäitleb või sukeldub?

                              Kommentaar


                                Eks siis pea konkreetsest olukorrast rääkima.
                                Mõlemad elemenedid kuuluvad igapäevaselt Neymari arsenali.

                                E: kui mängija vastu tehakse puude (mitte ta ise ei tee, otsi), siis on raske kukkumist sukeldumiseks tituleerida.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X