320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    FIFA reeglid
    Ei olnud ju tahtlik käega mäng, et selle eest penalti anda. Või olen ma asjadest valesti aru saanud?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ei olnud ju tahtlik käega mäng, et selle eest penalti anda. Või olen ma asjadest valesti aru saanud?
      Ilmne värava võtmine käega mängu puhul peaks olema siiski punane. Käega nö tõrje on suht ebasportlik, et seal oleks jah topeltkaristus ainuõige.

      Õnneks löödi rebound sisse.

      Kommentaar


        Salah kanderaamiga platsilt ära. Pikk paus vist tulemas?

        Kommentaar


          Nojah, läheme viimase päevani selle naljaga. 11 väravasöötu peaks nüüd nii Trentil kui Andy'l olema, aga mul on hea meel, et Shaqirile see otsustav lahendada anti. Shaqiri-Origi toovad meid välja, kes oleks uskunud.
          Ilma Salahi ja Firminota nüüd Barca vastu? Oh, jummel küll.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar



            2 meetri kaugusel kohtunikust

            Kommentaar


              Algselt postitas Drake Vaata postitust
              Teise nurga alt ka pilti on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Drake Vaata postitust
                Mine puhka jalga kloun.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Teise nurga alt ka pilti on?
                  Sky just näitas, küll kuskile ilmub kunagi. Teise nurga alt paistis veel hullem otsus.

                  Kommentaar


                    Võimatult hea mäng Newcastle'ilt, müts maha. Vaatan, et 7 lööki värava pihta meie 4 vastu - ei usu, et sellist statistikat mitu korda sel hooajal 'pooli mängudes ette on tulnud. Kaitsemäng teeb murelikuks: ok, Barca on peaaegu ilmvõimatu missioon, aga siiski tahaks palju kindlamat mängu näha.

                    PS: Jurgen Klopp says Mohamed Salah "watched the game inside, he was OK".
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Ilmne värava võtmine käega mängu puhul peaks olema siiski punane. Käega nö tõrje on suht ebasportlik, et seal oleks jah topeltkaristus ainuõige.

                      Õnneks löödi rebound sisse.
                      Oh, and he did all this despite handballing Rondon’s header on the line, stopping it from going in. That’s a red card offence, but Alexander-Arnold avoided censure because when the ball rebounded off his arm, it was slammed home by Christian Atsu. That, according to the literal laws of the game, mean that there is no need to send him off. Although he did escape the booking he should have been given, but when your luck’s in, your luck is in.
                      Read more at https://www.squawka.com/en/features/...6rYi4DDdjVh.99


                      e: öine viitamine läks vähe viltu
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Drake Vaata postitust
                        Sky just näitas, küll kuskile ilmub kunagi. Teise nurga alt paistis veel hullem otsus.
                        Ok, siis on selge. Premier League ja kohtunikud üritavad Liverpooli meistriks fixida, sest see oleks marketingile väga hea ja kohtunikud on Manchester Unitedi peale pahased, sest nad hääletasid VARi vastu.

                        Kommentaar


                          If in doubt, dive

                          Kommentaar


                            Viga oli vahetult ennem.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Taas oli üks tore mäng, mida vaadata. Erlist passimist polnud. Kohati meenutas küll mäng rohkem võrkpalli, kuid vähemalt polnud igav.
                              Kaitsetöö vajab meil aga rohkem keskendumist, sest vastaste iga teine löök läks raami, mis on halb.

                              Kui muidu oli kõik tore ja nii (jätaks Salahi teema kõrvale), siis Robbo käitumine tahab tiba tähelepanu. Kui eelmises mängus oli vaja küünarnukiga vähe ühte pehmet nokut dresseerida, siis surmasuhu sattunud Perez erilist tähelepanu küll ei väärinud.
                              Mõistlikum on enda energia ja keskendumine mängu suunata, sest nuh, sats on tähtsam. Tundus ka, et VVD tuletas meelde, et... goosfraba, Robbo, Goosfraba.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Olen veendunud, et sellist hooaega teist korda teil ei tule, seega tuleb see tiitel kohe ära võtta.
                                Suurepärane mängupilt ja oskused on peamine põhjus, aga... viimase minuti väravad, väravavahtide eksimused, kohtunike eksimused... see on päris erakordne kogus punkte, mis sealtkaudu tulnud on. Justkui tähtedesse kirjutatud.

                                Ma ei pane pahaks, sest Manchester United on sama moodi neid tiitleid omajagu võtnud. Lihtsalt ma väga-väga imestaks, kui järgmine liigahooaeg teil sama edukas oleks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X