320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kamoon, mäng oli siiski väikeliiga tiimi vastu kes pole aastaid nii kõrgel tasemel peale saanud. Homme näeme, kuidas meie maailmaklass tipp taseme võistkonna vastu hakkama saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Kamoon, mäng oli siiski väikeliiga tiimi vastu kes pole aastaid nii kõrgel tasemel peale saanud. Homme näeme, kuidas meie maailmaklass tipp taseme võistkonna vastu hakkama saab.
      Te saite juba proovida ühe mehega enamuses maailma absoluutse parima vastu ja ei midagi.

      Kommentaar


        Ma väikeliiga kommentaari kohta targu ei maini midagi, aga see atmosääri teema tundub veider. Ma kuulsin teie fänne vaid mängu algul ja lõpul seda oma laulukest laulmas ja Mo Salahit mõnel korral skandeerimas, aga sellest kuulsast anfieldi publikust jäi mulle hoopis vastupidine mulje. Isegi Milani fänne oli kuulda, kuigi neid ei tulnud täisarv kohalegi koroonareeglite tõttu.

        Aga see et parem tiim võitis ja värki, pole kahtlustki. Intensiivsus on teil meeletu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Te saite juba proovida ühe mehega enamuses maailma absoluutse parima vastu ja ei midagi.
          Käisid meite trenni kaemas?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Ma väikeliiga kommentaari kohta targu ei maini midagi, aga see atmosääri teema tundub veider. Ma kuulsin teie fänne vaid mängu algul ja lõpul seda oma laulukest laulmas ja Mo Salahit mõnel korral skandeerimas, aga sellest kuulsast anfieldi publikust jäi mulle hoopis vastupidine mulje. Isegi Milani fänne oli kuulda, kuigi neid ei tulnud täisarv kohalegi koroonareeglite tõttu.
            Mis kanalilt vaatasid? Mul kogemus näiteks go3st vaadates et kottigi rahvast ei kuule. Seda pidin vaatama bt sporti striimides ja laulmist ja karjumist oli pea terve mäng (peale muidugi essa poolaja viimase 5 minuti :P). Isegi selle va CLi hümni lasti Alleziga üle. Üks omadest oli kohal ja kiitis kuidas ainult möll käis. Ja isegi Kemlynipoolne tribüün oli püsti. Et jah, tegelt oli kõva.
            Väikeliigavärk on siin running joke Tofu ruhnu-kihnu torgetega, mumeelest hea teema edasi-tagasi
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Huviväärne olukord. TAA haige ja Robbo pingil, Milner ja Tsimikas nobedate paleeteenijate vastu. Konate kord ka proovida Van Dijki kõrval - selline kaitseliin pole kokku mänginud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Jota lõi peale nagu prime Lukaku, aga Mane näitas klassi ja lahendas ära.

                Kommentaar


                  Krt, just mõtlesin, et Thiago täna päris hea, hakkab vist vormi jõudma ja boom vigane. Eks see oli seda ostu tehes teada, et vigastusoht on suur ja pole päris Küprose kliima.

                  Kommentaar


                    Löpuks ometi oskab keegi öhust palli tabada
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Eks ta veidi tudumise mäng oli, samasugust intensiivsust mõni päev pärast euroõhtut ei saagi olla. Päris seda tavapärast mängu Milneri ja Tsimikasega äärtel ei saa ka, mõlemad tublid, aga siiski mitte päris see.
                      Õigel ajal saadi värav kätte ja Salah' löök tuli veel õigemal ajal - just kui vastane hakkas viigist unistama. Keita oma juba puhas mammu. Ilus värvide sümfoonia oli enne lõppu: punane Konate, kollane Edouard ja roheline Alisson päikesepaistes tantsimas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Löpuks ometi oskab keegi öhust palli tabada
                        Hendo volley Milani vastu oli ilusam

                        Kommentaar


                          Kuigi anti jälle paar kerget võimalust vastastele, tuleb kiita korralikku töövõitu, pole lihtne peale intensiivset euroopa mängu mitmete vahetustega end käima saada. Ja tuleb tõdeda, on värskendav näha üht klubi saamas lahti öökulli ikkest. Palace mängib täitsa teist asja ja nad võivad korralikul kohal see hooaeg lõpetada. Korralik polnud ainult Viera inisemine peale mängu, võibolla tuleneb sellest, et mängijana ta kunagi Anfieldil ei võitnud.
                          Kõigi nende Mané rekordite juures tooks välja mõned 'kas-panid-tähele' nopped eilsest:
                          -Kõige suurema distantsi, 11km, jooksis eikeegimuu kui vanaisa Milly, sponsored by Ribena
                          -Kõik kolm väravat tulid nurgalöökidest. Jah, pani silmi hõõruma. Ja see Tsimikas oskab neid päris täpselt anda!
                          -Keita mammule järgnenud 'tähistamine' oli mõnus pila-Cantona.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Nurgalöökide edukas kasutamine oli tõesõna üllatus. Vennad olid ärkvel.
                            Lisaks Konate tundus stoiliselt asjalik. Päris keskkaitsja moodi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Nurgalöökide edukas kasutamine oli tõesõna üllatus. Vennad olid ärkvel.
                              Lisaks Konate tundus stoiliselt asjalik. Päris keskkaitsja moodi.
                              Konate kohati tundus mulle ikka päris positsioonilt väljas ning ei osanud pallita ründajat üldse katta. Tema liikumine meenutas jubedalt seda prantslast kelle nimi mul hetkel ei meenu, kelle Klopp minema saatis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Konate kohati tundus mulle ikka päris positsioonilt väljas ning ei osanud pallita ründajat üldse katta. Tema liikumine meenutas jubedalt seda prantslast kelle nimi mul hetkel ei meenu, kelle Klopp minema saatis.
                                Sakho.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X