320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodame, et Remy kollaps toob kaasa enne augusti lõppu huvitavamaid uudiseid.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Sahistatakse et 00.00 meie aja järgi peaks Lovren ametlik olema.

      Kommentaar


        Liverpooli koosseis õhtuseks mänguks? Kas mõned 1. meeskonna mängijatest on ka täna pingil?

        Kommentaar


          Algselt postitas idikas Vaata postitust
          Sahistatakse et 00.00 meie aja järgi peaks Lovren ametlik olema.


          Dejan Lovren seals Liverpool transfer

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Liverpooli koosseis õhtuseks mänguks? Kas mõned 1. meeskonna mängijatest on ka täna pingil?
            Parim algkoosseis pmst, mis võimalik.
            Jones, Johnson, Skrtel, Toure, Enrique, Gerrard, Henderson, Can, Sterling, Markovic, Sturridge

            Pink: Ward, Coutinho, Coates, Lucas, Allen, Ibe, Kelly, Coady, Robinson, Lambert, Peterson

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Liverpooli koosseis õhtuseks mänguks? Kas mõned 1. meeskonna mängijatest on ka täna pingil?
              Mitte ainult pingil

              Liverpool XI in full: Jones, Johnson, Skrtel, Toure, Enrique, Gerrard, Henderson, Can, Sterling, Markovic, Sturridge.

              Substitutes: Ward, Coutinho, Coates, Lucas, Allen, Ibe, Kelly, Coady, Robinson, Lambert, Peterson.
              edit: aeglane olen

              edit2: jätkame traditsiooni
              5260__7442__lovren1000p_513X307.jpg

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Olenemata kooseisust, tuleb täna kõva mäng.
                loodame, et mäng ikka toimub seal

                Kommentaar


                  Meil on palli hoidmisega probleeme, samas on perioode, kus oleme ohtlikud. Igatahes 1-0 oleme ees !

                  Kommentaar


                    Tundub, et Aggerile lüüakse hingekella. Ühest küljest kahju, sest väga palju näiteid lojaalsusest pole. Samas on (ka minu jaoks) Lovren parem versioon taanlasest - ennekõike üks ühele võitluses. Samas tähendab see (agressiivsus) aga rohkem kaarte.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      If you can't beat 'em, buy 'em?

                      Kommentaar


                        Kuna vaba päev täna, sai öösel veidi vaadatud. Mõttetu ajaraisk muidugi, näha ju nendel hooajaeelsetel sudimistel midagi pole. Silma jäid mõned Markovici ja Sterlingu ilusad liigutused ning kopatäis valesööte ja pallikaotusi. Eks treeniti seda lühikeste söötudega kaitsest väljatulekut taas omajagu, aga käpas see endiselt pole. Loodan, et sel Lovrenil on tõepoolest neid reklaamitud liidriomadusi ja organiseerimisvõimet.
                        Kogu see ameerika promoüritus tundub mängulises mõttes arusaamatu. Mõistlikum oleks kodus rahus trenni teha ja Herefordiga madistada. Nagu vanal hellal ajal.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Tundub, et Aggerile lüüakse hingekella. Ühest küljest kahju, sest väga palju näiteid lojaalsusest pole. Samas on (ka minu jaoks) Lovren parem versioon taanlasest - ennekõike üks ühele võitluses. Samas tähendab see (agressiivsus) aga rohkem kaarte.
                          Well, kui Agger eelmine hooaeg mängis siis imesime kõige vähem väravaid sisse eks? Tal on neid omadusi mis suudavad kaitseliini organiseeritud hoida. Ma ei tea kas Lovrenil seda on.

                          Kõik 4 pre-season mängus pole kaitse poole pealt mingit muutust võrreldes eelmise hooajaga olnud. Muidu on mängud rabedad nagu sellises staadiumis ikka.

                          Raha pritsime kah nagu Siberimehed muiste.

                          Kommentaar


                            Pakun kihlveo

                            Daniel Sturridge vs Mattia Destro väravad premmis ja serie a-s 2014/15 hooajal.

                            Mina ütlen et itaalane lööb rohkem, Sina ütled et neegeringlane lööb rohkem.

                            * - viigi korral kihlvedu tühistatakse
                            * - kui vähemalt üks meestest suvel või talvel klubi vahetab, kihlvedu tühistatakse
                            * - kui vähemalt üks meestest mängib alla 15 mängu (vigastus?), kihlvedu tühistatakse.
                            * - Kaotaja maksab võitjale 100EUR ülekandega 2015 mai lõpuks.
                            * - võtan endale õigus täiesti tundmatute vendadega mitte kihlvedu sõlmida.

                            Kommentaar


                              Kihlveokontorid arvavad, et Sturridge lööb ca 20 väravat. Premmi parima väravalööja koefitsendid:

                              Kommentaar


                                Ma pereinimesena ei saa endale suuri kihlvedusid lubada. Aga ma panen 5 euri vahele esimesele õnnelikule sellise napaka pakkumisega, et Giroud lööb rohkem see hooaeg liigas kui Destro või Sturridge liigas. Vahet ei ole millistes klubides keegi mängib. Vigastused tulevad arvesse need on lihtsalt bad luck.

                                PS - kes Arsenali foorumit lugenud see teab, et mulle see prantsuse tolgus üldse ei meeldi. Aga selline tunne on et 20 väravat liigas pigistab see sitaratas see hooaeg ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X