320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja nii ongi. Lovren. Muidu üllatusteta, Alisson pole veel koosseisus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mane paremal, Salah tipus ja Firmino vasakul, proovitakse uut asja või ei saaks lihtsalt Salah Chilwelliga hakkama kaitses?

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Mane paremal, Salah tipus ja Firmino vasakul, proovitakse uut asja või ei saaks lihtsalt Salah Chilwelliga hakkama kaitses?
        Ma pead ei anna, kuid nad vahetavadki viimastes mängudes kohti.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Liverpool vääris võitu, kuigi lester oli päris hea. Peale selle värava neil polnudki eriti võimalusi(100%). Naisele veel ütlesin hommikul, et kui kuskil esimest korda punkte kaotada, siis Brendan Rodgers ja co on selleks ideaalne mäng. Õnneks läks kõik hästi

          Kas ma vaatasin valesti või on Rodgersil abiks see legend:
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Üsna lame mäng meie poolt. Enne Mane väravat polnud sisuliselt võimalusi, aga see Milneri sööt oli muidugi geniaalne. Ja pärast veel otsustav pennal ka kindlalt võrku - igal juhul MOTM. Muidu oleks palju paremini saanud - kuigi mulle teine poolaeg meeldis rohkem. Kahju, et Adrian selle plönni sisse lasi, eks Alisson võtab peale pausi üle ja kehv tunne niimoodi lõpetada.
            Aga kolm punkti ja jätkame jõhkralt.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Oot, kas Mane sukeldus siis või ei?

              Aus küss. Täitsa lõppu ei näinud, kuidagi ei suuda ka olukorrast videot leida, kuna muidugi on kõik maha võetud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Oot, kas Mane sukeldus siis või ei?

                Aus küss. Täitsa lõppu ei näinud, kuidagi ei suuda ka olukorrast videot leida, kuna muidugi on kõik maha võetud.

                Kommentaar


                  Ei sukeldunud vist. Vasaku jala pihta sai löögi mispeale kukkus teatraalselt ja läks pennut ōngitsema. Maitseasi. Baaris nii ei kukuks vast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                    Ei sukeldunud vist. Vasaku jala pihta sai löögi mispeale kukkus teatraalselt ja läks pennut ōngitsema. Maitseasi. Baaris nii ei kukuks vast.
                    See oli selge daiv.

                    Kommentaar


                      Ses suhtes, et tagant säärde. Mis nuh...noh puude, kuid sellise puute peale ei kuku. Petukas.

                      E: sukeldumine on see, kui otsid puudet.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ses suhtes, et tagant säärde. Mis nuh...noh puude, kuid sellise puute peale ei kuku. Petukas.

                        E: sukeldumine on see, kui otsid puudet.
                        Sukeldumine on see kui viskad ilma puuteta pikali siiski

                        Ootaks neid tähtsaid kohtunike siin kes nüüd ütlevad, et see lesterile tehtud 100% pennal polnud tegelt siiski pennal ja VAR käitus õigesti : DDDDDD
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Kirjeldasin "sukeldumist" antud olukorras.

                          Praegusel juhul oli ennem puude ja siis pikali viskumine - see pole sukeldumine.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Kirjeldasin "sukeldumist" antud olukorras.

                            Praegusel juhul oli ennem puude ja siis pikali viskumine - see pole sukeldumine.
                            Mane kukkus ise pikali, see on sukeldumine wtf?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Jep. Pärast seda kui säärde sõideti ning sellele reageeris.
                              Pettus - jah. Sukeldumine - ei.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Sukeldumine on see kui viskad ilma puuteta pikali siiski

                                Ootaks neid tähtsaid kohtunike siin kes nüüd ütlevad, et see lesterile tehtud 100% pennal polnud tegelt siiski pennal ja VAR käitus õigesti : DDDDDD
                                see esimene olukord seal videos oli kastist väljas.

                                Pehme penalti oli jah, aga mitte dive. Tegelikult oli veel ohtlik rünnak pooleli ka, aga kohtunik pani mängu seisma. Kui ta vilistab, siis var seda ümber lükkama ei peaks. Samas, kui ta ei vilista, siis ma arvan, et var penaltit ei annaks ka sealt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X