320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Allen hea poiss jah, kahju et Sktrel hulluks läks.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      freekick so good, makes you wanna slap your mama
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Harti pask. ei tundu küll, et müür oleks paigutatud vanale tõele "1,5 meest üle posti piiri" tuginedes...

        Kommentaar


          Seda küll, et müür oli halvasti paigutatud aga Suarezelt siiski täiesti fantastiline löök ja tõrjuda polnud küll võimalik.

          Kommentaar


            Kaugeltki mitte lootusetu, aga õppimisruumi on muidugi omajagu. Minu arust siiski kontrolliti väga vahvalt ja Shelvey mängis oma koha välja, hoolimata vastupidisest kartusest. Aga kaitses tuleb vigu ja tuleb veel ja veel, sest pressinguga lühikest lükkama lihtsalt pole harjutud. Sterling tegi supermängu, väljakunägemine paraneb tal pidevalt. Suurim pettumus: isetsev Suarez.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              BR Skrteli kohta.

              Quizzed on how frustrating that was, Rodgers said: "It's not frustrating. It's all part of the journey. I commend the courage. The easiest thing is to get the 'keeper to smash it up the pitch, then the opponents have the ball and are on the attack again.

              "Martin Skrtel was immense. A wonderful first header. He's been a real stalwart in this first period of time I've been here.

              "The angles in front of the ball will be the thing we work on, because for us to dominate games we need players with courage to have the ball, and Martin was very courageous.

              "There is no blame on him. It's all part of our learning.

              "He's obviously disappointed. He's a strong character, and he's disappointed now but all his teammates and the staff rallied around him."

              Öeldud nii, et mängija ei pea 7 kuud põdema selle eksimuse pärast.

              Kommentaar


                B-Rod ütles õigesti, tegelikult kuni selle prohmakani oleks ta vähemalt mulle küll matchmani kohta väärind. Ei tea kus juhe kokku jooksis, see Brendani söödu hoidmine vist praegu veel natuke liiga keeruline. Rahule jättis ka see, et Mancide vastu ei tõmmatud peale kumbagi väravat kaitsesse nagu eelmine hooaeg näiteks isegi 'nõrgemate' vastu ja siis kutsuti see viik või kaotus külla. Nüüd oli nagu mängu kontroll paigas, aga lihtsalt kaks korda suudeti tobedalt imeda. mis teha.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Võib täitsa rahul olla, kuidas üleüldiselt mäng veeres. Kartsin hullemat, aga kontrolliv meeskond olime meie. Äärmiselt tobedad väravad mõlemad, Skrtel täna rahulikult ei maga, aga üldiselt on siit hea edasi minna.
                  Suarez'i löök on ikka tõeline maiuspala. Nice !!

                  Kommentaar


                    Liverpooli kodukalt jäi silma ka selline huvitav lõik:

                    "Liverpool fielded their youngest starting 11 in the league since December 2003 (an average age of 24 years and 364 days), with Sebastian Coates, Martin Kelly and Sterling all in the line-up."

                    Pärast Lucase väljavahetamist neljandal minutil langes see vanus muidugi veelgi. Liverpoolil olevat üldse noorim meeskond Premmis pärast tegusat suve üleminekuturul: http://i.imgur.com/So304.png

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma küll ei leia, et meil oleks vaja uut ründajat.
                      Mina olen vastupidisel arvamusel ja eilne mäng tõestas veenvalt, et Borini ja Suarez ei löö hooajal kahepeale piisavalt väravaid. Raudselt on kedagi juurde vaja - eriti kui Carroll läheb. Ja just sellist meest, kes ei säti ega tribla vaid otsib omale vaba koha ja lööb söödud ära.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Üks mäng tõestas? Palju kordi sai kaitse löögid blokeeritud. See, et kaitse head tööd tegi või juhuslikult palli ette jäi vähenda kuidagi ründajate kvaliteeti. Borini-Suarez duo on potensiaali täis, anname aega atra seada, hea koostöö ei tule kahe vooruga. Mis on piisav arv väravaid kahe ründaja peale on muidugi eraldi küsimus. Mingi 30 kokku oleks vist peaaegu ok?

                        Muidugi 4 asjalikku ründajat võiks meeskonnas olla vähemalt, aga kui neist üks on 17a ja teine korvpalluri kasvu kohmakas puujalg, siis head nahka kokkuvõtte ei tule. Et selles plaanis olen sinuga täiesti nõus, et 1 tasemel ründaja oleks tarvis hankida küll.

                        Kommentaar


                          Eilne mäng tõestas seda, et ründajatel läheb kohanemiseks (kokkumänguks) veel aega. Ka Suarez peab enda peas toimuva ümber programmeerima, sest Borini oskab auke leida... sinna oleks söötu ka vaja - nagu Sterling seda tegi. Paaril korral käkkis LS hea rünnaku endasse kodeeritud harjumusega ära. Ma olen veendunud, et ta on juba saanud mälupulga uute juhistega - lesson no 1: where your dogs at?

                          Uus ründaja - Stok'i lühikeses lauses on iva sees, sest lõputult ei saa kulutada, loitsust on vaja vabaneda (väravate löömine jääb enesekindluse taha) ning võib olla peaks andma Adam Morganile võimaluse. Tema on jätnud endast just sellise mulje, et pall tuleb lüüa vastu teda ja küll sisse läheb.
                          e: ja siis on veel üks uus poiss, keda pole veel platsil näinud - Assaidi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Tuli meelde üks hea asi mis Borini eile tegi, kui algul mängiti närviliselt ja publik hoidis suures pessimismis hinge kinni, siis enne mingit teenitud ugla hakkas poiss järsku publikut üles kütma. Peale seda vaevu suudeti vaikseks jääda. That's the spirit!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              BR ütleb, et üleminekuturul lõpetatud veel kindlalt ei ole. Ehk siis tuleb veel üks ründaja ka. Omaette teema on see, kas ka lahkujaid saab olema?

                              "I am not sure. I would hope we could get some more players in."

                              "The players just need help. We lost players in the summer and we were only able to bring in a few to replace those. If we're going to strengthen, then hopefully we can get a few more in."

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X