320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie eelmine peatreener oli/on paras tehnikaguru:
    "When we came to Liverpool, [Steven] Gerrard plays in the middle and scores ten goals a season," he said. "When he plays on the right or behind the striker, he scores more than 20 goals."

    Kommentaar


      mingis intekas rääkis ta, et kogub jooksvalt suurte mansade kohta infot ning on unepealt võimeline mõnda neist juhendama - numbrite maailmas.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kuna Leverkusenil läheb halvasti, sai peatreener Dutt kinga ning meie Sami pandi ajutiselt pukki.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Liverpool Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique, Gerrard, Spearing, Shelvey, Bellamy, Carroll, Suarez.
          Subs: Doni, Aurelio, Maxi, Henderson, Coates, Kuyt, Downing

          Shelvey alustab ning pink on ka täitsa okei. Formatsioon vast 4-3-3

          Newcastle Krul; Simpson, Williamson, Perch, Gutierrez ; Guthrie, Tiote, Cabaye; Ben Arfa, Cisse, Ba

          Kuram, seda eesliini tuleb karta ning ega keskväljavõitluski kergem tule...

          Kommentaar


            Väga ründavad mõlemad satsid

            Kommentaar


              Teie vastas on premieeri inetuim sats,ilus oleks võita!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Kas see Sterlingule võimaluse andmine oligi ühekordne käik? Või oodatakse jälle kuni the sunist saab lugeda kuidas too tahab londonisse põgeneda kui mängida ei saa ning siis taas antakse sümboolne võimalus.

                Kommentaar


                  Mis asi seal platsil toimub? :O Täiesti uskumatu, nagu peata kanad olid. Kuidas see värav välja nägi, ei näinud mängu algust õnneks.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Tundub isegi hullem, kui tavaliselt, koostööd pole mängijate vahel ollagi... :/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kui ma oleks boss, oleks ma Carrolli pärast väravalöömise asemel daivimist kohe välja vahetanud.
                      Just. Tüüp oli täiesti jalgadel ka, see oleks suht kena olnud ka veel... kahest kaitsjast mööda+väravavaht kohvile saata aga ei, daivis.
                      edit: Flanagan on ka üsna mannetu olnud.
                      http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                      Kommentaar


                        Mis kohta tabelis härrased sihivad siis?

                        Kommentaar


                          Esinelikusse loomulikult. Kas tõesti ei ole siis mängupildist näha?

                          Ma vist nüüd ei eksi kui väidan, et Enrique on see hooaeg premmis rohkem väravas olnud kui Brad Jones
                          Või noh, aktuaalselt võttes siis mitte Jones vaid Doni.

                          Kommentaar


                            Pearch on cunt.

                            E. Vabandust, perch
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                haha, reina punane irw ja vahetusi pole Pole ammu nii naerda saanud. SHITPOOL teie koht on championshipis!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X