320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen küll rahul autsaideri rolliga. Tunnen muidugi rõõmu kui tõelised fännid Anfieldil laulavad, aga mina pole üks neist. Ka avalikkuses 'pooli sümboolikaga liikumine jääb minu puhul väga kaugesse minevikku. Seepärast lähevad sealsed rivaalitsemised mulle väga vähe korda. Mul on klubide seas omad aastakümnete jooksul süvenenud sümpaatiad ja ebasümpaatiad, mis Liverpooli geograafilist asukohta või ajalugu puudutavad väga vähe. Ja arvan, et nii see ühe eestlasest kiibitseja jaoks olema peabki.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Mul on üks sõber, iirlane, kes on lapsest saati pooli Fänn. Hooaja pilet ja full that shit. Korralik die hard Fänn. Talle ei meeldi ManU, aga me saame okilt läbi ja mingit probleemi pole. Abiellus eestlannaga, kes seni oli ainult vaadanud hästi natukene suurvõistlusi, kui sedagi. Ja järsku muutus die hard Pooli fänniks Ja jälestas ManUt ja nende fänne. Tekitas palju segadust.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Mul on üks sõber, iirlane, kes on lapsest saati pooli Fänn. Hooaja pilet ja full that shit. Korralik die hard Fänn. Talle ei meeldi ManU, aga me saame okilt läbi ja mingit probleemi pole. Abiellus eestlannaga, kes seni oli ainult vaadanud hästi natukene suurvõistlusi, kui sedagi. Ja järsku muutus die hard Pooli fänniks Ja jälestas ManUt ja nende fänne. Tekitas palju segadust.
        #radikaliseeritud
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Sõber võttis ette suvalise yt goal compilationi ja märkis ülesse kuhu Salah tavaliselt oma palli paneb. https://www.youtube.com/watch?v=NnFkwPHZFnY
          Huvitav joon seal all.

          Kommentaar


            Portos kohal, päeval löuna portugalist rongiga tulin. Peal oli veel punt Liverpooli fänne, kes tulid ka läbi faro, et mitte lennupiletite eest 400 maksta. Klavanist oskasid positiivselt rääkida. 3000 nimetasid vöörsilfännide numbriks. Eks ole homme näha, kas keskväljakul lehvivad baarides nii palju punaseid lippe nagu Pooli logodega tätoveeritud tüübid rongis rääkisid.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Mõned ennustavad, et täna Gomez koguni alustab. Pingil on ta kindlasti, sest Lovren jäeti järjekordse vigastusega koju. Üldise arvamuse kohaselt minnakse poolikus ettevaatlikumalt ning Keita jääb algkoosseisust välja.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kui teil on vaja mingit abi, kuidas Manchesteri tiimides selle vastikuma poolt olla tol päeval, siis valem on lihtne - ole lihtsalt vaid ühe inimese poolt seal satsis ja olemas. OGS on nt minu puhul selline sümpaatsem tegelane.
                Ja kui City suudabki kõik liigamängud ära võita oma graafikus - no mis siis ikka, müts maha, powerful. Auga välja teenitud tiitel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Aga kui mu peal ei tööta OGS sümpaatia? Tõsi, mulle meeldivad Jones, Young, Fellaini, Bebe, kaalikakujuline prantslane, kes Newcastlisse läks, aga erinevalt Lindperest nemad ei otsusta mänge, vähemalt mitte City kahjuks.
                  Puhtjuhuslikult on Liverpooli liigatiitlipõud sama vana kui mina. Kui selle lõppemiseks on keeruline ühe korra Manu poolt olla, siis on üldse elu väga keeruline.

                  Teisest küljest olen viimasel ajal seda meelt, et kui suur jaburus on aktsepteeritav meelelahutusvorm, siis ühtede alajaburuste tunnistamine teistest õigemaks (miinus äärmuslikud näited) on sisuliselt maitse üle vaidlemine ja seega ajaraisk, lihtsalt üks võimalus ennast teistest paremaks pidada. Nii et have fun, do it your way.*


                  Selle postituse tõi osaliselt teieni minu frustratsioon, et minu lemmikslaavlased viimati seda küsimust üldse ebavajalikuks ei muutnud. Palju õnne tiitli puhul.

                  *foorumis leidub kahtlemata näiteid, kus ma räägin sellele seisukohale vastu, aga see oli siis, kui Liverpooli tiitlipõud oli veel mitu aastat noorem
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    have fun, do it your way.
                    olles küll kardetavasti ka ise siin foorumis aastate jooksul tugevalt rohkem kui korra "õige on nii nagu mina arvan" rehaga vehkinud, tahaks tänaseks päevaks justnimelt sellele mõttele alla kirjutada. ole sa Eestis või Liverpoolis või Manchesteris või tugitoolis või pubis või kus tahes.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Acknowledged.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        kaalikakujuline prantslane?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jermor Vaata postitust
                          kaalikakujuline prantslane?
                          Obertan.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Mhh, Origi tipus, Firmino asemel. Huvitav lüke.

                            E: Firmino sissetulek poolajal muutis mängu. Asendamatu mängija omal positsioonil.

                            Vedas et esimese paarikümmne minutiga endale 1-2 väravat sisse ei imetud. Lõpus muidugi Porto mehed väsisid ja kuigi võit tuli kindlate numbritega, oli meil omajagu õnne.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Meie mäng jäi kõvasti varju, aga kõik decent, peale värava ära lugemist oli mäng suht läbi. Algus oli rabedavõitu, aga ilusti enesekindlalt ära viimistletud.
                              Nüüd aga ootab ees selline vahva sõprade paar:

                              Coutinho'le ka teretere!

                              Kommentaar


                                VAR eile ruulis! Või siis ka mitte. Või siiski? Nope. Kui Robbo käpa oleks ka ära registreerinud siis oleks ruulinud. Seda on küll hea kirjutada peale võitmist, aga nagu me teame siis karma is biatch.
                                Aga Porto siblis esimesel poolajal hästi, lõi meid nii rööpast välja, et me ei suutnud ettepoole söötugi anda. Ainus võimalus mis tekkis kasutasime kohe ära, samas kui nemad suutsid oma olukorrad metsa lüüa. No mis sa teed.

                                Nüüd on siis nii, et peame veel 2 mängu Barcaga kuskile mahutama. Ega ta mugav olema ei saa. Aga nagu Klopp ka ütles, siis kõigepealt vaatame kuidas Cardiffil selg prügiseks teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X