320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Rahakotid tuhnimist ka väheke..

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Ärge muretsege, küll Arsenali poisid teid laupäeval järje peale tagasi aitavad.
      Jah, see oleks juba liiga etteaimatav. Ja siis Burnleylt vähemalt kahega tala.


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      http://lfc.tv/AsVZ

      Rahakotid tuhnimist ka väheke..
      Eks see jalgpalliväline ja rahaline osa kotib FSG'd rohkem. See on muidugi üldiselt klubile ka kasulikum, kui kõigil muudel rindeil hästi läheb, aga paistab, et see otse väljakule investeerimine pole neile kõige olulisem. Uus CEO võeti ka ametisse, kes pidi tulema EA sportsist. Did the gaaaaame!
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Millepärast suudetakse n.ö suurtes mängudes end kehtestada? Millepärast me ikka ja jälle peaga vastu seina jookseme? Norbert?
        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Jah. Aga mu küsimärgid on omavahel seotud.
        Fair enough.

        Suurtega mängides on võimalik gegenpressi kasutada, sest nad ei pargi bussi.
        Vastu seina jooksmine on tingitud bussi parkimisest. Selle murdmiseks head plaan b-d Kloppil pole. Lootus on kiire avavärav, et vastased hakkaks kaitset avama. Selle värava otsimisega tulebki välja 4-3-3 suur nõrkus, suured augud keskväljal, eriti, kui ülekaalu üritatakse tekitada äärekaitsjatega. See nõuabki keskpoolikutelt (eriti Canilt ja Hendersonilt) ja kaitseliinilt väga tarka mängu. Nii kaua, kui eeldatavad põhikeskkaitsjad on korda mööda vigased ja domineerivat samal lainel olevat kaitsepaari ei teki ning isegi Leiva on Klavani(kes gegenpressi korral sobiks ideaalselt kaitseliini) asemel mängus, siis ei piisa ka Cani staabiilselt heast mängust.
        Äkki prooviks esimesest minutist initsatiivi vastasele andmist, mis meelitaks vastaseid tõusma ja mängu avama. Pole just plaan B, aga võiks proovida.
        AILTON

        Kommentaar


          Jah Ja nüüd astub mängu kolmas küsimärk - mida küll Jürgen mõtleb? Millepärast me end järjepanu lolliks teeme?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma ei tea mida Jürgen mõtleb. Olen üsna kindel, et ta usub enda joonisesse, nii nagu ta tegi seda Mainzis või Dormundis olles. Kas välja tuleb on iseasi. Ma ei ütleks, et te olete ennast lolliks teinud.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Aķlton
              Äkki prooviks esimesest minutist initsatiivi vastasele andmist, mis meelitaks vastaseid tõusma ja mängu avama. Pole just plaan B, aga võiks proovida.
              Väga mõistlik mõttearendus üldiselt. Selle tsiteeritava osa kohta olen ise mõelnud sama Spursi kontekstis, kelle mängujoonises ka pressingul on väga oluline roll. Et vahel peaks laskma vastastel veidi tõusta.

              Aga mingil põhjusel seda varianti ei kasuta ei Klopp, ei Pep ega ka mitte Poch. Küsimus "Miks?" on juba mõnevõrra keerulisem.
              Kas võib olla seotud sellega, et keskendutakse selle pressing ja passing ability arendamisele ja usutakse, et nende kahe lõputu lihvimine muudab selle veel efektiivsemaks? Või ongi siis ettejoonistatud mängujoonised sellised, et ilma pressita oldaks liiga haavatavad ja langemise korral ei suudaks liine nii kompaktseks tõmmata, et sealt vastased kontratega läbi ei pääseks?

              Lihtsalt mõned mõtted, arutelu ja parandused / täiendused / vastuvaidlemised väga tervitatavad.

              Kommentaar


                ilmselt nad siiski enamus asju (taktika, vahetused jne) teevad õigesti oma võimaluste piires. Kui nii ei oleks, siis kommenteeriks siin Klopp666 ja MourinLOL ning hoopis Rainis oleks peatreener Liverpoolis

                Kommentaar


                  Krt, need formatsioonid on nii XX sajand, kui vähekenegi saab olla.

                  Me suudame (oleme näidanud, et suudame) täitsa hästi kaitse pidama saada (a la vs Everton) ja ühtne rusikas olla. Ja siis lihtsalt laguneme koost - ei suuda täpselt sööta, palli omaks võtmine on aeglane, pööramine on aeglane jne. Ma saan aru, kui mõni kord..shit happens. Praegu on sellest aga saanud juba traditsioon ja "shit happens" vastus on ebameeldiva alatooniga.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Initsiatiivi sihilikult äraandmine tähendab, et meeskondlik kaitse, aga eriti kaitsenelik, peab pidama. 4-3-3 süsteem selleks ei sobi, 4-5-1 jaoks ei ole meil poacherit, sest Sturrol on krambid või kurat teab mis. Kui Liverpool hakkaks mängima kaitsest lähtuvalt, siis lõppeks kõik mängud 0-0 ja ameeriklased muutuvad rahutuks, kui 90 minuti jooksul ei tule vähemalt nelja touchdowni. Ükskõik, mis suunas. Lisaks, kaitses sitsimine tähendab, et mitte Liverpool, vaid vastased saavad 10 nurgalööki mängus, mis lükkab üle-eelmise lause 0-0 ümber. :P
                    Minu mõte oli näiline initsiatiivi ära andmine mängu alguses. A la 10 minutit mängu alguses. Seda kasutas keegi ManU vastu CL-i mingis tähtsas mängus, kas Barca või RealM. ManU sai kõvasti indu esimestest minutitest ja see maksis valusalt kätte.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Arusaamatuks jääb miks jaanuaris ei kulutatud. Nõrgad kohad olid ammu ennast näitanud aga midagi ette ei võetud. Praegu saab rahule jääda ainult 1 transferiga 1,5 aasta jooksul - Mane. Ülejäänud positsioonidel ma arengut ei näe. Wijnaldum pole kuskilt otsast etem kui Welsh Xavi ning Skrtel ja Sakho saadeti minema, et saaks nende asemel Lucast kasutada? Eriti veel Vardy vastu, täielik absurd. Jah, Klopp ei rutta tehingutega aga kui sul top 4 koht hakkab käest libisema siis oleks võinud ju midagi ette võtta. Mõned lisa miljonid CL koha eest maksta ei ole ju lollus? Eks FSG-l ka seal oma roll aga mis tehtud see tehtud, las ta jääb. Minu usk Kloppi kõigub, ühest otsast meeldib ta stiil ja high-tempo mäng aga tema ämbrisse astumine madalamate tiimide vastu paneb kahtlema tema taktikalises mitmekülgsuses. Oeh, eks tuleb oodata ja võtta 1 mäng korraga. Loodetavasti Hendo ja Lovren vast järgmiseks tagasi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Jätan siis formatsioonid kõrvale. Meeskondliku kaitse puhul võiks kaitsva suunitlusega mängijaid olla rohkem kui tagumine nelik + Hendo. Praegu on meil neli kaitsjat ja 6 poolkaitsjat, kes kõik tahavad rünnata. Isegi äärekaitsjad on üliründavad, nagu modernses jalkas olema peab.
                        Kaitsetööd teevad üldjuhul kõik mängijad. Kaitseliini sügavuses või väljaku äärel peaks olema juhendaja, kes suunab, et lappida auke ja limiteerida ohtu.
                        Mõistagi on mängijate kaitsetöö oskustel vahe (nagu ka ründetöö puhul). Ründav mängija, n.ö viimase kolmandiku vedur, püüab pigem palli kätte saada. Kaitsev mängija püüab pigem hoida n.ö liini ja vastast takistada, sest kaitsemängija teab, et ta ei tohi vastat mööda lasta, kuna siis on ta enda tööd kehvalt teinud.
                        Ehk siis, kui me loeme üles kaitsvaid ja/või ründavaid mängijaid, siis ma saan, et Firmino, Coutinho, Mane ja Lallana on ründaja mõtlemisega ja ülejäänud on...tegelikult segaduses

                        Mis mind häirib, on see, et me oleme suutnud igas asendis hästi mängida. Mitte korra, vaid mitmel puhul. Ja kui sul jooksevad mängud kiiva, siis nagu võiks vähe rahulikumalt võtta ja...täpselt, tiba kaitses istuda.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Hetkene Liverpooli taktika, kus ostatakse rünnata hästi, siis kui ka vastane mängib on ideaalne suurte meeskondade vastu ja seda näitavad ideaalselt ka tulemused. Väiksemate vastu, kes tulevad Liverpooli vastu mängima kompaktselt kaitsest lähtuvalt see taktika ei toimi. Kui ikka kaitseliini taga jooksmiseks ja driblamiseks väga palju ruumi ei ole ning ette võtta ei saa, siis Mane/Firmino/Coutinho sugused on suhteliselt kasutud. Eks Klopp ise mõtles, et teeb Barcelonaliku taktikat, et ründeliin tõmbab tehnika ja kiirusega kaitseliini individuaalselt ribadeks ja keskväli toetab, aga mängijate klass ei ole ju sama. Vana tõde, et meeskond on nii tugev kui on nende nõrgim mängija. Miks Klopp ja Liverpooli juhtkond jätsid meeskonna ehituse pooleli ongi küsimärk, sest panna see koosseis paberile nagu ma varem öelnud, siis see ei ole meeskond kellega silmad kinni CL koht ära võtta ning tiitli eest võidelda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kes muidu jaanuaris saadaval oli ja toomata jäi? Peale D˛eko, Messi ja Lewandowski?
                            Stokiga päri... ning nagu ütles ka Klopp, et lihtsalt polnud kedagi tasemel saada.... ega see FIFA pole, et saadad pooled mehed metsa ja tood 7 uut asemele ning köik kohe loksub paika.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Stokiga päri... ning nagu ütles ka Klopp, et lihtsalt polnud kedagi tasemel saada.... ega see FIFA pole, et saadad pooled mehed metsa ja tood 7 uut asemele ning köik kohe loksub paika.
                              Huvitav mis see aksepteeritav tase peaks olema? Sest viimastel aastatel me pole nüüd küll "tasemel" vendade ostmisega silma paistnud. Üksikud välgatused on olnud, aga üldine on ikka suvaline "potensiaalikas noor" kes aasta paari pärast maandub CP või WHUs.

                              Ja lause teine pool on ju see mida me oleme viimased suved teinud. 5+ uut tegelast paati ja top 4 poole aerutama!

                              Krt ka FIFAs ei taha sa maha müüa oma tugevaid lülisid vaid pigem lahti saada nõrgematest. IRL töötavad asjad aga hoopiski erinevalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aķlton Vaata postitust
                                Äkki prooviks esimesest minutist initsatiivi vastasele andmist, mis meelitaks vastaseid tõusma ja mängu avama. Pole just plaan B, aga võiks proovida.
                                Aga mu meelest just viimane mäng näitaski, mis siis juhtuda võib. Me isegi ei pidanud seda loovutama, Lester ise võttis initsatiivi ja olime väga hädas. Liverpool on vahel ka see hooaeg initsatiivi loovutanud, aga teinud seda, kui mäng on palju kaugemal oma väravast, et siis kohe keskvälja kandis see kiirelt tagasi võtta. Aga initsatiivi kümneteks minutiteks loovutamine lööb rütmi sassi. Ehk, rainis vastas endale:
                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Või ongi siis ettejoonistatud mängujoonised sellised, et ilma pressita oldaks liiga haavatavad ja langemise korral ei suudaks liine nii kompaktseks tõmmata,

                                Kuigi, jah, Boob mainis Evertoni mängu, kus suudeti ilusti ka survet vastu võtta. Aga siis me ka võitsime ussimun*i läbi, kui õigesti mäletada, viimasel minutil ja nii. See pole kaugeltki eelistatud viis mängida tänasel Liverpoolil ja ka Spursil. Ja see, et bitterite vastu suudeti hästi kaitsta - mängijad ka mängisid hästi. See tähendabki, kui meil on 'hea päev' rünnatakse JA/VÕI kaitstakse hästi. Kui pole *insert põhjus* ei suuda kumbagi.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X