320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatamata kollasele mänguvormile oli mäng parem kui enamus kodumänge ,
    oleks võinud oma 5 tükki ka esimesel poolajal juba lüüa.
    Väga hea esitus ,isegi parem kui eelmine Fulhamiga kodus.

    Juba ülehomme siis liigakarikas.

    Kommentaar


      Charltoni kaitse oli tõesti nagu läbikäiguhoov, kuid minutitest 5-75 olid Liverpooli söödud tõelistes lapsekingades. Kui kahte väravat poleks lõpuks juurde tulnud, oleks tegu olnud ühe kõige mannetuma mänguga, mida ma viimasel ajal näinud. Charlton lihtsalt ei suutnud ning Liverpool oskas täiesti olematu kaitsega ise oma võimalused mingite rumalate söötudega ära raisata. Lisaks veel härra Kuijti mitumitu head luhatud võimalust, Bellamy olematu esimene puude, mille ta siiski lõpuks heastas.

      Kommentaar


        Natukene Fulhami ja Charltoni mänge uuritud. Kahtlaselt palju on meil ikka neid väravavõimalusi küll - tundub, et Premieri tase läheb iga aastaga aina ebaühtlasemaks. Hea meel, et Jamie 21. sajandil liigas jala valgeks sai. Milline imeilus moment Kopi ees! Ai, ai.
        Ja liigas kolmandal kohal. Mõistetamatu pärast sellist sügist. Aga eks see on pigem Premieri nõrkus kui 'pooli tugevus.
        Barcelona kohta ei oska muud kosta, kui et karikaloosidega sel hooajal meil vedamist pole. Õnneks koduväljakuedu - annab vähemalt teatud määral lootust. Kardan küll väga kaitse pidamist Nou Campil. Nullnull! Ma ütlen: nullnull!
        Aga enne tuleb siis kahel korral Anfieldil Arset sugeda.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Reservid kaotasid eile Boltonile 0:1. Nooruke koosseis ei suutnud Boltoni kogenuma ja pikka palli harrastava seltskonna vastu suuremat. Küll on hea lugeda, et Roque ja Paletta said vastase õhupallidega hästi hakkama. Ehk on neist poistest kunagi Premieris tolku - seal Boltoni-suguseid ju hulgim.
          Küll teeb kurvaks, et Lindfield, Anderson ja Hammill ei suutnud taas endast erilist märki maha jätta. Nimetet trio läbimurret reservides sai sel hooajal loodetud, aga näib, et raske see on. Järgmisel hooajal on Liverpooli reservid juba kardetavasti hoopis teist (loe: täis-välismaist) nägu.
          'pool: Martin, Peltier, Aurelio (Warnock 45), Roque, Paletta, Guthrie, Anderson (Flynn 82), Idrizaj, Lindfield (Antwi 70), El Zhar, Hammill.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Teine poolaeg (esimest ei näinud) oli päris hea jalgpall mõlemalt poolt. Minu meelest mängis Watford küllaltki kenasti - igatahes kergeks nad võitmist meile ei teinud. 'pooli poolt võib plusspunkti panna ründepaarile Bellamy - Kuyt. Hetkel on neil suurepärane teineteisemõistmine, mis Alonso ja Stevie G toetusel toob igas mängus väravaid. Ääred Pennanti ja Garcia näol ei toiminud täna kahjuks nii hästi. Lisaks on Carra taas vana tuntud loom. Ja ega teine värav Anfieldil paari nädala sees ka ülemäära kaugel polnud.
            Kolmandana jõulumaale - sihukesed lood siis.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kohalviibinuna võin kinnitada, et Watford ei mänginud kenasti. Nad vaevalt üldse mängisid. Viivitamine esimesest minutist alates, lihtsalt pika palli suvaline ette tagumine ei kvalifitseeru hästi mängimise alla minu meelest. Asi ehk oli selles, et mängu alguses ei suutnud Liverpool midagi korda teha. Valesöödud ja unine tegutsemine iseloomustas meid alguses. Küll aga suutsime peale vaheaega väljakule joostes end kokku võtta ja maksma panna. Kui poleks olnud Fosterit Watfordi väravas, oleks seis ikka võinud vähe muljetavaldavam olnud. Isiklikult ajas Garcia ikka täiesti sita keema. Kurat sa jändad kui sa ei suuda lihtsamatki süütu anda omadele. Mõtlesin, et kuna ta nii kohutavalt mängib, siis ju ta ka värava lööb - aga ei, suutis kurat kuue meetri pealt palli üle lüüa mängu lõpus kui oli vaba ja suht lihtne pall. Vähemalt Carragher suutis samast kohast Fosteril näppe kõrvetada.

              Minu MoM oleks Bellamy taaskord. Alonso ka oleks pretendent.

              Homme siis raske võõrsilmäng Blackburni vastu, loota ei julge ma midagi.
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                No praegu on hea hoog sees , tuleb ära raudselt...
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Peab ütlema, et ma ei armasta vist enam jalgpalli. Vähemalt mitte nii nagu varem. Selline mäng nagu see meie eilne ei suuda enam pakkuda mingit põnevust, ainult panna pea valutama.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Peab ütlema, et ma ei armasta vist enam jalgpalli. Vähemalt mitte nii nagu varem. Selline mäng nagu see meie eilne ei suuda enam pakkuda mingit põnevust, ainult panna pea valutama.
                    sa vaatad lihtsalt vale meeskonna mänge

                    Kommentaar


                      Nüri värk. Parastavaid tekstisõnumeid tuli päris mitu. Friedel ahju. Paluks nüüd kaks võitu, aitäh!

                      Kommentaar


                        Ma ikka ei jaksa veel seda mängu eriti analüüsida. Jõululõpetusena oli see lihtsalt nii jube. Niipaljukest ehk, et Crouch mängis end vist õige pikaks ajaks esi-11-st väljas. Põhjusega ka. Nii saamatult lihtsalt ei saa värava ees tegutseda. Gonzaleze kõrges klassis ei suuda ma ka kuidagi veenuda - jällegi tekib vägisi tunne, et poiss pallib veidi vales liigas.
                        Õudne, aga ründesuunaliselt oleme ikka ja jätkuvalt abitud. Kui peaksid rahavood lõpuks avanema, tuleb jääda lootma Rafa oskusele õiged mehed välja valida.
                        Aga muidu tahaks Anfieldile ja tahaks karikamänge. Premieri ei suuda taluda hetkel.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Gonzaleze kõrges klassis ei suuda ma ka kuidagi veenuda - jällegi tekib vägisi tunne, et poiss pallib veidi vales liigas.
                          nja, naiteid ikka on- Moro, Sinama
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Sihukene avaldus.
                            Paistab, et selle aastanumbri sees ülevõtmist ei toimu.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Ma ikka ei jaksa veel seda mängu eriti analüüsida. Jõululõpetusena oli see lihtsalt nii jube. Niipaljukest ehk, et Crouch mängis end vist õige pikaks ajaks esi-11-st väljas. Põhjusega ka. Nii saamatult lihtsalt ei saa värava ees tegutseda. Gonzaleze kõrges klassis ei suuda ma ka kuidagi veenuda - jällegi tekib vägisi tunne, et poiss pallib veidi vales liigas.
                              Õudne, aga ründesuunaliselt oleme ikka ja jätkuvalt abitud. Kui peaksid rahavood lõpuks avanema, tuleb jääda lootma Rafa oskusele õiged mehed välja valida.
                              Aga muidu tahaks Anfieldile ja tahaks karikamänge. Premieri ei suuda taluda hetkel.
                              Õudne hädaldamine!!!
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Steven Gerrard on lõpuks MBE. Riiklik tunnustus, mis jäi meie eurovõidu aastal andmata, on nüüd käes.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X