320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ei, minu pakkumine on, et igal aastal võiks hankida 1-2 venda, kes kui mitte kohe ei pääseks põhisse, siis vähemalt sobiksid pingile ja suudaks sealt mängu sekkuda. Moneyball on tore asi, aga Premmi konkurents on halastamatu, samas miski ei takista Robbo-suguseid otsimast, samal ajal kui ka mõni kindla peale investeering sooritatakse. Õnneks jääb mulle lootus, et Klopp teab, mida ta teeb. Seni on ju toiminud.
    Aga need 1-2 venda igal aastal tegelikult juba ju ootavad pingil. Keita pole senimaani täielikult sisse elanud ja kordagi olnud nö põhimees, rääkimata uusimast täiendusest Minaminost, kellega läheb veel ka kõvasti aega (kui üldse õnnestub). Chambo võiks ka ehk mõne tervema hooaja kirja saada, oleks aeg.
    Ja see et mainisid Lallanat minemas, no kui palju ta ikka viimasel hooajal mängu saanud on, otseselt ei teki mingit auku mida täita. Ja kui Lovrenist lõpuks lahti saab, ei saa mingi nooruk olla halvem neljas variant.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Tegelikult ju piisab kui omavahel võrrelda Evertoni ja Palace'i mänge. Palace'i vastu mängis põhi-11 ja mäng oli hoopis teisel tasemel. See põhi-11 on vaja klubis hoida ja niimoodi, et nad on mänguajaga rahul. Siis tuleb ka järgmine hooaeg ilus (mitte, et oleks mingi tiitel garanteeritud, loomulikult mitte). Vahetusmeestega on nii, et tore kui neid on palju ja nad on võimalikult kõrgel tasemel, aga põhisatsi lagundamist ma sel suvel näha ei tahaks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Tegelikult on vigastatutele ju asendajad olemas, ei saa väita nagu poleks. Samas ei saagi need olla esi-11 tasemel mängijad. Ega mulle ka meeldiks kui pingilt oleks võtta lisaks Minaminole, Keitale ja Origile näiteks Adama Traore, kellele ei meeldiks. Aga miks peaks ta pingimehe kohaga leppima ja miks peaks Wolves temast mõistliku summa eest loobuma? Ma ei usu seda, et sellise tasemega vahetusmehi oleks võimalik normaalsel moel saada.
        Kõige raskem olukord on minu meelest rünnakuga. Põhikolmik on Origist, Minaminost või Elliottist nii palju ees ja parem, et tõesti sinna vahele sobiks keegi. Kui Kloppi tiim sellise leiab, super. Aga Mbappe või Werneri tasemel mängija see olla ei saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Beebs on väga toreda pildialbumi kokku pannud: 30 years of hurt. How Liverpool's long wait for a title came to an end. Mis tekitab natuke kurbust, natuke masendust, natuke rõõmu ja siis veel palju rõõmu. Aga meie jutulõime jätkuks kumab läbi, et asendust hakati otsima alles siis, kui staar oli läinud. Alonso->Aquilani, Torres->Carroll, Suarez->Balotelli... SAF ka ütles, et kui hea mängija on saada, siis tuleb ta kohe ära võtta, mitte hakata otsima alles siis, kui reaalne vajadus tekib. Ma küll usun, et Adama Traore tahab CLis mängida ning pealegi meie ründekolmik sõltub nii palju üksteisest, et kui üks mees sealt välja võtta, siis ta enam ei toimi. Kuigi Origi on igavese legendi staatuse välja teeninud, siis ikkagi jääb ründaja asendamisega pigem hätta.
          Eks siinkohal sobi vana hea ütelus, et minevikuta pole tulevikku - aktsepteeritud, õpitud ja edasi liigutud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ei, minu pakkumine on, et igal aastal võiks hankida 1-2 venda, kes kui mitte kohe ei pääseks põhisse, siis vähemalt sobiksid pingile ja suudaks sealt mängu sekkuda.
            Mimino on ostetud, seega 1 kirjas sel aastal!

            Kommentaar


              Matip teatavasti sel suvel enam ei mängi, aga teiste vigastuste kohta ei öelnud Klopp täna poolt sõnagi. Küll oli ta rahul, et Aafrika meistrikad aasta edasi lükati.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Beebs on väga toreda pildialbumi kokku pannud: 30 years of hurt. How Liverpool's long wait for a title came to an end. Mis tekitab natuke kurbust, natuke masendust, natuke rõõmu ja siis veel palju rõõmu. Aga meie jutulõime jätkuks kumab läbi, et asendust hakati otsima alles siis, kui staar oli läinud. Alonso->Aquilani, Torres->Carroll, Suarez->Balotelli... SAF ka ütles, et kui hea mängija on saada, siis tuleb ta kohe ära võtta, mitte hakata otsima alles siis, kui reaalne vajadus tekib. Ma küll usun, et Adama Traore tahab CLis mängida ning pealegi meie ründekolmik sõltub nii palju üksteisest, et kui üks mees sealt välja võtta, siis ta enam ei toimi. Kuigi Origi on igavese legendi staatuse välja teeninud, siis ikkagi jääb ründaja asendamisega pigem hätta.
                Ja kui tulevikus AFCON tuleb, siis lähevad Mane, Salah ja Traore koondist esindama? Võiks Euroopa poole vaadata pigem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Ja kui tulevikus AFCON tuleb, siis lähevad Mane, Salah ja Traore koondist esindama? Võiks Euroopa poole vaadata pigem.
                  Et mõni eestlane äkki? Suurest euroopa riigist ei saa osta, sest käivad raisad euroopa meistrivõistlustel

                  Kommentaar


                    Üllatuslikult ei ole üllatusi koosseisus.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Pidu jätkus riietusruumini vist. Sterling tõmbab Gomezele nii jubedast kotte hetkel. Kahju, et see Lovren pole.

                      Kommentaar


                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kaotust võis paraku aimata, aga see oli piinlik. Gomeze kätega mängus võib veidi Martin Skrteli vaibi märgata.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Piinlik tõesti. Kuigi täiesti emotsioonitu mäng täna. Minule vähemalt.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Ühele satsile pohmaka järgne treeningmäng, teisele tõestamise koht - piinlikust võib järgmises mängus tunda.

                              Et nuh, el fuckino da positivi vaibinho 4 life änd shiiit.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ees ei läinud asjad sisse, aga tagant tuli rohkem kui oleks tahtnud. Ei olnud meistrite vääriline mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X