320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BBC näitas hiljuti võrdlusena liigatabeli tippu jõuludel 10 aastat tagasi. 'pooli toona kuue hulgas polnud. Aga see Benitezi ja Hicksi-Gilletti viimane hooaeg oli ka erakordselt jube. Klubi sisuliselt pankroti veerel.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Täna tripiti mööda memooria radu oktoobrisse 2001 kui 'pool Leicesteris 4:1 võidu võttis. Robbie Fowler sai viimase kübara kirja - kuu aega hiljem oli ta juba Leedsi mängija, teised prominentsed tegelased sel päeval McAllister, Hyypiä, Murphy ja Litmanen. Bossas opil käinud Houllieri asemel Phil Thompson.
      Ootame õhtul sarnast esitust!
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Happy Crimbo!
        Häid punaseid jõule kõigile! Mis tähendab, et ootab taas üks 2. koha hooaeg!
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Gini alustab! Keita ja Hendoga igati tubli keskväli. Mujal üllatusi pole.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kommentaar


              Fenomenaalne meeskondlik esitus. Vastasele ei antud võimalusepojukestki. Hea näha, et Firmino jälle skoorib. Ja TAA on lihtsalt midagi erilist.
              Minu silmis senise hooaja parim mäng.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kes oleks osanud arvata, et täna tuleb selline rahulik jalutuskäik? Mängu üle täielik kontroll. Kas lester hakkab väsima äkki?

                No ja Trent, milline mäng täna
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Täiesti psühhod, rets press teise poolaja algul kui Leicester ei saanud vist üle 10 minuti järjest palli üle poole väljaku. See kuidas terve tiim järjepidevalt surus neid enda poole peal oli ikka hämmastav. By far parim mängupilt mis seni näinud olen. Leiecesteril vedas ikka korralikult, et Liverpool ainult 4 lõi. Ilmselt selline esitus annab veel rohkem boosti ja Wolvesi vastu suudetakse samamoodi mängida.

                  Kommentaar


                    Taga null. Wolves on ohtlik. Häid pühi.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Nathaniel Phillipsi laen Stuttgarti lõpetati enneaegselt ja mees kutsuti tagasi Liverpooli. Stuttgarti eest sai platsile 9-l korral.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        vau. lihtsalt VAU. Nõustun, et parim esitus see hooaeg, üle platsi. Trent on parim poju ever
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Phillips toodi tagasi, sest Lovren ja Matip nähtavasti veel pikemat aega väljas ja asendajat keskkaitsesse pole. FA karika mängus Evertoni vastu on ta tõenäoliselt väljakul ja siis vast näeb ka jaapanlast. Premieri reeglite järgi 2. jaanuaril kumbki mängida ei saa.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma isegi ütleks, et mitte Liverpooli parim esitus sel hooajal, vaid üleüldse üks parimaid. Vähemalt mis mina näinud olen aastate jooksul. See oli ikka tõsiselt muljetavaldav, kuidas Leicester niimoodi vastu seina suruti.

                            Kommentaar


                              Trent Alexander-Arnold has already achieved 50% of Paul Scholes’ Premier League all-time assist tally. Remember... Trent is only 21 years old and he plays fullback.
                              Rets vana

                              Kommentaar


                                Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                                Ma isegi ütleks, et mitte Liverpooli parim esitus sel hooajal, vaid üleüldse üks parimaid. Vähemalt mis mina näinud olen aastate jooksul. See oli ikka tõsiselt muljetavaldav, kuidas Leicester niimoodi vastu seina suruti.
                                Cmon, hea mäng jah. Aga vastane oli siiski Leicester.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X