320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Õigesti öeldud. Kindlasti on hetkel paljudel tunne, et keegi ei suuda Liverpooli peatada, kuid sama oli ka Barcelonaga ca 2009-2011 vahemikus. Ja siis tuli see, mis pidi tulema. Langus. Nüüd on meeskond üks tasakaalust väljas klopserdis, kaugel oma kunagisest hiilgusest.
    Liverpoolil on nüüd vastupidi. Aquilanide Poulseni ja selliste vennikeste ajal oldi see tasakaalust väljas klopserdis, kust iga säravam vend tahtis mujale minna. Nüüd pole Salahidel ja Manedel kuhugi paremasse kohta minnagi.

    Kommentaar


      Allkäigust on veel vara rääkida, aga loomulikult ta tuleb. Küsimus, millal ja kui kaua seda edasi lükata annab. Ma arvan, et Kloppi uue lepinguga suur töö juba ära tehtud - tal on olemas motivatsioon hakata meeskonda juba tuleval suvel vaikselt uuendama. Kas hakatakse feimi abil meelitama suuri staare, aga samas maksma meeletuid üleminekutasusid ja palku? Omanikud peavad nägema, on neil üldse piisavalt rikkust galacticoteks nagu ruumorites figureeriv Mbappe või plaanivad nad 'pooli õigel hetkel mõnele rikkamale kapitalistile maha ärida. See õige hetk võib üsna varsti kätte jõuda.
      Huvitavad aastad on tulemas.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kahju, et see Fever Pitch, mis reede õhtul telekast tuli, oli mingi armastusfilm, mitte raamatu põhjal love-hate suhe Arsenaliga. Ma kohe päris kindlasti ei ole Arsenali fänn, aga kui ma seda raamatut lugesin, siis ma ka mõnes mõttes samastusin Nick Hornby'ga: pole vahet, kas klubi võidab või kaotab mängu, kas võidab tiitli või mandub keskpärasusse. Oluline on klubiga ühes rütmis hingamine, nädalast nädalasse lootmine, rõõmustamine, pettumine, higistamine, adrenaliin. Kas me oleme rõõmsad, et võitsime CLi? Pigem ei ole. Kas me oleme kurvad, et kaotasime eelmisel aastal tiitli? Pigem mitte. Tegelikult see ei ole klišee, et "üks mäng korraga". Praegu ei huvita mind miski rohkem kui järgmine mäng, ja kuigi ma annan endale aru, et tiitel on samahästi kui kotis, siis ManU-le ikkagi punkte kaotada ei tahaks.

        Kui ma sain Hornbyst õigest aru (alati on võimalus, et tõlgendasin valesti), siis ta fännas Arsenali seda enam, mida sitemini neil läks. Sest siis oli kogu aeg hinges tahe ja lootus, et äkki seekord läheb paremini. Kui Arsenalil hakkas hästi minema, siis ta muutus klubi suhtes, kas just ükskõikseks, aga see pidev pinge kadus ära ja ta hakkas mänge vahele jätma. Mul on üsna samamoodi tegelikult. Kunagi sai pubis vaadatud Europa League eelringe.. läpakast.. striimi sikutades. Ja pubihinnaga õlut lürpides. Nüüd ma üldse ei põe, kui mõni mäng vahele jääb, näiteks eelmist mängu, võõrsil vana vihavaenlase Mourinho vastu, nägin alles teisest poolajast, kuna ilmselgelt KHL on tähtsam, onju.

        Barca headel aegadel ma mõtlesin, et kuidas Barca fännid küll suudavad nädalast nädalasse neid 5-0 võite vaadata. Aga mis siis, kui võidavad vaid 1-0? Või, hoidku jumal, viigistavad? Sack Giggs, sell Fergie, nad ühes teises teemas kunagi öeldi? Nüüd on endal see hetk käes ja Klopp oli üleeile mängu lõpuks püha viha täis, kuigi 3p ju tuli..
        Ehk siis teatud isikutele ongi jalgpalliklubi toetamine kui emo-muusika? Peaasi, et koguaeg oleks olla kurb. Kui võidad, siis on ka kurb olla, kuna ei saa enam nii kurb olla?

        Kommentaar


          Hornby kohustuslik kirjandus on hoopis High Fidelity (pole seost jalgpalliga)
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Uus poiss Joe Hardy kõmmutas oma uue karjääri esimesed kaks, ülejäänu eest hoolitsesid Curtis Jones, Harvey Elliott ja Liam Miller. Saintsi U23 löödi uppi 5:0. Winterbottom, Williams, Van den Berg, Boyes, Larouci, Chirivella, Clarkson, Cain, Elliott, Jones, Hardy (Millar, 64).
            Nat Phillips saadeti Stuttgarti tagasi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Momo Sissoko on jalgpalli mängimisest loobunud. 'pooli saabus ta pärast 2005. aasta ML võitu kui Rafa asus uut satsi üles ehitama. Mängis 2006. aasta FA karika finaalis Xabi Alonso kõrval, 2007 ML finaalist ta osa ei võtnud. Seejärel hakkas Rafa loss laiali lagunema ja Momo läks 2008 jaanuaris Juventusse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Kirjutavad, et Shrewsbury's on fännid platsi üle võtnud. Ja pole imestada, sest nemad nüüd 'pooli külla ootavadki. Ainsa värava Bristol City võrku lõi Grenada lipuga Aaron Pierre. Liiga 1-s ollakse juba teist hooaega selline keskmisest tagapool punt.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Meie B lineup saab end taas ilusast küljest end näidatada, kui tahavad. Noori ja uusi on. Shrewsbury üle hea meel et neile raha toome.

                  Kommentaar


                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      TAA tõuseb ilmselgelt Premier League'i ajaloo parimaks mängijaks.

                      Kommentaar


                        Fabinho ja Matip on terved ja võimalik, et pühabal väljakul. Usun siiski Fabinhot rohkem, Matipil liiga pikk paus, ilmselt vahetuses. Milner, Keita ja Lovren endiselt väljas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          13 punkti ja kaks mängu taskus. Vaatame edasi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            R. Brewster lõi eile Swansea särgis värava. Ütlevad, et olla tema profikarjääri esimene.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Räägitakse, et Liverpool läheb kohe kohe Unitedist enimteeniva klubi tabelis mööda. CLi finaali puhul see aasta. Vastasel juhul ilmselt järgmine aasta.

                              Kommentaar


                                Hea klubi, sitaks fänne!

                                Liverpool and Manchester United combined best 11:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X