320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjutavad, et 10 'pooli mängijat oli vigastustega vähemalt 10 mängu eemal sel hooajal, sh van Dijk 46, Gomez 40, Jota 21, Thiago 21, Hendo 17 pluss Matip ka sinna kahe esimese kanti, Milner, Keita, Ox, Fabinho. Ja oli teistelgi päris pikki pause, näiteks Alissonil sügisel. Nii on keeruline.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Kes minema lähevad siis? Gini. Ox´i ja Keitat pole mõtet ka hoida, kui ainult laatsas vedelevad. Poolkaitse vajab mehitamist siis.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tundub, et Klopp jagab mängijad kahte gruppi: "omad" ja "nemad". Omad on see vahel isegi liiga väike grupp, kes on kas põhis või pingil ning Nemad on need, kellel on luba otsida omale uus tööandja, neid laenutatakse välja või lastakse tasuta minema. Kiirpilgul ei näinud ühtegi sellist venda, kes on Nemad grupist Omaks tõusnud. Vbl mõni noor, aga see on natuke teine tera. Nii et kui Ginil sai leping läbi, siis ma ei usu, et Liverpoolis on tulevikku Marko Gujicil (uue hooaja alguses 25), Loris Kariusel (28), Takumi Minaminol (26), Sheyi Ojol (24), Harry Wilsonil (24), Taiwo Awoniyil (24) ja noh, Naby Keita (26) alandamine ei oleks complete ilma tema minemasaatmiseta.

        Usun, et Kebab (21) jääb, sest Schalke sai relekat.

        Sel hooajal said vähe peale Kostas Tsimikas (25), Xherdan Shaqiri (29), Divock Origi (26) ja Ben Davies (26) nemad on arvatavasti müügilehel või lähevad kuskile laenule ja kunagi hiljem minema. Aga kui on kannatlikud ja vaiksed, võivad pingiserval edasi kükitada, helget tulevikku neile siiski ei ennusta. Ox-Chambo (28) oskab mängida küll, aga kui kuskilt tuleb pakkumine, siis ei imestaks, kui läheb. Raske uskuda, et alustame viiendat hooaega järjest sama ründekolmikuga, aga veel raskem ennustada, kes läheb. Hetkel pole isegi ruumoreid.
        Kelle või mille peale? Ma vist pole antud mängijat Liverpooli särgis (va siis kui osteti) näinudki.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Eks selles omade ja nende jaotuses veidi tõtt, aga kõik on peamiselt mängija võimetes kinni. Stoki nimekirjas on muidugi ka igasugu kummalisi juhtumeid, näiteks aastaid tööluba oodanud Awoniyi, keda seetõttu keegi näinudki pole või tõesti too Davies, kes muidugi oli, ütleme otse, puhas hädaost.
          Ega 'pooli ostude ajalugu ei näita värbamiskunsti kõrgpilotaaži. Ma olen ise siin aastate jooksul promonud mängijaid nagu Solanke, Brewster või kasvõi Harry Wilson, aga Premieri tippmeeskonna tase nad pole ja esimesed kaks tehti ju ainuvõimalikul hetkel ka rahaks. Minamino ja Keita on paraku ka näited mängijatest, kes ei näidanud kunagi seda mängu, mis oma eelmises klubis. Tegelikult on ka Oxiga sama lugu. Karius jah - temast on kahju, võib-olla võinuks teda ikkagi usaldada. Ehk oleksime ka temaga väravas CL ja Premieri võitnud, paraku ei saa seda kunagi teada.
          Aga üldiselt "omad" on jah need, kellel on potentsiaali nädalast nädalasse esi-11 mängida ja "nemad" on klaasmehed või sellised, kellel lihtsat pole vajalikku valmisolekut või taset. Stoki postitusest õhkuvast sarkasmist ma paraku aru ei saa. Küsimus pole selles, kes on vait ja kes avalikult vingub, küsimus on väljakul hakkama saamises.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ox'i flopiks nimetamine tundub veits ülekohtune. Eks ma saan aru, et päeva lõpuks pole oluline, millepärast sa ei mänginud või kehvasti mängisid, kuid samas taustainfota pole nagu elu ka - tervena aitas meie keskvälja lappida ning erinevatel positsioonidel kasulik olla.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mõtlesin, et Ox tuli tasuta ikka, polnud meeles isegi, et sellise summa eest. Siis pole jah kindlasti seda õigustanud ja pigem flop. Kuigi mingi periood oli päris lubav. See purakas City vastu nt.

              Kommentaar


                Samas esimene season, kui 2018a jõudis Liverpool CLi finaali, siis seal Ox veerandfinaalis mäletan lõi kaugelt kena pommi. Siis mingi hetk sai karmi vigastuse ja sealt edasi kadunud. Mina ütleks samuti, kui on terve siis on väga hea mängumees kes annab endast kõik väljakul.
                ..ja nii ongi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Terve mängijana Ox mulle väga meeldib. Aga selle raha eest on tema käest natuke vähe teenust vastu saadud. Ega Naby ju ka oma oskuste poolest kehv olnud, aga vaimselt jäi vist nõrgaks ja see raha lendas tuulde.
                  Me saime täpselt sellise Ox'i kelle ostsime. Kui on terve ja vormis, siis suurepärane, kuid seda jutub harva. Enamasti ikka vigane, taastumas või uuesti vigane.

                  Kommentaar


                    Egas midagi, toome Suarez'i ründeliinide värskenduseks tagasi! See garanteerib tiitli nagu hiljutine reaalelu tõestab.

                    Kommentaar


                      Konate diil olla imminentne. Loodetavasti on siis kaks korda parem kui Kabak, kaks korda kallim igatahes.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Täiesti tervitatav diil. Arvatavasti üldse kokku sel suvel toimub palju rohkem suffle'it mängijateturul kui nt eelmine.

                        Kommentaar


                          nautimus




                          Algselt postitas Stok
                          Hillsborough uurimine siis selleks korraks läbi ja kedagi süüdi ei mõistetud.
                          kohutav, aga mitte üllatav, võimud omasid õigeks mätsimas on täiesti tavaline, ses mõttes pole midagi muutunud
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            nautimus





                            kohutav, aga mitte üllatav, võimud omasid õigeks mätsimas on täiesti tavaline, ses mõttes pole midagi muutunud
                            Kui kasutada Eesti kommentaatorite loogikat, siis järelikult ei saanud toona keegi surma! Vaata ka "kohus tühistas Mäe trahvi elik tissi ei käpitud!"

                            Kommentaar


                              Leipzigist siis uus mängija toodud. Loodetavasti püdob rohkem tervena kui Keita.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Leipzigist siis uus mängija toodud. Loodetavasti püdob rohkem tervena kui Keita.
                                Kui sellel mängijail suuri puudusi ongi, siis ainult päris pikk vigastuste ajalugu
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X