320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suarez teisel poolajal on küll maha rahunenud.. nii üllatav kui see ka pole. Aga see on ikka kuradi masendav, et ainukesed kes peale löövad on kaitsjad.

    Kommentaar


      Teisel poolajal rahunes maha jah rohkem.. Tore, et peale vile midagi lolli ei tehtud.

      Kommentaar


        no selle eest hoolitses evra.korralikud lapsed mõlemad .
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Rääkides nüüd mängust enesest, siis täna järkus 'Pooli ebastabiilne hooaeg sellega, et näidati jällegi kohutavalt kehvat mängu. Põhiliselt puudus meeskonnavaimust ja usust, et suudetaks see mäng võita. Ma arvan, et hetkel on asjad rohkem peas kinni kui milleski muus. Vanast heast Liverpooli meeskonnavaimust on hetkel tunda vaid üksikuid hetki.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            Suarez'e kohta saab veel laps öelda.
            Kehvalt mängitud mäng mängijate poolt. Foolium on vaja peast ära võtta ja lasta loovusel ligi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
              Ei löönud Evraga patsu.
              no mis siis noh,rio ei löönud suarezega ka...fuck it
              mc jünger.Anus Äärits.

              Kommentaar


                Vanast heast meeskonnast ongi ainult 1-2 meest alles, mis vana vaimu seal veel oodata.
                Igatahes suht sitt teine poolaeg. Spearingul polnud kõige parem mäng seal keskel. Palju valesööte ja see kohutav pallikaotus.

                Evra oli ikka väga lapsik seal lõpus. Uskumatu, et Suarez teda ei löönud, kui mõni teine seda kindlasti teinud oleks.

                Kommentaar


                  Kuidas võidu üle rõõmustamine ja fännide tänamine lapsik on?

                  Kommentaar


                    jep. evra teeb nii peale igat kodumängu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                      Vanast heast meeskonnast ongi ainult 1-2 meest alles, mis vana vaimu seal veel oodata.
                      ManU on suutnud oma vaimu 20a hoida, ammugi pole vanad mehed enam koosseisus.
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jeeg Vaata postitust
                        ManU on suutnud oma vaimu 20a hoida, ammugi pole vanad mehed enam koosseisus.
                        mitte, et see poltergeisti teema nii tähtis oleks, aga... what?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          evra esitles vana-head traditsioonilist prantslaste võidutantsu suure pahalase mõrvamise korral, hiljem kingitakse talle paavianinahast kasukas ja lohistatakse trummide saatel läbi küla.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orly Vaata postitust
                            Kuidas võidu üle rõõmustamine ja fännide tänamine lapsik on?
                            Suareze ette kargama minna pole lapsik? Kui see Sinu arust lapsik pole, siis mine oma koopasse tagasi, palun.

                            Kommentaar


                              minu arust oli pigem jose enrique liverpool parim täna.

                              Kommentaar


                                Mingist käpa mitte surumisest on järjekordselt mingi skandaal suudetud teha ja meedial jälle juttu kui palju. Mingil imelikul kombel rääkisid pärast mängu Sky-s kõige mõistlikkumat juttu Neville ja Redknapp, umbes, et keda huvitab see käesurumine ja miks see nii üles puhutud on.

                                "If someone had falsely accused you of being racist and you subsequently got banned from your work and will forever be labelled as racist from now on, would you shake his hand?"

                                Ferdinand ka ei surunud Suareze kätt. Evra kargles pärast mängu Suareze ees, nagu oleks ta liiga võitnud. Palju neist seikadest räägitakse?

                                Kui see mõttetu ja pidev draama nüüd kõrvale jätta, siis mänguliselt jäime ikka korralikult ManU-le alla. Ei olnud kuskil näha seda tahet ei noortelt ega vanadelt. Ei tehtud pressi ja kui kuidagi palliga ManU poolele jõuti, ei osatud seal midagi ette võtta. Mängupilt sarnanes Rafa viimaste kuude omale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X