320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    cmon tehke ära. bbc ka kirjutab.

    Kommentaar


      Suarez pisikesena

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Vahet seal on, Moses või Aspas. Lihtsalt Sturridge oli vaja välja võtta, kuna penalti ülelöömine segas tema psüühikat ja mängu. Ma oleks tahtnud meeskonnale mängimist ja et Gerrard oleks löönud seda pennalt, ta vähemalt suudab rahvusest hoolimata mõned sisse lüüa. Või kui tõesti vaja gloorit, siis las Suarez lööb, ta jahib Golden Booti ju. Minu jaoks rikkus Sturridge'i tembutamine võidurõõmu.

         
        1. Stoke City 1-0 (e.h. 0-0) - vahe +2 punkti
        2. @Aston Villa 1-0 (e.h. 2-1) - vahe 0 punkti
        3. Man Utd 1-0 (e.h. 1-2) - vahe +3 punkti
        4. @Swansea 2-2 (e.h. 0-0) - vahe 0 punkti
        5. Southampton 0-1 (e.h. 1-0) - vahe -3 punkti
        6. @Sunderland 3-1 (e.h. 1-1) - vahe +2 punkti
        7. Crystal Palace 3-1 (e.h. vs QPR 1-0) - vahe 0 punkti
        8. @Newcastle 2-2 (e.h. 6-0) - vahe -2 punkti
        9. West Brom 4-1 (e.h. 0-2) - vahe +3 punkti
        10. @Arsenal 0-2 (e.h. 2-2) - vahe -1 punkt
        11. Fulham 4-0 (e.h. 4-0) - vahe 0 punkti
        12. @Everton 3-3 (e.h. 2-2) - vahe 0 punkti
        13. @Hull City 1-3 (e.h. vs Reading 0-0) - vahe -1 punkt
        14. Norwich 5-1 (e.h. 5-0) - vahe 0 punkti
        15. West Ham 4-1 (e.h. 0-0) - vahe +2 punkti
        16. @Tottenham 5-0 (e.h. 1-2) - vahe +3 punkti
        17. Cardiff City 3-1 (e.h. vs Wigan 3-0) - vahe 0 punkti
        18. @Man City 1-2 (e.h. 2-2) - vahe -1 punkt
        19. @Chelsea 1-2 (e.h. 1-1) - vahe -1 punkt

        20. Hull City 2-0 (e.h. vs Reading 1-0) - vahe 0 punkti
        21. @Stoke City 5-3 (e.h. 1-3) - vahe +3 punkti
        22. Aston Villa 2-2 (e.h. 1-3) - vahe +1 punkt
        23. Everton 4-0 (e.h. 0-0) - vahe +2 punkti

        Kokku võrreldes eelmise hooajaga +12, kurss 73 punktile.
        Võrreldes seda ManU ja Tottenhami sarnase tabeliga liiguvad kõik 3 tiimi 73 punkti peale Päris huvitav hooaja lõpp tõotab tulla

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Võrreldes seda ManU ja Tottenhami sarnase tabeliga liiguvad kõik 3 tiimi 73 punkti peale Päris huvitav hooaja lõpp tõotab tulla
          See on veidi petlik see kurss, me oleme sellel hooajal mänginud paremini kui eelmine hooaeg, et eeldada võiks, et allesjäänud mängudes läheb ka paremini, et 73 peaks olema nagu miinimum eesmärk. Manul samas on vaja saada kätte eelmise hooaja vorm, et 73 punkti kätte saada.

          Aga lõpp tuleb ilmselt pingeline nii või teisiti.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar




            Mitteametlikel andmetel tehtud diil ning €20m.

            Oleks suurepärane täiendus suurepärase hinna eest.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              No ma siin hetk tagasi kuulsin, et ka Spursi juhtkiond järsku avastas, et võiks ka nagu proovida osta. Loodetavasti napsame aga siiski endale.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                No ma siin hetk tagasi kuulsin, et ka Spursi juhtkiond järsku avastas, et võiks ka nagu proovida osta. Loodetavasti napsame aga siiski endale.
                Spursi raiped olla ka pakkumise teinud jah. Loodetavasti õnnestub muidugi meile tuua. Praeguses olukorras ei näe põhjust ka miks peaks Spursi valima.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Spurs tahab oma Euroopa Liiga mänge lihtsamaks teha, ostes ära vastaste parima mängija.

                  Ehh, loodame, et ei leakitud asja entusiastlikult vara ning tuuakse ikka üks täiendus ära. Ääremängija annaks võimaluse mängida korralikku 4-3-3 jättes pingile ühe ründajatest(võimaliku vigastuse puhul). Coutinho koht peakski olema keskel. Ääres läheb raisku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Su hüperlingi alguses on üleliigne ". Ega Arsenali toetajad pole ka olukorraga rahul.
                    Aitüma.Paistab, et te bossid loevad meie foorumit.

                    Kommentaar


                      Päris ilus nädalakese meie jaoks. Suurem osa lähikonkurente kaotas punkte. Nüüd reede vaja üle elada ja siis pühabal WBA võõrsil. Meeskond, kes mõistab rünnata, aga mitte väga hästi kaitsta.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Loen selle ukrainlase kirjeldust "classic old-style winger". Me vajaks mu meelest hoopis teist tüüpi mängijat hetkel. Põhimõtteliselt küll on korraliku vingeri puudus juba ammu, aga märtsi-aprillini on valusam kaitset toetava pooliku probleem. Kuni Stevie ameti selgeks saab ja Lucas taas terve.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Vahel tuleb võtta see, mis saadaval..
                          Seda muidugi. Minu märkust võib võtta ka kui klassikalist eneseõigustust kui mõni rivaal selle poisi endale napsab.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Vahel tuleb võtta see, mis saadaval..
                            Spot on, Rodgers tegelt teab ise ka, et äärte komplekteeritus pole kõige kisendavam koht, aga teistele positsioonidele pole väga sobivaid mehi hetkel saadaval. Konoplyanka on tulevase suve target ka, et kui praegu saab, siis miks mitte. Ma pole väga seda Konoplyankat näinud, aga ta vist pigem ikka Hazardi moodi mängumees kui mingi old-style äär.

                            Lisaks on ka M'Vila jutud tulnud taas käibele. Ma väga ei usu, et meil mõlema ostuks raha jätkub, et ilmselt prantslase ostu kaalutakse tõsisemalt kui Konoplyankaga peaks kehvasti minema.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Vahel tuleb võtta see, mis saadaval..
                              Ma olen küll aru saanud, et meie uueks ostufilosoofiaks on, et osta neid, kes meile midagi juurde annavad? Mitte, et iga ostu puhul see garanteeritud oleks, aga siiski.

                              (Ei tee maha antud juhul silmas peetud mängijat, vaid küsimus on põhimõtteline)

                              Kommentaar


                                Mängjate hinnad on ikka turul tõusnud samamoodi nagu Tallinnas üürikorterite hinnad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X