320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    ja mitte sitt assist

    Kommentaar


      Mina juba oma kõrge vererõhu tõttu Stõuki võõrsil ei vaata, aga kokkuvõtte põhjal jätaksin siiski Kenny asemel kohtunikevastase sõja ära. Kaugelt liiga vara on sedasi paanikasse minna. Kes arvas, et 'pool veel mingit respekti omab pärast kõiki neid ebaõnnestumisi, eksib rängalt. Tuleb rahulikult tööd teha, hooaeg pikk ja kaotusi ikka ette satub.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar




        Suarez
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust

          Suarez
          hmm, see puujalg, kes 1-1 olukorda ei suutnud lahendada, on Henderson. Või mingi liiga sügav aroonia?

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Mina juba oma kõrge vererõhu tõttu Stõuki võõrsil ei vaata, aga kokkuvõtte põhjal jätaksin siiski Kenny asemel kohtunikevastase sõja ära. Kaugelt liiga vara on sedasi paanikasse minna. Kes arvas, et 'pool veel mingit respekti omab pärast kõiki neid ebaõnnestumisi, eksib rängalt. Tuleb rahulikult tööd teha, hooaeg pikk ja kaotusi ikka ette satub.
            Õige ta on, et tuleb rahu säilitada ja et see sats pole kokku aetud vaid selle aasta jaoks. Muidugi on oma viga, et seda 100% sisse ei löönud. Aga ma arvan, et Kenny on üks viimaseid, kes lepib sellega, et mäng käib see aasta vaid neljandale kohale. Ja sellised poolkõvad situatsioonid (kohtunike poolt) võivad võtta ka selle 4. koha. Sest tal on õigus, iga mäng on see aasta jamasid olnud, kus kohtuniku otsused.... (viimast mängu nägin osaliselt)
            Seega mingil määral peab kurja häält hakkama tegema. Manu on minu arust selle kriitikaga kohtunike suunas saavutanud selle, et kui ongi selline 60:40 olukord, siis kipub see nüüd pigem nende kasuks tulema.
            Kenny ei teinud paanikat ju, väga rahulikuks ja viisakaks jäi tegelikult võrreldes sellega, mis tal pärast seda mängu sees kees. Ja ta ei hakanud pärast esimest mängu soiguma, et tehti nii ja naa...

            Kommentaar


              Algselt postitas hehee Vaata postitust
              Sest tal on õigus, iga mäng on see aasta jamasid olnud, kus kohtuniku otsused.... (viimast mängu nägin osaliselt)
              Tuleb tunnistada, et pole minagi sel hooajal Liverpooli mänge näinud, nii palju vaid kui kokkuvõtteid Arsenali ja Stoke mängudest. Tõepoolest oli viimases mängus mitu karvast otsust, mis võisid ´poolile punkte maksma minna. Aga mis need teised jamad on olnud, eriti just Arsenali, Exeteri ja Boltoni mängus? Facht on see, et igas mängus panevad kohtunikud paska ja seda mõlemale poole. Ning facht on ka see, et just pärast kaotust tuuakse need fachtid välja. Kenny, ära arsenebeniteztu.
              Supplies!

              Kommentaar


                Post-matchis tundus et vana rahu ise oleks kohe plahvatanud. Hoidis väga sees. Aga kuigi tehti natuke meile liiga, siis Suareze viimase hetke löök värava eest mööda võttis kogu mängu kokku - lihtsalt ei pidanudki tulema.

                +
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Tuleb tunnistada, et pole minagi sel hooajal Liverpooli mänge näinud, nii palju vaid kui kokkuvõtteid Arsenali ja Stoke mängudest. Tõepoolest oli viimases mängus mitu karvast otsust, mis võisid ´poolile punkte maksma minna. Aga mis need teised jamad on olnud, eriti just Arsenali, Exeteri ja Boltoni mängus? Facht on see, et igas mängus panevad kohtunikud paska ja seda mõlemale poole. Ning facht on ka see, et just pärast kaotust tuuakse need fachtid välja. Kenny, ära arsenebeniteztu.
                  Exeteri ei pidanud ma silmas seda öeldes. Ja ausalt öelda Arsenali mängu ei mäleta kindlaid situatsioone. Meeles on vaid see, et pärast mängu väga rahu ei saanud, kuigi võit tuli (peaks mängu üle vaatama, et teada saada, kas ajan paska või mitte). Boltoni mängus tagasisööt. Sunderlandi vastu punane kaart, mis jäi andmata.
                  Muidugi igas mängus panevad kohtunikud paska, küsimus ongi selles, et see peaks enamvähem võrdselt jagunema. Ja on olukorrad, kus kohtunik ei saa eksida, kui ta näeb olukorda selgesti.

                  E: Muidugi tuleb ka ise paremini mängima hakata, siis need 1-3 võetud võimalust ei saa määravaks

                  Kommentaar


                    Veidike statistikat vs Stoke.
                    Üleolek oli nagu nii mäekõrgune, et sealt kaotus saada oli lihtsalt lubamatu. Aga on selline ütelus, et kui ise ei löö siis lüüakse sulle. Ja see läks täide.

                    Esimese terava asjana hakkab kohe silma tsenderduste madal %. Koljatid Huth ja Shawcross hoidsid kasti nii puhtana, et seal oleks võinud valgete sokkidega käia. Taktikaliselt oleks siin olnud vaja Meirelest, kes oleks palli maas hoidnud ja ehk siit midagi aretanud.
                    Kõrge söötude % kahjuks eriti midagi ei loe. Sest enamus söötudest toimus keskväljal. Võiks öelda, et poisid tegid lihtsalt statistikat.
                    16 lööki väravale ja ainult 7 postide vahele, millest 3 võime kohe Hendersoni kalad maha lahutada on sellise pressingu jaoks ääretult vähe. 16nele pealelöögile võime juurde lisada veel 8. Need 8 on löögid mille suutsid juba eemalt ära blokeerida kaitsjad ja üldises arvestuses pealelöökidena arvesse tavaliselt ei lähe.
                    Kokkuvõtteks võib öelda, et kohtunik andis küll selle värava Stokele, aga ise olime piisavalt sitad, et oma võimalusi paremini ära ei kasutanud. Varieeruvusest ja sügavusest jäi puudu.

                    Kommentaar


                      Ah, et Carroll kokaiiniga vahele jäänud ja Lollerpool kutsunud kokku kella 9.p.m-ks pressika... tubli-tubli.

                      P.S: Allededegedly

                      P.P.S Crap, uudis puudulik tõelemittevastavuse tõttu. Aga ehk kord tuleb ka tema aeg.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        DC räägib üleminekutest



                        Ilmselt mõeldi midagi muud, aga kõlab nagu oleks Steven Gerrard püha lehm ja ükskõik kui hea Aqua ei oleks, ta ei saa mängida. Hoolimata sellest, et keegi ei tea, millal Gerrard terveks saab ja kui heas vormis ta siis on.
                        Jah, aga ausaltöelda pigem hoiaks premieris teises valikus madalapalgalised ja hingega asja juures wee Jay ja bald Jonjo kui megapalgal klaasist Aqua.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          DC räägib üleminekutest
                          Ilmselt mõeldi midagi muud, aga kõlab nagu oleks Steven Gerrard püha lehm ja ükskõik kui hea Aqua ei oleks, ta ei saa mängida. Hoolimata sellest, et keegi ei tea, millal Gerrard terveks saab ja kui heas vormis ta siis on.
                          SG ja JC ongi pühad lehmad. Ma vaatan et sa oled üllatunud?

                          Kommentaar


                            Vaadates Manchester City't, olen ma südamest õnnelik, et Liverpoolil on veel omad pühad lehmad.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Õnneks on ka uusi peale kasvamas, kellest saavad pühad lehmad. Kaitseliini on tulemas õnneks palju oma kasvandikke ja ka keskväli on ikkagi mehitatud suht normaalselt noortega, kellest ka osa päris oma kasvandikud. Tulevikku vast on.
                              Seega peaks Carra taandumine peagi alguse saama loomulikul moel (u. 2 a pensini? ). Ja SG max 3-4 aastat veel jäänud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Millest ma aru saan, on see, et mõlemad on kohalikud poisid ning see on klubi ja fännide suhetes oluline aspekt.
                                Proosaliselt: "minevikuta pole ka tulevikku."
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X