320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuule, see et meil ei ole lihtne lüüa väravat mingile oma kastis istuvale meeskonnale ei tähenda, et me selgelt parem võistkond ei olnud. Meil on tiimis mängijad, kes suudavad finisheerida erinevalt vastase puujalgadest.
    Kui Mane on seal olukorras siis ta lööb värava 8 korda 10st, aga Bergwijn lööb 1 kord 10st, kas seda ka xG sisse arvestatakse?

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Paistab olevat kolme liiki jalkahuvilisi. Ühed vahivad statistikasaite, teised ketravad varri ja kolmandad vaatavad mängu. Neid viimaseid vana kooli tüüpe on siia foorumisse vähe jäänud. Aga jah, mina arvan, et xG ja varr ei mängi, mängivad jalgpallurid.
      Paistab, et siiski on 4 erinevat liiki sest ma teen kõike neid 3 nimetatud korraga. Statid ei valeta juhul kui lugeda oskad. Aga nagu lugemisega ikka võib lugeda mitut pidi.
      Varri ketran ka sest tbh ma lootsin et sellel on sama effekt nagu hawk eyel oli. Aga hui. Kui sõidetakse julmalt kossi siis tegeletakse offside otsimisega. Värava puhul tegeletakse pixlitega. Kohad kus var peaks kohtuniku lisasilm platsil olema tuuakse mingeid mõminavabandusi. Ei tahaks varri kedrata aga tunnen kohustus vigadele näpuga näidata.
      Ja mängu vaatan. Viimasel dekaadil kui mitte rohkem on väga vähe mänge nägemata jäänud. Selle aja jooksul olen vaadanud mänge Moskva Leningradskoe raudejaama juures olevas puhvetis üli sita wifiga, kus kõrval lauas joodi viina koos shampusega, lugematutes Euroopa linnade kõrtsides, kus osade puhul siiani mõtlen kuidas ma ilma ühegi kriimuta pääsesin, üle Atlandi hommikul kell 11 koos kohalikega (btw vs Norwich oli too mäng), rääkimata Tallinki laeval koos jorridega. Kodus vaatamist on kuulnud rohkem kui paar naabrit. Nii et tahaks ikkagi endale seda 4 liigi staatust
      Aga ma oskan ka nautida aga Stok ja rainis juba arutlevad selle sõnastuse üle

      Kommentaar


        Ma ei taipa aru, kuidas Son sulus pole? VAR i joone ja Williamsi jala vahel on roheline muru ju!?!

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Kuule, see et meil ei ole lihtne lüüa väravat mingile oma kastis istuvale meeskonnale ei tähenda, et me selgelt parem võistkond ei olnud. Meil on tiimis mängijad, kes suudavad finisheerida erinevalt vastase puujalgadest.
          Kui Mane on seal olukorras siis ta lööb värava 8 korda 10st, aga Bergwijn lööb 1 kord 10st, kas seda ka xG sisse arvestatakse?
          See hooaeg premis

          Mane 4 väravat, xg 5.47
          Bergwijn 0 väravat xg 0.89
          Son 11 väravat xg 4.34 - puujalg DDD

          Hmmmmmm.... Eih.

          Xg top5 lahendajad premis, 2 spursi 1 pooli mängija.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Paistab, et siiski on 4 erinevat liiki sest ma teen kõike neid 3 nimetatud korraga. Statid ei valeta juhul kui lugeda oskad. Aga nagu lugemisega ikka võib lugeda mitut pidi.
            Varri ketran ka sest tbh ma lootsin et sellel on sama effekt nagu hawk eyel oli. Aga hui. Kui sõidetakse julmalt kossi siis tegeletakse offside otsimisega. Värava puhul tegeletakse pixlitega. Kohad kus var peaks kohtuniku lisasilm platsil olema tuuakse mingeid mõminavabandusi. Ei tahaks varri kedrata aga tunnen kohustus vigadele näpuga näidata.
            Ja mängu vaatan. Viimasel dekaadil kui mitte rohkem on väga vähe mänge nägemata jäänud. Selle aja jooksul olen vaadanud mänge Moskva Leningradskoe raudejaama juures olevas puhvetis üli sita wifiga, kus kõrval lauas joodi viina koos shampusega, lugematutes Euroopa linnade kõrtsides, kus osade puhul siiani mõtlen kuidas ma ilma ühegi kriimuta pääsesin, üle Atlandi hommikul kell 11 koos kohalikega (btw vs Norwich oli too mäng), rääkimata Tallinki laeval koos jorridega. Kodus vaatamist on kuulnud rohkem kui paar naabrit. Nii et tahaks ikkagi endale seda 4 liigi staatust
            Aga ma oskan ka nautida aga Stok ja rainis juba arutlevad selle sõnastuse üle
            Rõõm kuulda. Kahtlemata on palju mitmekülgsemaid ja nutikamaid jalkafänne kui mina.
            Tänane hea uudis räägib, et Thiago teeb taas omapäi trenni. Ehk juba jaanuari algul tagasi.
            Ja Matip peaks laupäeval suutma mängida.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Oli vinge väng mõlemalt poolelt mumeelest, intensiivne ja oleks võinud emmalekummale kalduda. Tore, et kokku võeti ja leiti jõudu lõpuni punnitada, kuigi võõrsilvorm on sel hooajal päris karmilt langenud, seda tuleb parandada,

              Ilma midagi mängult ära võtmata pani taaskord see varrindus vihastama. Soni teemast on juba räägitud. Aga hiljem lugesin kuskilt et varri telku pandi tööle isegi Bobby värava peale. Miks? Mida seal üldse vaadata oli? See kui ebaühtlane selle kasutus on, ei kannata üldse enam kriitikat.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Noh, esimesel poolajal oli Liverpool peajagu üle täitsa selgelt. Nii Salah, Mane kui ka Jones jätsid löömata ning oli ebaõnne ka, et Son oli "onside" ja Dieri kätt ära ei võetud. Mulle ei meeldi see liiga kerge pennalde andmine ja ei ütle et 100% pennal, aga samas tal oli käsi peaaegu pea kõrgusel täiesti põhjendamatult ja oli aega ja võimalust käsi palli eest ära võtta, aga ei teinud seda (isegi ei üritanud) - isegi eelmisel hooajal oleks kole pendla moodi olnud ja ma ei saa aru kuidas selle hooaja vilet arvestades andmata jäi...inglased on naljakad.

                Teine poolaeg oli kindlasti palju võrdsem aga mida aeg edasi, seda paremini sai Pool end käima ja tegelt teenitud võit - lihtsalt esimese poolajaga oleks pidanud ära otsustama. Irooniline, et Spursil jäi nii vähe aega 2-2 värava jaoks, sest nad ise terve II poolaja korralikult venitasid aega. Karma is a b*tch

                Muidu selle xG-ga on see vahva asi, et see ei arvesta mängijate realiseerimise protsenti, vaid tuima skoorimise tõenäosust. Vardy nt pidevalt skoorib kõvasti üle oma xG, sest ta lööb ka kehvemad võimalused (= madal xG) tihti väravaks ja ei eksi 100% olukordades just tihti. Nt löögid, mille xG on 0.1 (10% tõenäosusega värav) lööb tihti väravateks. Lühidalt - xG ei arvesta eriti hästi, et kui sa jätad sellisel hetkel nurga ajal kastis Firmino (kes peaga oskab küll) nii vabaks, siis on kehvasti. Seega xG-d tasuks vaadata pikema aja peale, mitte ühe mängu kohta. Või siis vaadata koos muu statistikaga - puuted kastis, löögid raamid, löögid kastis jne. Kas päris kõike saab statistikaga edasi anda...jätan diskussiooniks natuke tõsisematele filosoofidele

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  See hooaeg premis

                  Mane 4 väravat, xg 5.47
                  Bergwijn 0 väravat xg 0.89
                  Son 11 väravat xg 4.34 - puujalg DDD

                  Hmmmmmm.... Eih.

                  Xg top5 lahendajad premis, 2 spursi 1 pooli mängija.
                  Aga XD stat on Liverpool 2 Tottenham 1! xD XD xD

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Aga hiljem lugesin kuskilt et varri telku pandi tööle isegi Bobby värava peale. Miks? Mida seal üldse vaadata oli?
                    Üks BBC kommentaator väitis, et Hendo oli kedagi Spursi meest sel hetkel takistanud kui korner teele saadeti. Selles korduses, mida väravast näidati, paistis tõesti üks valges särgis mees murul maas, aga Firminost kaugel tagapool, kusagil karistusala joone kandis.
                    Aga küllap siis kontrolliti üle ja leiti, et midagi tõsist polnud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Selle aja jooksul olen vaadanud mänge Moskva Leningradskoe raudejaama juures olevas puhvetis üli sita wifiga, kus kõrval lauas joodi viina koos shampusega...
                      Lõpuks ometi midagi mõistlikku ka.
                      (Tegelikult on olemas kohe täitsa selline toode, kus on šampanja segatud viinaga)
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar




                        VERDICT:*"It's high enough up. There is certainly a massive amount of sleeve underneath the ball. One of the problems we've got now the handball rule it that is has been made so specific. There isn't a line on someone's sleeve, you have to take into account whether it's on the arm or not, and that's what they did here. It was a sensible conclusion."

                        Kas ma saan õigesti aru, et tähtis pole mitte kehaosa, vaid särk?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kellel Salahi vaja, kui sul on Minamino. Egiptlane täna pingile jäänud, sest õõnestama hakanud?

                          Mohamed Salah: "I think Madrid and Barcelona are two top clubs.*Who knows what will happen in the future, but right now I am focused on winning the Premier League and the Champions League with Liverpool again."

                          Lisaks oli väga pettunud, et taanlaste vastu Arnold tema asemel kapten oli.

                          Kommentaar


                            seekord kestis premmi hooaja pingelisus vähemalt veidi kauem

                            Kommentaar


                              Haige andmine, nauditav vaadata. Tundub, et masin on jälle käima saadud!
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Oligi aeg väravate vahet kohendada. Jah, siis kui ootad keerulist mängu, ei ilmugi vastane mõnikord kohale. Suurem rõõm Minamino väravast ja sellest, et Ox väljakule sai. Andis veel Salahi iluväravale söödu ka.
                                Saab rahumeeli jõule veeta.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X