320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Oo, 3:2, täitsa viisakas ju. Imestasingi, et nii vähe parastajaid.
    Kui Spursile järgmine mäng kaotada ning Everton ja villa võtavad mängimata mängudest oma, on Liverpool pärast 20. Mänguvooru seitsmendad liigas

    Võimalik, et ka kaheksandad.

    20 vooru mängitud ja manu jahib tiitlit ning pool CLi kohta. Kek
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui Spursile järgmine mäng kaotada ning Everton ja villa võtavad mängimata mängudest oma, on Liverpool pärast 20. Mänguvooru seitsmendad liigas

      Võimalik, et ka kaheksandad.

      20 vooru mängitud ja manu jahib tiitlit ning pool CLi kohta. Kek
      Kuidas sa nii mürgine ikka oled? Pool on stabiilselt mitmeid hooaegu tipus püsinud.
      Manu on aga esimest korda peale SAF'i aegu hea perioodi peal ja suures mängus sees.
      Tunne omade üle rohkem rõõmu parem.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Kuidas sa nii mürgine ikka oled? Pool on stabiilselt mitmeid hooaegu tipus püsinud.
        Manu on aga esimest korda peale SAF'i aegu hea perioodi peal ja suures mängus sees.
        Tunne omade üle rohkem rõõmu parem.
        Mine manu teemasse ja vaata minu postitustele tehtud replysi.

        A tore muidu, et "nii mürgine" = tabeliseisu nentimine

        Ilmselgelt oli täppi läinud postitus.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Kuule, Linnupoja, sa sellele oled mõelnud, et need vastused, mis sulle tulevad, ongi tingitud sinu ärplemisest? Nagu ElNino ütles, tunne omade võidust rõõmu ja ära käi teisi alandamas, siis on ka suhtumine parem. Ja üldse on natuke naljakas ja kunstlik see ManU ja Liverpooli suur vastandamine soccerneti foorumis. Vaevalt Eestis väga palju neid leidub, kes sellest rivaliteedist aru saavad. Me oleme ikkagi mingil põhjusel lapsepõlves ühe klubi fännata võtnud kas siis mingi konkreetse lemmikmängija või ilusasti mängiva meeskonna pärast. Ja nüüd tulla siin foorumis teistega ärplema selle pärast, et kuskil Inglismaal on mingi teine meeskond, mis sinu lemmikutega konkureerib (luues endale kujutluspildi, et kohalikud Liverpooli fännid on su vihavaenlased), on minu arust lihtsalt lapsik.

          PS! Ma pean ennast ka ManU fänniks ja loodan, et nad üle aastate lõpuni välja tiitlikonkurentsis püsiksid. Aga sportlikus plaanis oleks väga äge, kui nad mai kuus just Liverpooliga selle tiitli pärast võitleksid.

          Kommentaar


            Algselt postitas vutiguru Vaata postitust
            Kuule, Linnupoja, sa sellele oled mõelnud, et need vastused, mis sulle tulevad, ongi tingitud sinu ärplemisest? Nagu ElNino ütles, tunne omade võidust rõõmu ja ära käi teisi alandamas, siis on ka suhtumine parem. Ja üldse on natuke naljakas ja kunstlik see ManU ja Liverpooli suur vastandamine soccerneti foorumis. Vaevalt Eestis väga palju neid leidub, kes sellest rivaliteedist aru saavad. Me oleme ikkagi mingil põhjusel lapsepõlves ühe klubi fännata võtnud kas siis mingi konkreetse lemmikmängija või ilusasti mängiva meeskonna pärast. Ja nüüd tulla siin foorumis teistega ärplema selle pärast, et kuskil Inglismaal on mingi teine meeskond, mis sinu lemmikutega konkureerib (luues endale kujutluspildi, et kohalikud Liverpooli fännid on su vihavaenlased), on minu arust lihtsalt lapsik.

            PS! Ma pean ennast ka ManU fänniks ja loodan, et nad üle aastate lõpuni välja tiitlikonkurentsis püsiksid. Aga sportlikus plaanis oleks väga äge, kui nad mai kuus just Liverpooliga selle tiitli pärast võitleksid.
            Mul on kogu elu olnud suur osa parimatest sõpradest kas manu või pooli fännid ja tögame üksteist nagu ikka see asi käib.

            Ma pole pooli foorumis absull töganud, sest pole seda vajalikuks pidanud ega pole ka viimastel aastatel selleks õiget kohta olnud. Absoluutselt iga minu manu teemas olevale postitusele kus olen rõõmus vms, et manu võidab/võitis tuleb kari soccerneti+pooli trolle naerma, et LOL KUI LOLL AHAHAHHA SA ARVAD, ET MANU ON HEA.

            Ehk teie soovitused on läbimõtlemata, sest täpselt nii ma koguaeg teengi, lihtsalt leidsin hetkel aja natuke teemas tögada kuna kõigest kuu või kaks tagasi kõik ilkusid mu kallal kui julgesin Bruno tulekust alates statsidele tuginedes arvata, et Manu on parem kui teised seda arvavad.

            Ole hea ja istu endale see pikk ja "tark" tekst sisse, oli tore katse end foorumi"bosside" hulka kommenteerida, aga ei läinud läbi. Proovi teine kord uuesti.

            See ärplemise jutt on ka juba igav, mõtle midagi paremat välja. See, et ma julgen kirjutada mida ma arvan, mitte ei proovi foorumis laheda tüübi staatust endale saada ei tee sind ega teisi must paremaks.

            Muidu miks see nii lahe oleks kui tiitliheitlus oleks lõpuks just pooli vastu? Nad ju meie kallid sõbrad nagu iga teise tiimi fannidki, city või pool mis vahet seal on. Oh wait.... Oih
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ma küll ei tea täpselt, keda sa nende foorumi "bosside" all silmas pead, aga ma arvan, et kui sa minu postituste arvu vaatad, siis saad aru, et sellist eesmärki mul küll ei ole.

              Miks pooli vastu oleks ägedam tiitliheitlust pidada kui city vastu? Minu jaoks selle pärast, et Liverpool on ajalooga klubi (või noh, City on ka, aga praegusel tasemel ollakse ikkagi tänu rahamägedele, mille naftašeikgid endaga kaasa tõid 10-15 aastat tagasi), mis on oma viimaste hooaegade tasemele jõudnud nii orgaaniliselt kui see tänapäevases jalgpallis võimalik on. Muidugi on ka nemad teinud suuri oste, aga eelkõige on nad tippu tõusnud tänu selge nägemuse ja ägeda olemisega (viimasel ajal on ta küll veits vingats olnud) treeneri toomisele meeskonna etteotsa. Samasugune äge lugu on ka praeguse ManUga. Või Leichesteriga. See on muidugi puhtalt minu isiklik seisukoht.

              On ka minu sõprade hulgas nii Liverpooli kui ka näiteks Arsenali fänne ja tögame ikka omavahel. Aga see kui sa tuled siin teiste teemasse nende fännidele nina alla hõõruma, kui sitad nad ikka on, ei ole päris sama asi. Omade võidust võib ikka rõõmu tunda, aga sellepärast ei pea vastaseid kuidagi alavääristama. See kehtib muidugi ka nende "pooli trollide" kohta, keda mainisid. Aga üldiselt kehtib ikka vanasõna "kuidas koer külale, nõnda küla koerale".

              Kommentaar


                Algselt postitas vutiguru Vaata postitust
                Ma küll ei tea täpselt, keda sa nende foorumi "bosside" all silmas pead, aga ma arvan, et kui sa minu postituste arvu vaatad, siis saad aru, et sellist eesmärki mul küll ei ole.

                Miks pooli vastu oleks ägedam tiitliheitlust pidada kui city vastu? Minu jaoks selle pärast, et Liverpool on ajalooga klubi (või noh, City on ka, aga praegusel tasemel ollakse ikkagi tänu rahamägedele, mille naftašeikgid endaga kaasa tõid 10-15 aastat tagasi), mis on oma viimaste hooaegade tasemele jõudnud nii orgaaniliselt kui see tänapäevases jalgpallis võimalik on. Muidugi on ka nemad teinud suuri oste, aga eelkõige on nad tippu tõusnud tänu selge nägemuse ja ägeda olemisega (viimasel ajal on ta küll veits vingats olnud) treeneri toomisele meeskonna etteotsa. Samasugune äge lugu on ka praeguse ManUga. Või Leichesteriga. See on muidugi puhtalt minu isiklik seisukoht.

                On ka minu sõprade hulgas nii Liverpooli kui ka näiteks Arsenali fänne ja tögame ikka omavahel. Aga see kui sa tuled siin teiste teemasse nende fännidele nina alla hõõruma, kui sitad nad ikka on, ei ole päris sama asi. Omade võidust võib ikka rõõmu tunda, aga sellepärast ei pea vastaseid kuidagi alavääristama. See kehtib muidugi ka nende "pooli trollide" kohta, keda mainisid. Aga üldiselt kehtib ikka vanasõna "kuidas koer külale, nõnda küla koerale".
                Ja seda vanasõna ma siin kinnitasin. Tulevad trollivad manu teemas, siis võib siin teemas vähemalt liiga tabeli seisu mainida
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Ajakirjanik arvab, et Liverpool pole enam "fun".
                  Võib-olla tõesti, ma ei tea, aga ega iga kord võidukohustusega mängima minna eriline piknik ilmselt pole. Eks tuleb see rõõm pikapeale üles leida - kahtlemata teha ka mõningad muudatused. Kõik, mina kaasa arvatud, lootsime, et saab veel ühe hooaja vanamoodi edasi lasta, aga njah.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Ajakirjanik arvab, et Liverpool pole enam "fun".
                    Võib-olla tõesti, ma ei tea, aga ega iga kord võidukohustusega mängima minna eriline piknik ilmselt pole. Eks tuleb see rõõm pikapeale üles leida - kahtlemata teha ka mõningad muudatused. Kõik, mina kaasa arvatud, lootsime, et saab veel ühe hooaja vanamoodi edasi lasta, aga njah.
                    Dijki sugusest enesekindlast isiksusest on riietusruumis puudu. Ma arvan, et see on pannud suurema põntsu kõigele kui keskkaitsjad ise. Lisaks siis mane või salahi lahkumissoov ja ongi ideaalne kompott rikutud. Mängijate kvaliteedis pole asi kindlasti jah.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Variant on ka lihtne ja korduvalt spordikirjanduses lahatud teise hooaja probleem ehk:
                      * enne oli meeskonnal eesmärk. UCL võideti, siis peksti kõigil ka premmis näod sisse. Kõik töötasid sama eesmärgi nimel, kuid kui see tiitel ära tuli, siis hakkavad tulema probleemid, kuna:
                      * mõned vähemmänginud mõtlevad, et nüüd peaks rohkem raha saama
                      * osad on mentaalselt nii väsinud, et ei suuda enam viia end samale 110% väljaandmise kursile, sest eelmised hooajad on selle tühjaks tõmmanud. Seda ka füüsiliselt ehk mängijatel on kaks väga palju nõudvat hooaega selja taga, mistõttu nad ei jõuagi enam nii palju kütet anda
                      * vastasmeeskonnad varem kartsid seda 110% endast andvat eesmärgiga koosseisu ja kippusid ise endast 70% andma, sest nagunii võimalust pole. Nüüd nähakse, et seda 110% enam pole, on heal juhul vastasel 70% ja annavad ise 110%
                      * seejärel hakkavad ka varasemad staarid tundma, et kõik enam ei jõua endast kõike välja pigistada ja äkki oleks kuskil mujal rohkem rahhi ja taas näljasemad või siis tavapärase 70 peal rohkem kvaliteeti tootvad taustajõud olemas


                      Ehk see on tavaline relapse, mis tuleb pea alati pärast suurt eneseületust ja imelist hooaega. Ainus variant selle vastu võidelda on pidevalt lihtsalt tuima panna ja üleminekuturult suure raha eest neid mängijaid leida, kellel on see enesetõestamisvajadus olemas ja suudavad niimoodi väsinumad liikmed välja vahetada. Seda ei tehtud ja nii laguneb ilmselt see meeskond ära, sealt edasi oleneb juba juhtkonna ja treeneri oskustest, et kas ja kuidas uute tegelaste leidmine aset leiab.

                      Kommentaar


                        Ma ei kujuta ette, mis FSG ambitsioonid on, sellest sõltub väga palju. Nad on klubi pealt väga hästi teeninud, rikkusest enam puudus pole. Küsimus on, palju nad nüüd tagasi investeerivad - suurt ettevaatlikust enam kaua endale lubada ei saa.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ainus variant selle vastu võidelda on pidevalt lihtsalt tuima panna ja üleminekuturult suure raha eest neid mängijaid leida, kellel on see enesetõestamisvajadus olemas ja suudavad niimoodi väsinumad liikmed välja vahetada. Seda ei tehtud ja nii laguneb ilmselt see meeskond ära, sealt edasi oleneb juba juhtkonna ja treeneri oskustest, et kas ja kuidas uute tegelaste leidmine aset leiab.
                          Millepärast suure raha eest?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Millepärast suure raha eest?
                            Sest müüjaklubid teavad, et meeskonnal on raha? Ja et meeskonnal on kiire ka ju.

                            Kui võtta väiksema summa eest "projekte", siis tuleb paar aastat tagasihoidlikumaid tulemusi, mille peale truud fännid nõuavad omanike, peatreeneri ja poolte mängijate peanahka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sest müüjaklubid teavad, et meeskonnal on raha? Ja et meeskonnal on kiire ka ju.

                              Kui võtta väiksema summa eest "projekte", siis tuleb paar aastat tagasihoidlikumaid tulemusi, mille peale truud fännid nõuavad omanike, peatreeneri ja poolte mängijate peanahka.
                              Arvad sama, kui meil näiteks oleks mõnigi keskkaitsja regulaarselt terve?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Arvad sama, kui meil näiteks oleks mõnigi keskkaitsja regulaarselt terve?
                                See on üks teooria, mida on näiteks Bill Simmons enda kossuraamatus jms tegelased analüüsinud. Ehk siis kuidas teisel hooajal taaskord võita. Samamoodi võib tõesti olla asi ühes kaitsjas, kuid sümptomid on meeskonnas väga sarnased varasemate näidetega. Ehk meeskond võib hea olla, kuid kuna tipus on väga tihe, siis kasvõi mentaalne, füüsiline väsimus ja igasugu muud faktorid kipuvad võitjatiimi eelkõige enda seest ära sööma.

                                Kui vaadata varasemaid pikalt kulgenud klubisid, siis Barca ju ka küttis Messile järjest megastaare juurde ja vahetas tuimalt põhitegijaid välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X