320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on üks teooria, mida on näiteks Bill Simmons enda kossuraamatus jms tegelased analüüsinud. Ehk siis kuidas teisel hooajal taaskord võita. Samamoodi võib tõesti olla asi ühes kaitsjas, kuid sümptomid on meeskonnas väga sarnased varasemate näidetega. Ehk meeskond võib hea olla, kuid kuna tipus on väga tihe, siis kasvõi mentaalne, füüsiline väsimus ja igasugu muud faktorid kipuvad võitjatiimi eelkõige enda seest ära sööma.

    Kui vaadata varasemaid pikalt kulgenud klubisid, siis Barca ju ka küttis Messile järjest megastaare juurde ja vahetas tuimalt põhitegijaid välja.
    Barca vahetas iniestad ja xavid piqued jne tuimalt koguaeg välja? Nii kui nende aeg otsa sai pold barca enam pooltki nii hea. Suarez ja Neymar toodi, aga see lihtsalt aukude lappimine mitte tuimalt staaride vahetamine. Näeme ju täna kuhu nad selle staaride ostmisega jõudsid kui kuldne tiim lõpu sai.

    Äkki on teised meeskonnad sammu lähemale teinud ja asi pole motivatsiooni puuduses. Tiim on siiski sama, siin on midagi muud peidus.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Barca vahetas iniestad ja xavid piqued jne tuimalt koguaeg välja? Nii kui nende aeg otsa sai pold barca enam pooltki nii hea. Suarez ja Neymar toodi, aga see lihtsalt aukude lappimine mitte tuimalt staaride vahetamine. Näeme ju täna kuhu nad selle staaride ostmisega jõudsid kui kuldne tiim lõpu sai.

      Äkki on teised meeskonnad sammu lähemale teinud ja asi pole motivatsiooni puuduses. Tiim on siiski sama, siin on midagi muud peidus.
      Sealt ümber vahetusid mehed ju tihti ja suurtel hulkadel. Eto'o välja, Ronaldinho välja etc. Ehk liikumine oli neis meeskondades alati olemas.

      Aga taas, ma ei tea, mis on Pooliga viga, lihtsalt sporditeoreetiliselt meenus see variant.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See on üks teooria, mida on näiteks Bill Simmons enda kossuraamatus jms tegelased analüüsinud. Ehk siis kuidas teisel hooajal taaskord võita. Samamoodi võib tõesti olla asi ühes kaitsjas, kuid sümptomid on meeskonnas väga sarnased varasemate näidetega. Ehk meeskond võib hea olla, kuid kuna tipus on väga tihe, siis kasvõi mentaalne, füüsiline väsimus ja igasugu muud faktorid kipuvad võitjatiimi eelkõige enda seest ära sööma.

        Kui vaadata varasemaid pikalt kulgenud klubisid, siis Barca ju ka küttis Messile järjest megastaare juurde ja vahetas tuimalt põhitegijaid välja.
        Tuumik oli Barcal ikka pikalt sama. Samas pidevalt on kedagi uut ja suurt toodud küll.

        Täna on meil raske antud teooriat võrrelda toimuvaga just vigastuste pärast - õppinud keskkaitsjata lihtsalt ongi väga keeruline edukas olla, sest mäng käib alt üles ja erinevatel positsioodile on omad toimingud (harjumused, nõuded).

        Ma olen selle teooriaga iseenesest täiesti päri ja väsimusest (vaimne, füüsiline) pole me ka kindlasti pääsenud (see paistis juba eelmise hooaja n.ö teisel poole juba silma).

        Samas need mängud, mida ma olen sel hooajal vaadanud, siis tahte puudust pigem pole täheldanud. Ja ma arvan, et suures plaanis sats toimib ning alt üles ronimine meile sel hooajal pigem istubki (mitte esimesena tiksumine). Klopp võiks lihtsalt ise lebom olla.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Üks asi jäi Mõnul ennist mainimata: igale mürgile leitakse lõpuks vastumürk, murti ju ka Barca tiki-taka lõpuks, ja Liverpooli mürgile leiti vastumürk tegelikult juba eelmise aasta veebruaris, kui kõigepealt saadi Atleticolt tala ja seejärel Watfordilt. Ja siis jälle Atleticolt, pärast esimest lockdowni Citylt korralik pakk ja Arsenalile kaotades lohutasime endid, et meil on pre-season. Nüüd on nii, et vastased tulevad väljakule - võtke see pall, saatke oma fullbackid üles, tehke pallikaotus ja siis me lööme ühe ära. Näiteks Aston Villa mängus oli possession 30-70 Liverpoolile, s.t. kui pall on mängus umbes 60 minutit, siis Villa käes oli umbes 18 minutit ja selle ajaga lõid nad 7 väravat. Liverpool andis 22 tsenderdust 10%-se täpsusega, kuid kogu pallivaldamisest ja ründamisest hoolimata tehti isegi vähem pealelööke (22) kui Villa (29).
          No just. Lohakust on ka väga palju. Pea igas mängus kaotab Salah rünnakul vähemalt korra nii palli, et meil on kaitse täiesti lahti. Selliseid asju lihtsalt ei tohi lubada. Löö see pall kasvõi staadioni katusele kui sellega midagi mõistlikku peale ei oska hakata, aga ära anna lihtsalt ära. Kohe on vastasel ülekaaluga rünnak.
          Ja fakt on ju see, et me söödame üle - eriti viimasel ajal. Palliga tahetakse väravasse joosta ja nii pealelöögini ei jõutagi. Seepärast ma olen ka Thiago suhtes ebakindel, ta ei ole harjunud Inglismaal mängima ja kas kunagi harjubki.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Thiago on harjunud jalgpalli mängima.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Väike reality check: oleme meistrite liiga kohalt väljas ja Haamritest tagapool.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Üks asi jäi Mõnul ennist mainimata: igale mürgile leitakse lõpuks vastumürk, murti ju ka Barca tiki-taka lõpuks, ja Liverpooli mürgile leiti vastumürk tegelikult juba eelmise aasta veebruaris, kui kõigepealt saadi Atleticolt tala ja seejärel Watfordilt. Ja siis jälle Atleticolt, pärast esimest lockdowni Citylt korralik pakk ja Arsenalile kaotades lohutasime endid, et meil on pre-season. Nüüd on nii, et vastased tulevad väljakule - võtke see pall, saatke oma fullbackid üles, tehke pallikaotus ja siis me lööme ühe ära. Näiteks Aston Villa mängus oli possession 30-70 Liverpoolile, s.t. kui pall on mängus umbes 60 minutit, siis Villa käes oli umbes 18 minutit ja selle ajaga lõid nad 7 väravat. Liverpool andis 22 tsenderdust 10%-se täpsusega, kuid kogu pallivaldamisest ja ründamisest hoolimata tehti isegi vähem pealelööke (22) kui Villa (29).
                Nõus sellega. Korralik plaan b vahel teistmoodi mängimiseks puudub. Kui joostakse 'vastu seina', siis ongi kett maas meil ja midagi eriti ei tule ning tagaliinid lähevab hõredaks/käest, fookus on sealt liialt ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Nõus sellega. Korralik plaan b vahel teistmoodi mängimiseks puudub. Kui joostakse 'vastu seina', siis ongi kett maas meil ja midagi eriti ei tule ning tagaliinid lähevab hõredaks/käest, fookus on sealt liialt ära.
                  No plaan B vajabki suurel hulgal suure raha eest ostetud varumängijaid, kelle omadused annaksid plaani B. Ehk kui keegi on moraalselt-füüsiliselt väsinud, siis saab varieerida. Praegu on ainus plaan B Thiago, kes ajab mängu pigem aeglaseks, kui teised tahaksid samamoodi edasi joosta. Sisuliselt kere natuke roostetas, aga teeninduses pandi lihtsalt uued subwooferid sisse.

                  Kommentaar


                    Ma siiski pidasin silmas teistsugust taktikat-mänguskeemi, kui ainult teised mehed. Thiago puhul siin vara laita minuarust, alles sai terveks ja toimetama.

                    Kommentaar


                      Teinekord, kui te vaatate näiteks Liverpooli mängu ja on näha, et pall läheb Thiagole. Siis tuletage meelde, kas ja mis toimus ründeliinis ennem seda, kui ta palli sai. Ja mis toimus seal, kui ta juba palli valdas.

                      Jätan pika jutu vahele (ehk täitke ise lüngad) - on vaja, et see liikumine toimuks ennem, kui pall näiteks Thiago poole teele pannakse. Siis on põhjust kiirelt ja ühe puutega sööta.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Hehe, vaadates tabelit, vanad "head" ajad on naasnud justkui, üritame sinna nelikusse end pressida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          RedmenTV tõi välja huvitava fakti, et Thiago mõjub meile halvasti:

                          20.09 @Chelsea - 0:2 võit, mängis 45'
                          17.10 @Everton - 2:2 viik, mängis 90'
                          30.12. @Newcastle - 0:0 viik, mängis 17'
                          04.01 @Southampton - 1:0 kaotus, mängis 90'
                          17.01 v Man Utd - 0:0 viik, mängis 90'
                          21.01 v Burnley - 0:1 kaotus, mängis 90'

                          Kui soovite, siis ka FA Cup:
                          18.01 @Aston Villa - 1:4 võit, mängis 45'
                          24.01 @Man Utd - 3:2 kaotus, mängis 81'
                          Ma olen ka seda tähele pannud, et tulemused on praegu sitad. Et siis tõestatud, et meeskonna sitta vormi põhjus on Thiago?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Ma olen ka seda tähele pannud, et tulemused on praegu sitad. Et siis tõestatud, et meeskonna sitta vormi põhjus on Thiago?

                            Hamann vist arvas küll nii, et Pep juba Bayerni stiili üritas ebaõnnestunult muuta ja
                            nüüd proovib Thiago 'pooli panna barca moodi mängima
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Ma olen muidu nõus sellega, et Thiago peab oma mängu joonist natuke lihtsamaks ja sirgjoonelisemaks muutma. Aga kvaliteedis küll kahtlust pole, lihtsalt vaja sisse elada.

                              Halba vormi tema kaela panna samas on nagu LOL. Kes meil siis seal keskpoolikus mängima oleks pidanud? Saaks aru, kui oleks Fabinho ja/või Henderson pingil tänu temale, aga kõik vähegi terved ja pädevad on iga mäng platsil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Rahu nüüd, see oli lihtsalt huvitav fakt, et neis vähestes mängudes, kus Thiago on mänginud, ei ole Liverpoolil hästi läinud. Kui üldse midagi järeldada, siis seda, et ta on väga harva töökorras.
                                No see on olnud teadlik valik eks? Ma loodan. Sest sama on Oxiga. Kes meist ostaks auto, mis iga 1000 km tagant aasta jagu remonti vajab? Liisingut maksad ikka edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X