Lehekülg 2150, kokku 2150 EsimeneEsimene ... 1150165020502100214021462147214821492150
Näidatakse tulemusi 42 981 kuni 42 990, kokku 42990

Teema: Liverpool FC

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sest müüjaklubid teavad, et meeskonnal on raha? Ja et meeskonnal on kiire ka ju.

Kui võtta väiksema summa eest "projekte", siis tuleb paar aastat tagasihoidlikumaid tulemusi, mille peale truud fännid nõuavad omanike, peatreeneri ja poolte mängijate peanahka.
    Arvad sama, kui meil näiteks oleks mõnigi keskkaitsja regulaarselt terve?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Arvad sama, kui meil näiteks oleks mõnigi keskkaitsja regulaarselt terve?
    See on üks teooria, mida on näiteks Bill Simmons enda kossuraamatus jms tegelased analüüsinud. Ehk siis kuidas teisel hooajal taaskord võita. Samamoodi võib tõesti olla asi ühes kaitsjas, kuid sümptomid on meeskonnas väga sarnased varasemate näidetega. Ehk meeskond võib hea olla, kuid kuna tipus on väga tihe, siis kasvõi mentaalne, füüsiline väsimus ja igasugu muud faktorid kipuvad võitjatiimi eelkõige enda seest ära sööma.

Kui vaadata varasemaid pikalt kulgenud klubisid, siis Barca ju ka küttis Messile järjest megastaare juurde ja vahetas tuimalt põhitegijaid välja.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

See on üks teooria, mida on näiteks Bill Simmons enda kossuraamatus jms tegelased analüüsinud. Ehk siis kuidas teisel hooajal taaskord võita. Samamoodi võib tõesti olla asi ühes kaitsjas, kuid sümptomid on meeskonnas väga sarnased varasemate näidetega. Ehk meeskond võib hea olla, kuid kuna tipus on väga tihe, siis kasvõi mentaalne, füüsiline väsimus ja igasugu muud faktorid kipuvad võitjatiimi eelkõige enda seest ära sööma.

Kui vaadata varasemaid pikalt kulgenud klubisid, siis Barca ju ka küttis Messile järjest megastaare juurde ja vahetas tuimalt põhitegijaid välja.
    Barca vahetas iniestad ja xavid piqued jne tuimalt koguaeg välja? Nii kui nende aeg otsa sai pold barca enam pooltki nii hea. Suarez ja Neymar toodi, aga see lihtsalt aukude lappimine mitte tuimalt staaride vahetamine. Näeme ju täna kuhu nad selle staaride ostmisega jõudsid kui kuldne tiim lõpu sai.

Äkki on teised meeskonnad sammu lähemale teinud ja asi pole motivatsiooni puuduses. Tiim on siiski sama, siin on midagi muud peidus.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Barca vahetas iniestad ja xavid piqued jne tuimalt koguaeg välja? Nii kui nende aeg otsa sai pold barca enam pooltki nii hea. Suarez ja Neymar toodi, aga see lihtsalt aukude lappimine mitte tuimalt staaride vahetamine. Näeme ju täna kuhu nad selle staaride ostmisega jõudsid kui kuldne tiim lõpu sai.

Äkki on teised meeskonnad sammu lähemale teinud ja asi pole motivatsiooni puuduses. Tiim on siiski sama, siin on midagi muud peidus.
    Sealt ümber vahetusid mehed ju tihti ja suurtel hulkadel. Eto'o välja, Ronaldinho välja etc. Ehk liikumine oli neis meeskondades alati olemas.

Aga taas, ma ei tea, mis on Pooliga viga, lihtsalt sporditeoreetiliselt meenus see variant.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma olin tegelt suht pettunud, kui 2019 pärast CL võitu mitte kedagi ei toodud. Ega 2020 jaanuaris - aga Klopp niikuinii jaanuaris ei osta, v.a. van Dijk 2018, kuid teda taheti juba eelmisel suvel tuua, lihtsalt Southampton ei olnud tookord nõus müüma. No ja eelmisel suvel aeti suured tehingud koroonast põhjustatud masu süüks, aga toodi siiski Thiago ja Jota. Thiago üle oli siin foorumis tookord terav vaidlus ja ma sain vastu päid ja jalgu, kuna ma temast midagi ei teadnud. Nüüd tean - oskab mängida küll, kui vahel harva terve on. Aga üksinda ta seda tiimi ära ei tassi. Nii et Euroopa, maailma ja Inglise meistrid on väsinud ja motivatsioonipuuduses ning seda motti peaksid neil aidata tõsta poolvigane Thiago ja täisvigane Jota.

Üks asi jäi Mõnul ennist mainimata: igale mürgile leitakse lõpuks vastumürk, murti ju ka Barca tiki-taka lõpuks, ja Liverpooli mürgile leiti vastumürk tegelikult juba eelmise aasta veebruaris, kui kõigepealt saadi Atleticolt tala ja seejärel Watfordilt. Ja siis jälle Atleticolt, pärast esimest lockdowni Citylt korralik pakk ja Arsenalile kaotades lohutasime endid, et meil on pre-season. Nüüd on nii, et vastased tulevad väljakule - võtke see pall, saatke oma fullbackid üles, tehke pallikaotus ja siis me lööme ühe ära. Näiteks Aston Villa mängus oli possession 30-70 Liverpoolile, s.t. kui pall on mängus umbes 60 minutit, siis Villa käes oli umbes 18 minutit ja selle ajaga lõid nad 7 väravat. Liverpool andis 22 tsenderdust 10%-se täpsusega, kuid kogu pallivaldamisest ja ründamisest hoolimata tehti isegi vähem pealelööke (22) kui Villa (29).
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tuumik oli Barcal ikka pikalt sama. Samas pidevalt on kedagi uut ja suurt toodud küll.

Täna on meil raske antud teooriat võrrelda toimuvaga just vigastuste pärast - õppinud keskkaitsjata lihtsalt ongi väga keeruline edukas olla, sest mäng käib alt üles ja erinevatel positsioodile on omad toimingud (harjumused, nõuded).

Ma olen selle teooriaga iseenesest täiesti päri ja väsimusest (vaimne, füüsiline) pole me ka kindlasti pääsenud (see paistis juba eelmise hooaja n.ö teisel poole juba silma).

Samas need mängud, mida ma olen sel hooajal vaadanud, siis tahte puudust pigem pole täheldanud. Ja ma arvan, et suures plaanis sats toimib ning alt üles ronimine meile sel hooajal pigem istubki (mitte esimesena tiksumine). Klopp võiks lihtsalt ise lebom olla.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Üks asi jäi Mõnul ennist mainimata: igale mürgile leitakse lõpuks vastumürk, murti ju ka Barca tiki-taka lõpuks, ja Liverpooli mürgile leiti vastumürk tegelikult juba eelmise aasta veebruaris, kui kõigepealt saadi Atleticolt tala ja seejärel Watfordilt. Ja siis jälle Atleticolt, pärast esimest lockdowni Citylt korralik pakk ja Arsenalile kaotades lohutasime endid, et meil on pre-season. Nüüd on nii, et vastased tulevad väljakule - võtke see pall, saatke oma fullbackid üles, tehke pallikaotus ja siis me lööme ühe ära. Näiteks Aston Villa mängus oli possession 30-70 Liverpoolile, s.t. kui pall on mängus umbes 60 minutit, siis Villa käes oli umbes 18 minutit ja selle ajaga lõid nad 7 väravat. Liverpool andis 22 tsenderdust 10%-se täpsusega, kuid kogu pallivaldamisest ja ründamisest hoolimata tehti isegi vähem pealelööke (22) kui Villa (29).
    No just. Lohakust on ka väga palju. Pea igas mängus kaotab Salah rünnakul vähemalt korra nii palli, et meil on kaitse täiesti lahti. Selliseid asju lihtsalt ei tohi lubada. Löö see pall kasvõi staadioni katusele kui sellega midagi mõistlikku peale ei oska hakata, aga ära anna lihtsalt ära. Kohe on vastasel ülekaaluga rünnak.
    Ja fakt on ju see, et me söödame üle - eriti viimasel ajal. Palliga tahetakse väravasse joosta ja nii pealelöögini ei jõutagi. Seepärast ma olen ka Thiago suhtes ebakindel, ta ei ole harjunud Inglismaal mängima ja kas kunagi harjubki.
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Thiago on harjunud jalgpalli mängima.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Praegu jagab Thiago sügaval, praktiliselt DM koha peal sööte, seal vastaseid eriti peal ei ole, kuna kõik on oma bussis. Nii et tema söödud näevad kaunid välja küll, aga veel kaunim oleks, kui ta saaks mängida week in, week out.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Väike reality check: oleme meistrite liiga kohalt väljas ja Haamritest tagapool.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud