320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    RedmenTV tõi välja huvitava fakti, et Thiago mõjub meile halvasti:

    20.09 @Chelsea - 0:2 võit, mängis 45'
    17.10 @Everton - 2:2 viik, mängis 90'
    30.12. @Newcastle - 0:0 viik, mängis 17'
    04.01 @Southampton - 1:0 kaotus, mängis 90'
    17.01 v Man Utd - 0:0 viik, mängis 90'
    21.01 v Burnley - 0:1 kaotus, mängis 90'

    Kui soovite, siis ka FA Cup:
    18.01 @Aston Villa - 1:4 võit, mängis 45'
    24.01 @Man Utd - 3:2 kaotus, mängis 81'


    Thiago alustab. Kas nüüd peab kõik GameSpot jäägid Spursi võidu peale panema?

    Kommentaar


      See vist Hendo-Matip keskkaitsepaari debüüt. Pole kõige lihtsam koht, kus alustada. Ah - kas rasket tundi jälle ees.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Õnneks vaatan üle pika aja mängu koos alkohoolse joogiga.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Ei midagi uut siin maailmas, foorum alahindab Hendot nagu alati.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Ei midagi uut siin maailmas, foorum alahindab Hendot nagu alati.
            Miks sa arvad, et keegi alahindab teda? Ma arvan et enamus nõus, et ta ’pooli tähtsamaid mängijaid.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Õnneks vaatan üle pika aja mängu koos alkohoolse joogiga.
              Ma joon juba ette lonksu siidrit.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Miks sa arvad, et keegi alahindab teda? Ma arvan et enamus nõus, et ta ’pooli tähtsamaid mängijaid.
                No tundub selline 'ah hendo keskkaitses kindlalt kaotame meeleolu siin'

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  No tundub selline 'ah hendo keskkaitses kindlalt kaotame meeleolu siin'
                  Eks ta veidi selline seis on jah, et parem üldse mitte kedagi keskkaitsesse ei pandaks. Nii ei saaks keegi mängu ju persse keerata.

                  Kommentaar


                    Kaua oldi kuival? 8 tundi?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vähemalt leiti väravamojo tööriistakuurist üles. TAA oli tubli ja teine poolaeg muidu ka poistel vahva.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Pärast seda läks veidi lihtsamaks ka, kui Kane ja Son poolajal välja võeti.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mulle meeldisid selle tundmatu väikeklubi ridades kaks tegelast: esiteks muidugi meie akadeemiast röövitud Hojbjerg ja teiseks see tüüp, kellega saaks moodustada trio Sepp van de Bergwijnaldum. Ainus häda, et Levy käest ostes pole keegi kasumisse jäänud.
                          See Höjbjergi värav oli vahva purakas. Kordusest oli näha, et pall läks peaaegu üle jala tal, kuid sai säärase vindi sisse, et keeras lausa ülanurka. Korrata on sellist muidugi parajalt keeruline.
                          Aga meilt tahaks kiita ründajaid, kes seekord ei lasknud frustratsioonil endast jagu saada - Firmino ka oli üle hulga aja omal tasemel. Ja see, et Milner jaksas niimoodi 90+ minti rabada, on omaette fenomen muidugi. Ja Phillips tuleb ära märkida: vaevalt ta arvestas mängu saamisega, aga väga proff esitus.
                          Ah jaa - Gini oli fantast. Kui temast ilma jääme, on küll väga-väga kahju.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Klopp oli kavalalt õiged lükked teinud. Esiteks ei tormatud nii hullupööra rünnakule ja äärekaitsjatel ei lastud ka puha kasti välja joosta enamasti, mis tähendab et tahapoole jäi rohkem tuge ja Spursi vasturünnakute katseid oli lihtsam kinni võtta. Küps lähenemine mängule ja paistab et edurivi poisid polnud ka liialt ülemõtlemas, vb väiksed terapeut'i viisidid olid abiks, sellist ängi nagu varasemalt ei olnud tunda. Võõrsil oleme palju crap'i tootnud, aga eilne oli viisakas. Muidugi vastane oli ka kuumem nimi, see mottind meid positiivselt alati. Lõime mõned veel, aga jah, nendega oli nagu oli ..
                            Jätku!

                            Kommentaar


                              Hull uudis on see, et Matipil on "something serious".
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Klopp on Phillips/R Williams: "They are both really talented and will have proper careers. We have a lot of faith and trust in the boys. It's not that every day we give them a book about how to play CB."
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X