320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Haha võta kokku ennast
    Ma ei ole Alisson ja sa ei ole Klopp, et selliseid soovitusi siin jagad

    Kommentaar


      Minu poolest võivad nad edasi juua liverpool on inglismaa meister minu elu ajal PogChamp

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Tahaks sellist asja, nagu on teistes kestvusalades: katkestamine. Et Liverpool viskab püssi nurka, katkestab ja alustab järgmisel hooajal koos teistega nullist uuesti.
        Aga ei saa. Põrutate heavy metal jalgpalli saatel kevadesse. Ja kui hevi enam ei meeldi, siis uueks diskoriks tooge Slip G.
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Asi on halb, sest lollide vigade elimineerimine, millest Klopp jutustab, eeldab stabiilset kaitseliini, aga sellest sel hooajal rääkida ei saa. Mina ootan keskväljalt ja ründajatelt panust, sest lüüa on vaja rohkem kui vastastele kingitakse.
          CL-ile keskendumine on enesepettus - seal on kaugelt tugevamad satsid vastas kui Inglismaal.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Minu meelest pole see nii üheselttõlgendatav olukord.

            Küsimus on selles, kas Alisson andis häälega märku või mitte.
            +1.
            Viga polnud mitte selles, et sinna olukorda läks, vastupidi - Kabak oli juba söödu momendil sisuliselt olukorrast väljas ja Alisson luges olukorda hästi. Viga oli siis, kui ta ei andnud tulekust märku, kui andis, siis on süüdlane Kabak.

            See arusaam, et väravavaht ainult istub joonel ja tõrjub palle on 20.saj eriti Liverpooli suguses satsis. Isoleerituna oleks see tähtsusetu juhtum, palju suurem probleem oleks Liverpooli jaoks see, kui neil oleks tänase mängujoonise juures väravavaht, kes ei tule neid liini taha minevaid palle klaarima.

            Kommentaar


              Tabloidid sahistavad, et riietusruumis oli kätš olnud ja Klopp kaaluvat ameti mahapanekut.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                Tabloidid sahistavad, et riietusruumis oli kätš olnud ja Klopp kaaluvat ameti mahapanekut.
                Kätši ei oska kommenteerida, aga Klopp nüüd küll kuhugi ei lähe.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Päris lolli sappi on siia pritsitud (Becker ei kõlba jms) ja nüüd ka tabloidide jama ka veel, no mis iganes kaifi annab..
                  Meil enne midagi kindlat/omatasemelist ei saabu, kui saame laatsust oma poisid tagasi (ja vormi ka), senikaua kõik muu on plaaster haavadele. Vähemalt toodi keegi, püüti, aga ega siis kohe kõik toimi enamasti. Lisaks tasemevahe.
                  Veebruar jätkub rängalt, nagu varasemalt mängude kava välja tõin, aga mängu veel endiselt on, viimases läks kõik alles lõpus.
                  GME hulluse näitel, ütleks HOLDDDD (the lines), diamond points coming!

                  Kommentaar


                    Klopp embas täna mikrofonsi ja seljakotid on juba pakitud, et alustada rännakut madjarite maa suunas.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Täna peame reaalselt kaitsvama taktika seadma ehk tagaliinidele rohkem tuge pakkuma võrreldes oma tavapärase setup'iga ning äärekaitsjatele mitte lubama kõrgele üles tormata. Loodetavasti Klopp tajub seda.

                      Kommentaar


                        Täna ei midagi uut. Sama koosseis, kes suurema osa mängust Leicesteriga maha pidas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vaadates Leipzigi mängu Manuga jne ja Liverpooli viimaseid, siis võis mängu algust kõige rohkem karta, aga nüüd ilusti sisse elanud ja suudate Premmi au kaitsta küll.

                          Kommentaar


                            Väga korralik esitus. Kuigi peab tunnistama, et lõpuni välja hoidsin iga Leipzigi rünnaku ajal hinge kinni. Puhas puur aitas loodetavasti enesekindlust parandada. Thiagolt täna ka korralik mäng, võib vist öelda et seni parim ’pooli särgis. Eriti meeldis, et kaitses jõudis õigeaegselt vahele. Võrreldes viimaste mängudega.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              47% ja 53% ikka - kamoon noh, kohe hommikul siis nii tuju rikkuma.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Väravad tulid tänu vastase kaitseprohmakatele - muidu oli meil endiselt väga raske seda viimast söötu korrektselt anda. Aga mängupilt oli tõesti korralik, eriti just esimesel poolajal ei lubatud sakslastel midagi teha. Lõpupoole muidugi jah see vana viga, et eduseisus antakse kontroll ära. Kuidagi tuleb nüüd vähehaaval seda enesekindlust tagasi ehitada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X