320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ootan juba tänast mängu, tuleb kõva lahing.Panustasid, kes täna värava lööb.

    Kommentaar


      West Brom: Carson, Reid, Meite, Olsson, Shorey, Scharner, Mulumbu, Brunt, Cox, Thomas, Odemwingie; Subs: Myhill, Cech, Pablo, Vela, Zuiverloon, Fortune, Jara

      Liverpool: Reina, Carragher, Skrtel, Agger, Johnson, Kuyt, Spearing, Lucas, Meireles, Carroll, Suarez; Subs: Gulacsi, Cole, Kyrgiakos, Maxi, Wilson, Ngog, Poulsen

      Me likey. Kuigi Gerrard võiks ka keskel olla..aga muidu on palju lubav.

      Kommentaar


        BWAHAHAHA Hästi tehtud Roy

        Kommentaar


          Johnson ja Agger vigastatud mängu alguses, ilmetu mäng (v.a. viimased kolm minutit), Odemwingie da kahru, eespoolsed viigistasid... mis on siis... hea, vist.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            omad vitsad peksavad, roy näol lasti käest ära tipptasemel treener
            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              BWAHAHAHA Hästi tehtud Roy
              Ma mõtlesin, et vile jäi kurku kinni ikka Martin Atkinsonil, aga paistab, et eksisin. Eelmine mäng anti meie kasuks kahtlane pennal nüüd meie kahjuks. Aga kohtunike sitast tasemest peab suu kinni hoidma, sest muidu mingid vennad solvuvad. Aga ega sitt sellepärast vähem haise, kui silmad kinni pigistada.
              Jonsoni ja Aggeri vigastused muutsid mängu meie jaoks väga raskeks. On nemad ju need kes tihti äärtelt ülesse tõusevad ja ründajatele palle jagavad. Keskväljal oli 1 suur auk. Spearing mängis nii palju kui oskas, kuid kahjuks sellest tasemest veel ei piisa.

              Kaotatud punktidest on tõsiselt kahju. Oli võimalus järele võtta. Ei kasutanud ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Oot, kumb pennal kahtlane oli? Kas see, kui Kyrgiakos selja tagant teise mehe jalge vahelt üritas palli sudida? Või see, kui Reina, kõhuli maas, Odemwingerile jala ette pani? Kaks kahtlast või vähem kahtlast pennalt ei muuda fakti, et Liverpool suutis vaid ühe värava lüüa, sellegi standardist (aga enne Meirelese tulekut ikaldasid isegi need).
                Ei olnud hailaitide põhjal seal kahtlast midagi. Kyrgiakose kalad sisuliselt mõlemad olukorrad - peamänguoskusega see mees oma vajakajäämisi paraku ei kompenseeri. Võõral platsil 4 võitu, 2 viiki ja 10 kaotust. Võõrsil on sitemini mänginud ainult Stoke, Blackburn ja Wolves. Millest siin üldse on rääkida? Tahan hooaja lõpus veidi põhjalikumalt statistikat uurida, aga kõhutunne ütleb, et 12 mängu kaotanud pole 'pool ühel hooajal aastakümneid.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Kõht petab natuke. 04/05, 98/99 - 14 kaotust, 93/94 - 16, 92/93 - 15.

                  [disclaimer: ei ilgu. lihtsalt faktid.]
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    siinkohal saadaks tervitusi Graeme Souness'ile
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Kõht petab natuke. 04/05, 98/99 - 14 kaotust, 93/94 - 16, 92/93 - 15.

                      [disclaimer: ei ilgu. lihtsalt faktid.]
                      Nojah. Ise ei viitsinud uurida. 15 on paraku reaalne ka sel hooajal.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Oot, kumb pennal kahtlane oli? Kas see, kui Kyrgiakos selja tagant teise mehe jalge vahelt üritas palli sudida? Või see, kui Reina, kõhuli maas, Odemwingerile jala ette pani? Kaks kahtlast või vähem kahtlast pennalt ei muuda fakti, et Liverpool suutis vaid ühe värava lüüa, sellegi standardist (aga enne Meirelese tulekut ikaldasid isegi need).
                        See teine. Kui sa hoolikalt vaatad, siis Reina võttis seal rahulikult päikest ja mingi vend tuli ribidesse talle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          See teine. Kui sa hoolikalt vaatad, siis Reina võttis seal rahulikult päikest ja mingi vend tuli ribidesse talle.
                          ..või siis Reina tõstis jala üles, et natuke ikka vastast sudida

                          Kommentaar


                            ründaja otsis Reinaga kontakti.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ah, selged pendlad mõlemad aga mina aru ei saa, et nahhui see Kyrgiakos meil teeb? Täitsa persses kui aeglane ta on ja igast asendist sai ära.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Jube, kui ligadi-logadi meil see kaitse on. Mitte ühtegi ründava suunitlusega kaitsemängijat pole enam... Kogu aeg laks ja laks ette pall ära. Võiks noid noori lootustandvaid äärekaitsjaid proovida või midagi, sest praegune pilt on nii masendav ja frustreeriv kui olla saab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X