320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Mine persse The Rocki kukal!

    Kommentaar


      Tunne oli juba ammu, et City punkte enam ära ei anna, kuid sisimas lootsin ikka, et kuskil komistavad. Kuid on järjest spurs, manku ning nüüd ka lester. Nüüd võib vist viimast vooru südamerahuga vaadata, kuna sealt vaevalt midagi head tuleb.

      Oli meeldiv nii kaua tiitliheitluses sees olla, kuid nüüd on kurb olla.

      Ja kust on tekkinud see massiviha Liverpooli vastu? Tundub, et absoluutselt kõik hoidsid pöialt Cityle. Sotsiaalmeedias ja foorumites selline mulje ikka jäänud. Kas selle pärast, et 'pool on nüüd "tugev"?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Tunne oli juba ammu, et City punkte enam ära ei anna, kuid sisimas lootsin ikka, et kuskil komistavad. Kuid on järjest spurs, manku ning nüüd ka lester. Nüüd võib vist viimast vooru südamerahuga vaadata, kuna sealt vaevalt midagi head tuleb.

        Oli meeldiv nii kaua tiitliheitluses sees olla, kuid nüüd on kurb olla.

        Ja kust on tekkinud see massiviha Liverpooli vastu? Tundub, et absoluutselt kõik hoidsid pöialt Cityle. Sotsiaalmeedias ja foorumites selline mulje ikka jäänud. Kas selle pärast, et 'pool on nüüd "tugev"?
        Selline 10% lootust on veel (kontorite arust).

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ja kust on tekkinud see massiviha Liverpooli vastu? Tundub, et absoluutselt kõik hoidsid pöialt Cityle. Sotsiaalmeedias ja foorumites selline mulje ikka jäänud. Kas selle pärast, et 'pool on nüüd "tugev"?
          Ma arvan, et kõigil on juba suht savi kui city järgmise tiitli võtab. Pool pole võitnud veel premi, ilmselgelt oleks see palju palju kõvem saavutus.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma ütlen endiselt, et pärast tänast pole võimalik Lesterit mitte armastada. ManCity kaotab siia tiitli.
            Ilus jinx, nii hoida!
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Ma arvan, et kõigil on juba suht savi kui city järgmise tiitli võtab. Pool pole võitnud veel premi, ilmselgelt oleks see palju palju kõvem saavutus.

              Umbes nii jah. Kõigil on pohhui kui loterii võitnud inimene ostab endale ferrari aga kui ausa tööga rikkaks saanud inimene (lol) endale lõpuks suudab ferrari osta siis on see suur asi. Ja kõik on kadedad.

              Lisaks sellele, et ma olen männu fänn sai minu rivaalisoon erilise boosti Liverpooli suhtes peale seda kui paljud mu sõbrad, kes ei teadnud jalkast s*ttagi, olid üleöö Liverpooli fännid ja suured jalka teemal targutajad peale seda kui Klavan teile tuli. Õnneks see kino sai läbi.
              Van Der Sar saved it, United again!

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust



                Ja kust on tekkinud see massiviha Liverpooli vastu? Tundub, et absoluutselt kõik hoidsid pöialt Cityle. Sotsiaalmeedias ja foorumites selline mulje ikka jäänud. Kas selle pärast, et 'pool on nüüd "tugev"?
                üks asi on olla liverpooli fänn väljaspool inglismaad aga mine räägi mõni sõna liverpooli inimeste ja fännidega juttu, siis ehk mõistad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                  üks asi on olla liverpooli fänn väljaspool inglismaad aga mine räägi mõni sõna liverpooli inimeste ja fännidega juttu, siis ehk mõistad.
                  Minumeelest siit foorumist saab ka väga hea läbilõike liverpooli fännide suhtumisest teistesse.

                  Kommentaar


                    See, et konkurent on veidi tugevam, pole mingi koht õhkamiseks ega parastamiseks. Tööpõldu on 'poolil järgmisteks aastateks küll ja küll - ega City seal troonil igavesti ei istu. On vaja varasematest vigadest õppida ning sel suvel õiged otsused teha.
                    Esiteks ja kõige olulisem: iseenda ja fännide tuju tõstmiseks on vaja korralikku esitust täna õhtul.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Ja kui City suudabki kõik liigamängud ära võita oma graafikus - no mis siis ikka, müts maha, powerful. Auga välja teenitud tiitel.
                      Nojah, egas midagi, palju õnne siis. Taas üks trofeedeta hooaeg, mis sest et meil on vist üle 10a parim sats ja mängupilt ...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                        üks asi on olla liverpooli fänn väljaspool inglismaad aga mine räägi mõni sõna liverpooli inimeste ja fännidega juttu, siis ehk mõistad.
                        Sama sitt, teine logo. Vahet pole, mis klubi, vahet pole, kus kohas.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Meil siin on see vist meie endi, st. Liverpool toetajate, poolt tekitatud. Ise käime teistes teemades nokkimas ja parastamas ja nüüd siis tuleb ringiga tagasi. City fännid, näe, ei käi kuskil ilkumas. Nagu ka näiteks Fulhami või Huddersfieldi fännid. Eks see ole ikka nii, et mida populaarsem, seda vihatum.
                          No siin on mitmeid tahke. Esiteks peaks iga mõtlev kodanik aru saama, et kõik 'pooli logo kandjad pole FTorresed ja teiseks ei tee haiget mitte inimeste arvamused vaid see, millises vormis neid arvamusi esitatakse. Jõhker sõnakasutus ning isiklikud rünnakud sunnivad ennast kaitsma. Mina olen aina enam valinud enesetsensuuri - teatud teemades enam praktiliselt ei kirjuta, sest suva kuidas sa argumenteerid, alati tuleb keegi sind isiklikult torkima. Mitte seisukohti ümber lükkama vaid räuskama ja demagoogitsema. Eks see foorum näitab päris hästi Eesti arutelukultuuri taset.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ülekantud tähenduses olnuks 'pooli puhul enesetsensuur VVD jne mängijate ostmata jätmine (suure raha eest)?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ma arvan, et Inglismaal on see vanaisalt pojapojale pärandatud neist aegadest, kui Liverpool oli Inglismaa parim klubi. Meil siin on see vist meie endi, st. Liverpool toetajate, poolt tekitatud. Ise käime teistes teemades nokkimas ja parastamas ja nüüd siis tuleb ringiga tagasi. City fännid, näe, ei käi kuskil ilkumas. Nagu ka näiteks Fulhami või Huddersfieldi fännid. Eks see ole ikka nii, et mida populaarsem, seda vihatum.
                              Aus self reflection, kirjutaks ka sellele alla (v.a viimane lause).
                              Pole kunagi ManCity't ja neid väärtusi sallinud mille eest nad seisavad, aga sellest hetkest kui tiitliheitlusest sai kahe hobuse võiduajamine olen selgelt olnud City poolt. Sarnast suhtumist olen näinud igal platvormil kus kolmandate tiimide fännid sõna võtavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Aus self reflection, kirjutaks ka sellele alla (v.a viimane lause).
                                Pole kunagi ManCity't ja neid väärtusi sallinud mille eest nad seisavad, aga sellest hetkest kui tiitliheitlusest sai kahe hobuse võiduajamine olen selgelt olnud City poolt. Sarnast suhtumist olen näinud igal platvormil kus kolmandate tiimide fännid sõna võtavad.
                                Oot ja see nüüd ei ole teise klubi teemas vihaõhutamine? See, milles sinusugused 'pooli toetajaid süüdistavad? Võta oma kolmandad fännid kaasa ja mine vihka rahus.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X