320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Liverpool Mbappet ei too??

    Kommentaar


      Tipuründes oleks ka mingi upgrade vaja teha. Firmino on sitaks lahe aga ta peaks madalamal positsioonil mängima.

      Kommentaar


        Sest on Mane ja Salah ning ma ei imesta, kui meedikutel on küsimärke tema tervena püsimise osas.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Inimesed nävad Liverpooli koosseisus auke, mida kõike näinud Klopp ei näe. Usaldame neid inimesi, kes meid sellisesse seisu on toonud. Las need, Aked, Wernerid ja Sanchod lähevad. Mõned neist väga lubavad nimed, aga kas keegi neist oleks kohe Liverpooli algkoosseisus? Ma oleksin endiselt meie positsioonis kui need klubid, kuhu need kallid mängijad liiguvad.

          Raha on või ei ole ma ei tea. Aga fakt on see, et 120 milli jääb aastaga piletimüügist saamata.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Minu suurim hirm on loorberitel puhkamine. On seda teinud Liverpool ise, tegi SAF ManU viimastel aastatel, on teinud teisedki suurklubid. Sel päeval, kui see enam ei toimi, läheb aastakümneid, et mudast tõusta.
            Pehmo.

            Mu arust on regulaarselt tõestatud, et kui vaja, siis tegutsetakse enda sõnade vastaselt (näiteks Pogba, Manu, Klopp, VVD) ja lisaks otsitakse abi ka autidest ning murulibledest.

            Hetkel tundub see loorberite jutt rohkem sundmõttena.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              See, et mill õhku lasti on müüt. Tegelik summa oli alla 100k ja sellestki poole maksis liiga.
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Klubi, kes saatis reatöötajad palgata puhkusele (furlough - ei tea täpset vastet), lasi tühjal Anfieldil miljon naelraheemi vastu taevast, kui Hendo järjekordse karika pea kohale tõstis. Piletimüügist kaotavad ka teised klubid.
                see furlough ei läinud lõpuks käiku ja tunnistati oma viga


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Firmino on sitaks lahe aga ta peaks madalamal positsioonil mängima.
                ta mängibki madalamal
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Seda küll, aga selle jaoks oli vaja fännide ja klubi legendide meelepaha. Kui juba Liverpooli mustamiseks läks, siis olgu mainitud, et Liverpool oli üks kaheksast Premmi klubist, kes nõudsid Man Cityle Euroopa bänni.
                  Nii? Nad ju väärisid seda bänni. Aga õige jah, sina oled ju miljardäride imetleja.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Seda küll, aga selle jaoks oli vaja fännide ja klubi legendide meelepaha. Kui juba Liverpooli mustamiseks läks, siis olgu mainitud, et Liverpool oli üks kaheksast Premmi klubist, kes nõudsid Man Cityle Euroopa bänni.
                    Arsenal, Burnley, Chelsea, Leicester, Liverpool, Man Utd, Newcastle, Spurs ,Wolves
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Stokil on õigus. Meetod ei ole oluline, miljonid haisevad niikuinii. See virtue signaling mis osade premmifännide suust tuleb on naeruväärne.

                      Kommentaar


                        Kas ma olen õigel teel, kui toon näitena, et klubid leppisid kokku, et punase tulega üle tee ei jookse. Üks rüblik aga jagas ära, et kollasega võib veel teele joosta ja siis pole enam tähtis, et vahepeal punane tuli foori lööb? Ja siis mingi hulk lapsi leidis, et rüblik peaks nüüd vähe sooja kohta minema, s.t nurka (seal 90-nd kraadi).?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et selle bänni küsimine oli pigem preventatiivset laadi (motivatsioon on mõistagi ajas muutuv) - et, kle äss võta end nüüd kokku ja ära sõelu (piirkiirus, on piirkiirus).
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Jamal olla tänaseks juba desperaatne, aga Norwich küsivat 20. Tundub juba märksa mõistuspärasem summa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Liverpool have had a £10million bid for Norwich left-back Jamal Lewis rejected.
                              Absoluutselt raha pole või mis koonerdamine see on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Liverpool have had a £10million bid for Norwich left-back Jamal Lewis rejected.
                                Absoluutselt raha pole või mis koonerdamine see on?
                                Täna räägitakse juba üsna kindlas võtmes Olympiacose äärekaitsjast Tsimikasest. Üsna sarnane mängija Robertsoniga. Vanust mehel 24 aastat. 12 milli hinnaks ja medical võimalik et juba lähipäevil.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X