320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
    Transfermarkt on väga konservatiivne oma hinnangutes. Eriti noorte osas. Nad ei ole isegi suutnud reageerida viimasele suvele, mis keeras kõik peapeale.
    Võib olla tõesti. Samas ma võin vanduda, et öösel serveeris mulle makaronide juures kebabi ja õlut just tema.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Midagi EgoTripile. 'pool on saamas partneriks ühe krüpto-bisneksiga.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Räägivad, et Virgil on PFA POTY
        Corner taken quickly...

        Kommentaar


          Ei suutnud meenutada, millal me ise feilisime, pidin järgi vaatama ja oh kurja, viik Evertoniga siis vb hauaristiks.


          #v***u

          Kommentaar


            Kas paks naine on juba laulnud?

            Kommentaar


              Rahu, ainult rahu. Kõik oskame tabelit ja järgmisi vastaseid vaadata. Ülimalt tõenäoline, et üks kahest ikka korra komistab veel. Kui see pole meie, siis Burnley'sse või Leicesterisse on mul tõepoolest rohkem usku kui sellesse eilsesse luuserisse.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                See Njuuka mäng @ St. James Park tundub täpselt selline koht, kust viigiga ära tullakse.

                Kommentaar


                  Ja enne, kui keegi enda pea katki mõtleb, et kas tõesti tuleb emmale kummale ajaloo kõige napim kaotus siis ..... ilmselt mitte. Kes tunneb, kes ei tunne kaasa Celticu fännidele:
                  Scottish Premier League (2002-03)
                  Rangers P38 W31 D4 L3 F101 A28 +73 97
                  Celtic P38 W31 D4 L3 F98 A26 +72 97
                  Pikemalt saate napikatest lugeda siit: https://www.theguardian.com/football...nner-up-season

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Redman Vaata postitust
                    Räägivad, et Virgil on PFA POTY
                    Rhodese kuju tehti ennetavalt Van the Manile



                    zen-Kenny ütleb: never mind the bollocks, keskendugem meie mängudele. Oma on vaja võtta ja küll siis tagantjärele saab lõuga hõõruda. Ma olen tervet seda hooaega nautinud, saagu mis saab, naudin ka edasi. Ei mäletagi nii hea minekuga Liverpooli oma eluaal.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Van Dijk ütles, et ta paneb Messi endale taskusse!

                      Kommentaar


                        Liverpool tõuseb ML järgmise hooaja alagrupiloosis vähemalt tugevuselt teise kopsikusse. Ning Fabinho on peavopsust toibunud ja kenasti trennis tagasi. Kolmandaks on täna õhtul FA Youth Cupi finaal - ei kellegi muu kui ManCity vastu võõrsil. Mäng peetakse kusagil nende akadeemia platsil, 'pooli fänne palju vaatama ei mahu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          ei kellegi muu kui ManCity vastu võõrsil. Mäng peetakse kusagil nende akadeemia platsil, 'pooli fänne palju vaatama ei mahu.
                          aga mancity fänne?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Midagi EgoTripile. 'pool on saamas partneriks ühe krüpto-bisneksiga.
                            TRX oli aastaid tagasi bump and dump shitcoin ja tundub, et midagi pole muutunud.
                            Troni CEO Justin Sun valetas meediale, et tehakse koostööd Liverpooliga.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              See pidev hala iga mängu eel ja järel ajab lausa närvi. Hoia endale see hala. Kui meeskond mängib hästi, teeb parimat hooaega premeeris, siis võiks nagu meeskonda toetada, mehi kiita ja sõitu nautida.
                              Kui city võidabki kõik oma viimased mängud, siis on nad teise poole hooajaga teinud täiesti müstilise seeria. 19st mängust 18 võitu ja 1 viik. Siin pole midagi parata. Respekt. Samas on nad seisus, kus nad kolm kuud pole punkte loovutatud, aga ometi piisab ühest kalast või vastaste väravavahi imemängust ja nad kaotavad tiitli. Valdav enamus eeldas ilmselt ka näiteks, et City sammub kindlalt ML poolfinaali, aga sittagi nad sammusid. Kodus taoti puur täis hoopis. Ehk kolme mänguga võib kõike juhtuda ja vigade paranduseks pole enam aega.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kolmandaks on täna õhtul FA Youth Cupi finaal - ei kellegi muu kui ManCity vastu võõrsil. Mäng peetakse kusagil nende akadeemia platsil, 'pooli fänne palju vaatama ei mahu.
                                Noored õppisid kuidas karikat tõsta. Vajalik kogemus tulevikus?
                                Nabil Touaizi put Manchester City ahead only for Bobby Duncan’s 86th-minute equaliser to take the final to extra time and penalties

                                Kommentaar

                                Working...
                                X