Lehekülg 1703, kokku 2130 EsimeneEsimene ... 7031203160316531693169917001701170217031704170517061707171317531803 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 34 041 kuni 34 060, kokku 42590

Teema: Liverpool FC

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Millepärast suudetakse n.ö suurtes mängudes end kehtestada? Millepärast me ikka ja jälle peaga vastu seina jookseme? Norbert?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Millepärast suudetakse n.ö suurtes mängudes end kehtestada?
    Seda soosib suurte soov mängu kontrollida ja ehitada. Kuna vastaste äärekaitsjad tõusevad rünnakut toetama, siis 4-3-3, head kontrarünnakud ja rohkelt ruumi on ideaalsed karistamiseks.
    Sellise mänguga võiks Liverpool CL-s karikale mängida, aga mitte Premmi tiitlile. Tundub ajuvaba, aga miski minus on tugevalt seda meelt.
    AILTON

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Jah. Aga mu küsimärgid on omavahel seotud.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Firmino on alates detsembrist alavormis olnud. Üksikud välgatused siin ja seal, aga kokkuvõtvalt alavormis. Sitt lugu on selles, et eriti pole kedagi asemele ka panna.
    Sedapidi võid sa ju öelda, et terve Liverpool on olnud detsembrist alates alavormis
    Mis siin ikka enam kedagi eesmistest välja tuua ja nüpeldamiseks esile tõsta. Siin juba viidatud ka üldisemale, ehk mentaliteedi murele. Kas on lihtsalt liiga pohhui kuttidel ja on tõesti karmimat häält vaja nendega nädalast nädalasse teha, või mis, ei tea päris. Aga no nii palju vigu ja jalgatulistamisi ühe mängu jooksul. Kuskilt köhatati mingit statistikat, et eilse mänguga oli mingi 36 posessioni ära andmist oma jobistamise tõttu. See on meeletu arv per mäng. Aga 'suurte tabelis' oleme esimesed ja mängud võivad vahel ka laitmatud olla. Taktika JA mängijate suhtumine ehk?
    Ah äkki lihtsalt teevad hooaja esimese poole eest tagasi - veits liiga hea algus oli, oodake nüüd nati, nii head me ka pole : P
    ★★★★★★

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Sedapidi võid sa ju öelda, et terve Liverpool on olnud detsembrist alates alavormis
    Mis siin ikka enam kedagi eesmistest välja tuua ja nüpeldamiseks esile tõsta. Siin juba viidatud ka üldisemale, ehk mentaliteedi murele. Kas on lihtsalt liiga pohhui kuttidel ja on tõesti karmimat häält vaja nendega nädalast nädalasse teha, või mis, ei tea päris. Aga no nii palju vigu ja jalgatulistamisi ühe mängu jooksul. Kuskilt köhatati mingit statistikat, et eilse mänguga oli mingi 36 posessioni ära andmist oma jobistamise tõttu. See on meeletu arv per mäng. Aga 'suurte tabelis' oleme esimesed ja mängud võivad vahel ka laitmatud olla. Taktika JA mängijate suhtumine ehk?
    Ah äkki lihtsalt teevad hooaja esimese poole eest tagasi - veits liiga hea algus oli, oodake nüüd nati, nii head me ka pole : P
    No esimese künka peal olite liidrid!

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Ärge muretsege, küll Arsenali poisid teid laupäeval järje peale tagasi aitavad.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Mitte päris nii.

Nope tänasest guardianist:
    “I have no idea what happens in the summer,” Klopp said. “It is not only Daniel but a lot of players."

YNWA Kasutaja Saver avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Mitte päris nii.

Nope tänasest guardianist:
    “I have no idea what happens in the summer,” Klopp said. “It is not only Daniel but a lot of players."
    http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...-wait-12670386
    Benitez: "In football, everything is a lie".

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

http://lfc.tv/AsVZ

Rahakotid tuhnimist ka väheke..

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Ärge muretsege, küll Arsenali poisid teid laupäeval järje peale tagasi aitavad.
    Jah, see oleks juba liiga etteaimatav. Ja siis Burnleylt vähemalt kahega tala.

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    http://lfc.tv/AsVZ

Rahakotid tuhnimist ka väheke..
    Eks see jalgpalliväline ja rahaline osa kotib FSG'd rohkem. See on muidugi üldiselt klubile ka kasulikum, kui kõigil muudel rindeil hästi läheb, aga paistab, et see otse väljakule investeerimine pole neile kõige olulisem. Uus CEO võeti ka ametisse, kes pidi tulema EA sportsist. Did the gaaaaame!
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Millepärast suudetakse n.ö suurtes mängudes end kehtestada? Millepärast me ikka ja jälle peaga vastu seina jookseme? Norbert?
    Jah. Aga mu küsimärgid on omavahel seotud.
    Fair enough.

Suurtega mängides on võimalik gegenpressi kasutada, sest nad ei pargi bussi.
    Vastu seina jooksmine on tingitud bussi parkimisest. Selle murdmiseks head plaan b-d Kloppil pole. Lootus on kiire avavärav, et vastased hakkaks kaitset avama. Selle värava otsimisega tulebki välja 4-3-3 suur nõrkus, suured augud keskväljal, eriti, kui ülekaalu üritatakse tekitada äärekaitsjatega. See nõuabki keskpoolikutelt (eriti Canilt ja Hendersonilt) ja kaitseliinilt väga tarka mängu. Nii kaua, kui eeldatavad põhikeskkaitsjad on korda mööda vigased ja domineerivat samal lainel olevat kaitsepaari ei teki ning isegi Leiva on Klavani(kes gegenpressi korral sobiks ideaalselt kaitseliini) asemel mängus, siis ei piisa ka Cani staabiilselt heast mängust.
    Äkki prooviks esimesest minutist initsatiivi vastasele andmist, mis meelitaks vastaseid tõusma ja mängu avama. Pole just plaan B, aga võiks proovida.
    AILTON

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Jah Ja nüüd astub mängu kolmas küsimärk - mida küll Jürgen mõtleb? Millepärast me end järjepanu lolliks teeme?

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma ei tea mida Jürgen mõtleb. Olen üsna kindel, et ta usub enda joonisesse, nii nagu ta tegi seda Mainzis või Dormundis olles. Kas välja tuleb on iseasi. Ma ei ütleks, et te olete ennast lolliks teinud.
    AILTON

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Aílton Vaata postitust
    Äkki prooviks esimesest minutist initsatiivi vastasele andmist, mis meelitaks vastaseid tõusma ja mängu avama. Pole just plaan B, aga võiks proovida.
    Väga mõistlik mõttearendus üldiselt. Selle tsiteeritava osa kohta olen ise mõelnud sama Spursi kontekstis, kelle mängujoonises ka pressingul on väga oluline roll. Et vahel peaks laskma vastastel veidi tõusta.

Aga mingil põhjusel seda varianti ei kasuta ei Klopp, ei Pep ega ka mitte Poch. Küsimus "Miks?" on juba mõnevõrra keerulisem.
    Kas võib olla seotud sellega, et keskendutakse selle pressing ja passing ability arendamisele ja usutakse, et nende kahe lõputu lihvimine muudab selle veel efektiivsemaks? Või ongi siis ettejoonistatud mängujoonised sellised, et ilma pressita oldaks liiga haavatavad ja langemise korral ei suudaks liine nii kompaktseks tõmmata, et sealt vastased kontratega läbi ei pääseks?

Lihtsalt mõned mõtted, arutelu ja parandused / täiendused / vastuvaidlemised väga tervitatavad.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

ilmselt nad siiski enamus asju (taktika, vahetused jne) teevad õigesti oma võimaluste piires. Kui nii ei oleks, siis kommenteeriks siin Klopp666 ja MourinLOL ning hoopis Rainis oleks peatreener Liverpoolis

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Initsiatiivi sihilikult äraandmine tähendab, et meeskondlik kaitse, aga eriti kaitsenelik, peab pidama. 4-3-3 süsteem selleks ei sobi, 4-5-1 jaoks ei ole meil poacherit, sest Sturrol on krambid või kurat teab mis. Kui Liverpool hakkaks mängima kaitsest lähtuvalt, siis lõppeks kõik mängud 0-0 ja ameeriklased muutuvad rahutuks, kui 90 minuti jooksul ei tule vähemalt nelja touchdowni. Ükskõik, mis suunas. Lisaks, kaitses sitsimine tähendab, et mitte Liverpool, vaid vastased saavad 10 nurgalööki mängus, mis lükkab üle-eelmise lause 0-0 ümber. :P
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Krt, need formatsioonid on nii XX sajand, kui vähekenegi saab olla.

Me suudame (oleme näidanud, et suudame) täitsa hästi kaitse pidama saada (a la vs Everton) ja ühtne rusikas olla. Ja siis lihtsalt laguneme koost - ei suuda täpselt sööta, palli omaks võtmine on aeglane, pööramine on aeglane jne. Ma saan aru, kui mõni kord..shit happens. Praegu on sellest aga saanud juba traditsioon ja "shit happens" vastus on ebameeldiva alatooniga.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jätan siis formatsioonid kõrvale. Meeskondliku kaitse puhul võiks kaitsva suunitlusega mängijaid olla rohkem kui tagumine nelik + Hendo. Praegu on meil neli kaitsjat ja 6 poolkaitsjat, kes kõik tahavad rünnata. Isegi äärekaitsjad on üliründavad, nagu modernses jalkas olema peab.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Initsiatiivi sihilikult äraandmine tähendab, et meeskondlik kaitse, aga eriti kaitsenelik, peab pidama. 4-3-3 süsteem selleks ei sobi, 4-5-1 jaoks ei ole meil poacherit, sest Sturrol on krambid või kurat teab mis. Kui Liverpool hakkaks mängima kaitsest lähtuvalt, siis lõppeks kõik mängud 0-0 ja ameeriklased muutuvad rahutuks, kui 90 minuti jooksul ei tule vähemalt nelja touchdowni. Ükskõik, mis suunas. Lisaks, kaitses sitsimine tähendab, et mitte Liverpool, vaid vastased saavad 10 nurgalööki mängus, mis lükkab üle-eelmise lause 0-0 ümber. :P
    Minu mõte oli näiline initsiatiivi ära andmine mängu alguses. A la 10 minutit mängu alguses. Seda kasutas keegi ManU vastu CL-i mingis tähtsas mängus, kas Barca või RealM. ManU sai kõvasti indu esimestest minutitest ja see maksis valusalt kätte.
    AILTON

Asjahuviline Kasutaja IKanter avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Arusaamatuks jääb miks jaanuaris ei kulutatud. Nõrgad kohad olid ammu ennast näitanud aga midagi ette ei võetud. Praegu saab rahule jääda ainult 1 transferiga 1,5 aasta jooksul - Mane. Ülejäänud positsioonidel ma arengut ei näe. Wijnaldum pole kuskilt otsast etem kui Welsh Xavi ning Skrtel ja Sakho saadeti minema, et saaks nende asemel Lucast kasutada? Eriti veel Vardy vastu, täielik absurd. Jah, Klopp ei rutta tehingutega aga kui sul top 4 koht hakkab käest libisema siis oleks võinud ju midagi ette võtta. Mõned lisa miljonid CL koha eest maksta ei ole ju lollus? Eks FSG-l ka seal oma roll aga mis tehtud see tehtud, las ta jääb. Minu usk Kloppi kõigub, ühest otsast meeldib ta stiil ja high-tempo mäng aga tema ämbrisse astumine madalamate tiimide vastu paneb kahtlema tema taktikalises mitmekülgsuses. Oeh, eks tuleb oodata ja võtta 1 mäng korraga. Loodetavasti Hendo ja Lovren vast järgmiseks tagasi?

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud