320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpoolis paistab ind 16-aastase ründeääre Kaide Gordoni suhtes. Järgmine Harvey ehk.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Iga kord kui ma viimastel päevadel näoraamatu avan, vaatab mulle vastu ilus suur mees nimega Ibrahima Konate. Signaalid on jube segased, küll öeldakse, et ta on mingis 'pooli ostunimekirjas, küll öeldakse, et Leipzig teda meile müüa ei kavatse, küll rõõmustatakse või kurvastatakse tema üle. Ei tea, mis hullus see nüüd lahti läind.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Iga kord kui ma viimastel päevadel näoraamatu avan, vaatab mulle vastu ilus suur mees nimega Ibrahima Konate. Signaalid on jube segased, küll öeldakse, et ta on mingis 'pooli ostunimekirjas, küll öeldakse, et Leipzig teda meile müüa ei kavatse, küll rõõmustatakse või kurvastatakse tema üle. Ei tea, mis hullus see nüüd lahti läind.
        Interlull noh, täna hakkasid osad pakkuma, et kuu Cavani tahab Uruguaysse minna, siis Agüero võiks tulla 2 aastaks Greenwoodile mentoriks. Absurdsed loogikad.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Iga kord kui ma viimastel päevadel näoraamatu avan, vaatab mulle vastu ilus suur mees nimega Ibrahima Konate. Signaalid on jube segased, küll öeldakse, et ta on mingis 'pooli ostunimekirjas, küll öeldakse, et Leipzig teda meile müüa ei kavatse, küll rõõmustatakse või kurvastatakse tema üle. Ei tea, mis hullus see nüüd lahti läind.
          Pilti ka kõlakatele juurde:

          Kommentaar


            LeBron James ja kompanii investeerisid ‘pooli omanikfirmasse tagasihoidlikud 500+ miljonit naela. Midagi sellest rahast investeeritakse väidetavalt Anfieldi ja midagi uutesse mängijatesse. https://www.theguardian.com/football...e_iOSApp_Other
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              LeBron'i võiks meil keskkaitses proovida, nurgakate ajal lükkaks ära mõne trügija.

              Kommentaar


                Dan Agger alustab Koges, ühel päeval ehk meite boss.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Fabinho-Thiago-Milner keskväli täna. Gini, Keita, Ox, Shaqiri, Jota, Jones jäeti kõik pingile.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kust mõistlikke striime leiaks? Footybite viskab täna ainult reklaame ja kräppi ette (ja ehkki vince on tore mees, siis eestikeelne kommentaar on no-go).

                    Edit: liveonscore.tv toitis lõpuks.

                    Kommentaar


                      Arse kasutas oma tavapärast "istume kaitses kuni eksivad raisad" taktikat, aga see ei töötanud täna. Ootama pidime kaua, va Milner jättis nii ilusa mammu löömata. Aga kui tulema hakkas, tuli nii et jutt taga. TAA võiks otsida mõne vanaisa kuskilt riigist, kus temast hoolitakse. Aga jah, nüüd on kahjuks juba hilja selleks. Super poiss. Ja Alisson hakkab vaikselt välimuselt grobbelaaristuma, mis teeb üksnes rõõmu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Diogo Jota on päris hea. Ma mõtlesin, et tuuakse Firminiole varumees, aga ainult skoorib ja skoorib.

                        Kommentaar


                          Ahjaa, tasub ära mainida, et me oleme neljandast kohast ainult kahe punkti kaugusel hetkel. Alles on ainult mängud nii-öelda lihtsamate vastaste vastu. Samas Chelsea peab veel City ja Leicesteriga madistama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ja mina arvasin, et David Seaman on uuesti kindad kätte tõmmanud. Mängu highlight oli Trenti cross ja noore geeniuse reaktsioon pärast Jota kolli. Kui keegi liikuva pildi paneks, siis seda vaataks küll veel ja veel.
                            Kunagi ehk paneb asja aknasse ka jooksma, kuid hetkel... palun


                            E: Ah-jaa, foorum ju ikkagi, eks!? Go fuck yourself Gareth.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Eest pallid väravas ja taga null nii mulle meeldib. Jota stiil meeldib. Ei hakka keerutama tuleb ja lööb sirgelt ümmarguse asja sinna ristküliku sisse. Nii peabki.

                              Kommentaar




                                Loodan, et jätab hooaja lõpuni alles. Suht badass näeb välja
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X