320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen suurima heameelega nagu vana plaat - taktikalised kaotused pole minu rida. Ma ei tea, mis asjaoludel teie 'pooli toetama hakkasite, aga mina olen kõige lihtlabasem gloorihanter. Hakkasin toetama Inglismaa parimat klubi, kes võitis peaaegu igal aastal tiitleid ja karikaid, teinekord tegi duubli ka. Tollased vennad said sellega hakkama, praegu aga ei anta selleks võimalustki, vaid lastakse teismelistel taktikaliselt kaotada. Kurb. Minu poolt sai see debatt nüüd läbi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Härra, te olete täna kuidagi väga lahkes tujus. Tundub mulle, et te olete lubanud enesele ühe õlle ja käelise rõõmu.
      Muidugi, lahkus on piiritu.
      Käelise? täpsustuseks küsin, et kas see on käsitööolu vöi on see eneserahuldamine oma kämblaga?
      Teine variant tundub muidugi omasem siia teemasse.

      Aga muidu kukkuge CList ka ruttu välja, et kevadel rahulikumalt liigatiitel mahamängida. Sealt tuleb teie raha ja sealt tuleb teie glory.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Muidugi, lahkus on piiritu.
        Käelise? täpsustuseks küsin, et kas see on käsitööolu vöi on see eneserahuldamine oma kämblaga?
        Teine variant tundub muidugi omasem siia teemasse.

        Aga muidu kukkuge CList ka ruttu välja, et kevadel rahulikumalt liigatiitel mahamängida. Sealt tuleb teie raha ja sealt tuleb teie glory.
        Näedsa. Kohe näha, et hommik on käes ja testosterooni tase laes. Lase pinged välja Jose ja ela nati.

        Eks aeg näita, mis platsil õnnestub. Alati ei saagi võita.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Näedsa. Kohe näha, et hommik on käes ja testosterooni tase laes. Lase pinged välja Jose ja ela nati.

          Eks aeg näita, mis platsil õnnestub. Alati ei saagi võita.
          No heritage. No heritage.

          Aga tösi ta on. Tuleb ülesargata ja elada ka täna veits.

          Kommentaar


            Lovren, nagu paistis, tegi hämmy ära. Seega on üks keskkaitsja vähemalt mänguks kui mitte kaheks-kolmeks, mis tähendab et tõenäoliselt Fab asendab, mis jätab ka vähem valikut keskväljal ringi liigutamiseks. Eriline huumor oleks see Bayerniga võõrsilmäng, kui Matip ja Gomez on veel mõlemad katki ja Van kollastega eemal. Kiiret paranemist Joe & Joel!

            tujutõstutantsu kompensatsiooniks!
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Huntidele võõrsil kaotamine ei ole mingi võimatu ülesanne ka full A koosseisuga, selles mõttes ei maksa päris pilves olla, aga tõsi on - läbi hooaegade on need karikad pingipoiste mängitamise kohaks saanud ja see enne ei muutu ka, kui eelkõige kohalikud fänniarmeed selle vastu tõsisemalt protestima hakkavad.
              Kenny kui viimati võitis, vaevalt ta ka esimestes voorudes maksimaalseid koosseise kasutas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ma arvan, et fänniarmeed ei hakka protestima. Järjekord peaks olema nii, et kõigepealt on RAHA, selle juurde mõeldakse mingi turniir, disainitakse karikas, kutsutakse klubisid mängima, müüakse telepilti ja fännid fännavad ja tekib GLOORI. Inglise karikad on selles mõttes ajast maha jäänud, et toiduahela esimene lüli on jäänud 19. sajandisse pidama, ilma selleta ei jõua viimase lülini. Keegi mäletab veel, mis selle karika nimi oli, mille Totnäm suvel võitis? Või kas keegi teab, kes tuli klubide ilmameistriks? Siiralt küsin, sest mina näiteks ei tea.
                Facup on siiski märksa kõvem ja prestiižem üritus kui klubide MM vöi mingid suvised sõprus turnad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                  Kui Klopp veel polnud kinga saanud, siis nüüd oleks aeg: jätta van Dijk üldse koosseisust välja. Täielik karikale sülitamine.

                  Siin on see vahe, et Premieri nn suur kuuik võib rahus keda iganes pingile jätta, aga Liverpool näiteks enam ei või. Neil lihtsalt pole pingilt piisavalt häid mehi võtta. Ja van Dijk jäeti üldse koosseisust välja, mistõttu oli Kloppi meeskond täiesti saamatu.
                  Stsenaarium, et lõpus on ainult Londoni ja Manchesteri hiiud kordub aastast aastasse niikuinii - üliharva kui finaalis mõni teine figureerib.
                  Kui treener/klubi ei pea cupi millekski, siis miks fännid põevad yldse? Hea kui prioriteedid paigas klubil

                  Kommentaar


                    Erinevatel fännidel erinevad arvamused.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Eks siis peab vist pettumusest üle saama, sest uued mängud ootavad. Kerge see teps pole.
                      Klopp teatas täna, et Matip on trenni naasnud, seega võimalik, et Fabinho veel ühest mängust keskkaitses pääseb. Brassi oleks keskväljale tarvis, sest Hendo on küsimärk. Lallana, Gomez ja ka Lovren väljas.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mis sellele Lallanal jälle viga on? Šampoon läks silma või?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Mis sellele Lallanal jälle viga on? Šampoon läks silma või?
                          Nivea for men
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            VVD ja Klopp said PL detsembrikuu soorituste eest auhinnad. Tubli saavutus.
                            Viimane kaitsja, kes valiti kuu parimaks oli Verthongen, ning see juhtus 2013 aastal. Tihti just ei juhtu seda, tavaliselt ründeosakond kogub kulda ja karda. Aga see Virgil, kullast mees. Näitab veelkord millise mehe me oleme enda ridadesse saanud. Maailma parim? Yes indeed.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Miks meil poolkaitsjad ainult kõrvale ja tagasi söödavad? Kas kardavad, et ründajad kaotavad palli ja siis kaitsjad ei saagi palli omavahel sööta? Nad võiks palli rohkem vedada, mõned triblingud teha, mõned riskantsed söödud ette anda. Teine pool peab paremaks minema.
                              http://www.powerplaymanager.com/r1533770 Tee endale hoki-, korvpalli-, käsipalli- ja jalgpallimeeskond.

                              Kommentaar


                                Hendo ei anna emmigi juurde ikka, kui Fabinhot keskväljal pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X