320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Enda lollust demonstreerida ei ole alati kõige mõistlikum tegevus.
    Muidugi on. Aga sina jätka samas vaimus.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Mind on õpetatud, et kui ründaja on kaitsjaga ühel joonel, siis on onside. VAR võiks pikslid rahule jätta ja tõmmata mingi läraka ja kui jooned ühtivad, siis on onside ja värav loeb. Me tahame, et jalgpallurid mängiks palliga, mitte arvutigraafikud hiirega. Soni värav oli tegelt päris ilus ju, kuigi mõru.
      Võiks aru saada, et tõmba ükskõik kui suur lärakas, mingi olukord on ikka pikslimäng.

      Spurs ei olnud halvem meeskond kuna mäng käib kahjuks/õnneks väravate peale, mitte possessioni.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Võiks aru saada, et tõmba ükskõik kui suur lärakas, mingi olukord on ikka pikslimäng.

        Spurs ei olnud halvem meeskond kuna mäng käib kahjuks/õnneks väravate peale, mitte possessioni.
        I thought we won?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          I thought we won?
          Mou rõve stiil. Võid ju palli veeretada, aga nii mänge ei võida. Väravavõimalusi oli spursil rohkem, jalgpallis on õnne ka vaja, eile vedas poolil rohkem. Reaalsuses oleks võinud mängu võita emb kumb. Võrdsed olid minu arvates.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            I thought we won?
            Ei võitnud. xG ei näita.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ei võitnud. xG ei näita.
              Pole LaRaBla süü, et sa ei raatsi süveneda tema sõnadesse.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Mou rõve stiil. Võid ju palli veeretada, aga nii mänge ei võida. Väravavõimalusi oli spursil rohkem, jalgpallis on õnne ka vaja, eile vedas poolil rohkem. Reaalsuses oleks võinud mängu võita emb kumb. Võrdsed olid minu arvates.
                Mulle eilne Tots meeldis ja kui üldiselt oli mäng võrdne (ühel satsil oli rohem n.ö 100% võimalusi, teine ohustas regulaarselt - mingil hetkel oli meil 8-st löögist 7 raami, mis on kaitses istuva satsi vastu väga muljetavaldav), siis teiste eksimuste peale mängimine on selline asi, mis pikalt vaadates publikut ei köida. Ja kui koroona pole muud õpetanud, siis seda vast ikka, et publikut on Vaja.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Enda lollust demonstreerida ei ole alati kõige mõistlikum tegevus.
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Pole LaRaBla süü, et sa ei raatsi süveneda tema sõnadesse.
                  Kus näed laita, seal mine ja aita. Ei?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Andre Wisdomile tungiti jubedatel Toxtethi tänavatel kallale. Kiiret paranemist!
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kus näed laita, seal mine ja aita. Ei?
                    Kus viga näed laita, saada persse, ära aita! @rockfm
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kus näed laita, seal mine ja aita. Ei?
                      õpetada vana humanitaari numbritest aru saama?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        õpetada vana humanitaari numbritest aru saama?
                        Ega õlu ise viinaks muutu.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Paistab olevat kolme liiki jalkahuvilisi. Ühed vahivad statistikasaite, teised ketravad varri ja kolmandad vaatavad mängu. Neid viimaseid vana kooli tüüpe on siia foorumisse vähe jäänud. Aga jah, mina arvan, et xG ja varr ei mängi, mängivad jalgpallurid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Tottenham ei tahtnudki palli. Kümne meest ja Poeg ootasid oma kastis, meelitasid Liverpooli lähemale, et niipea, kui tuleb valesööt või vaheltlõige, siis Poeg paneb liduma. Toimib iga mäng. Isegi oma poole peal ei tehtud palliga mängijale mingit survet, alles kasti lähistel. Tüüpiline Mourinho. Ootan rainise kiidukõnet meisterplaani kohta.
                              Kiidukõnet ei ole. Mängu kokkuvõte on see, et Pool võttis teenitud võidu. Eks Mou peab ennast ka kuidagi lõbustama.
                              Samas ei ole mul mingit probleemi selle taktikaga mida eile Spurs kasutas. Oleks karjuv debiilsus minna isegi selliste vigastustega kimpus oleva Pooli vastu täpselt sama mängu mängima. Eile nägin mängu alates 54ndast minutist ja ilmselgelt kui Bergwijn oleks üksinda värava peale joostes ära löönud, siis võiks teist juttu hetkel rääkida siin.

                              Üldiselt... oleks ausaltöeldes arvanud, et Pooli fännid on nüüd viimase paari-kolme aastaga võitma õppinud.
                              Tahtsin täna siia teemasse tulla ja öelda seda mida oma teises lauses ütlesin. Aga lugesin kommentaare oli oma algsele mõttele kindlaks jääda päris raske tegelikult. Väga ebameeldivad (kohati lausa rumalad) tegelasd siin koos valdavas osas (mitte kõik muidugi), täitsa ausalt ja siiralt. Ilmselgelt on Pool ägedat mängu mänginud ja võitnud suuri tiileid.. aga selliste fännide pärast ei ole erilist sümpaariat ka klubi vastu tekkinud. Ma saan aru, et võidu üle on hea meel. Mul oleks vastupidises olukorras ka olnud.

                              Aga proovige aru saada, et jalgpalli saab mängida mitut moodi. Praegune Spurs Mou all mängib seda kompaktselt kaitstes ja kontratele panustades. Kloppi lähenemine on midagi muud. Eilne mäng lõppes 2:1 ja Klopp jäi peale. Aga ei ole võimalik keskenduda sellele vaid vaja kõvatada ja laliseda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Atletico mängib ka antijalgpalli ning võidab nii mänge kui osade südameid. Minu oma mitte, aga mulle ei meeldinud ka Barca tiki-taka, see selleks. Erinevalt Atleticost ja Simeonest õpetab Mourinho oma mängijatele huiamist - väravavaht toob isiklikult palli ja kõnnib sellega viiekasti kõige kaugemasse nurka; väljavahetatav mängija lahkub kiirustamata ning kohtunik Anthony Taylor hoiab näpuga lihtsalt sekundiseierit kinni; pärast viga oma ründekolmandikus lüüakse pall minema, et Pool ei saaks kiirelt lahti mängida. Sellised pisiasjad, mida tegelikult peaks ref jälgima ja karistama, aga Inglismaal kehtivad omad reeglid. Sellised pisiasjad, mille tõttu ma lihtsalt ei suuda Mourinhost lugu pidada, kuigi olen sunnitud tunnistama, et treenerina on ta vägagi pädev. Jalgpall on midagi enamat kui 90 minutit kannatlikult ootamist, et äkki õnnestub üks kiire kontra ära lahendada. Millegipärast Pulise ja Allardyce taktika ei meeldinud kellelegi, huvitav küll, miks? Või mis juhtuks, kui Mou tiim mängiks Simeone vastu? Või kõik tiimid pargiks bussi? Kardan, et fännid hakkaks siis algul vilistama, pärast jalgadega hääletama. Jalgpall on midagi enamat kui 3 punkti või tiitlid. Suvine tiitel juba ununenud, nüüd käib mäng selle peale, et kaks korda nädalas fänne rõõmustada. Eile see õnnestus, kõige kurja kiuste, ja kui Sa hoolega loed, siis paljude postituste algus sisaldab sõna "magus".
                                Näe, sellise postitusega suudan samastuda. Hoopis teine jutt ju!
                                Võibki teadvustada, et jalgpalli saab mängida erinevat moodi (kuigi see "antijalgpalli" silt... noh jah, ikka jääb mulje, et üks on see püha ja õige, miski muu ei kõlba kusagile).
                                Jah, Mou õpetab huiamist ja... minu poolest jumala fine. Mänguaja venitamine on mingis plaanis osa võitmise kunstist. Seda on nähtud igausugstes suurtes mängudes ja tiitlivõistlustel jne. Ei ole mingeid Inglismaa reegleid. Erinevatel meetoditel aja venitamine toimub igal pool üle maailma.

                                Aga mis jutt see "90 minutit kannatlikult ootamist, et äkki õnnestub üks kiire kontra ära lahendada" on? Isegi selle 35 minutiga mis ma vaatasin oli Tottenhamil 3 täitsa sellist okay'd võimalust. Esimesel poolajal, kui protokoll ei peta, löödi üks ka ära.

                                Jalgpall on tõepoolest midagi enamat, aga sama hästi ma võingi öelda, et kui kõik mängiks Barca tiki-takat, või kõik mängiks Kloppi Pooli stiili siis hakkaks ka igav. Jalgpalli võib mängida erinevat moodi. See on arusaadav, et ühele meeldib üks ja teisele teine stiil, ma ei saagi lihtsalt selle juures aru, et miks on vaja mingeid nägusid teha ja veidrat joga ajada, kui üks tiim valib ühe taktika ja teine teise.

                                Ja kui keegi siin xG referentsist aru ei saanud, siis see mõõdab individuaalsete väravavõimaluste statistilist tõenäosust väravas lõppeda. Noh näiteks andes mõlemale poole 100 nurgalööki siis sellisest olukorrast nagu Firminho ära lõi (aus värav ja respect selle eest) tuleks näiteks võib-olla 15 väravat, samal ajal kui sellest mis Kane lõpuks põrkega üle värava saatis tuleks ehk 40. Eile ei tulnud ja paremini realiseerindud võistkond võitis. Aga tulla rääkima pärast viimase minuti väravat mingit juttu, et "ouu, silmaga oli näha ju".. siis tuletaks meelde, et posessioni ja söötude arvu pealt punkte ei jagata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X