320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Allison tassis.
    Ee kaks lööki otse tema pihta? Manku peab ikka tänase tulemusega rahul olema ning arvata, et vääriti siit midagi viigist enamat, on väär.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ee kaks lööki otse tema pihta? Manku peab ikka tänase tulemusega rahul olema ning arvata, et vääriti siit midagi viigist enamat, on väär.
      Ei räägi midagi väärimisest. Essa poolaeg pool kindlalt parem, teine poolaeg manu parem. Allison tegi 2 olulist tõrjet, Pogba omale jäi jah ette, aga Bruno omale sirutas ikka jala ette. See "jäi ette" ei meeldi mulle muidu, väravavaht valib ikkagi kus seista ehk kui jääb ette, siis hea positsiooni valik ja väärib tõrjet.

      Allison mvp imo.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Seda muidugi, aga nende senised partiid olid reaalsed väga krobelised. See pikem tüüp jooksis vastaseid siruli kui championshipi tank ja teine noormees lasi endast ringidega mööda joosta. Nad on küll nominaalselt keskkaitsjad, aga kindlasti mitte põhimeeskonna algkoosseisumehed.
        See on selgelt ülekohtune Nat Phillipsi ja Rhys Williamsi suhtes. Tuletan meelde, et viimane on 19-aastane. Ja ükski nende esitus põhisatsi eest pole olnud selline, et nende pealt käriseks. Krobeline, jah, aga mitte midagi nii hullu ning paar mängu PL-s/CL-s on nad täitsa kindlad olnud isegi. Lisa sinna veel see faktor, et keskkaitses on koostöö ja suhtlus (+ kogemused) tohutult olulised, aga seda neil ilmselgelt pole, kui pole põhisatsi eest mänginud. Fabinhol läks oma tubli pool aastat, enne kui põhisse hakkas saama regulaarselt. Henderson oli eelmises mängus seal keskkaitses palju kehvem.

        Üldine pilt on see, et keskväli on endiselt päris hea, kaitse saab enam-vähem hakkama, mänge domineeritakse, aga rünne...väga ümmargune on kogu ründemäng ja kui lõpuks need kindlad võimalused tekivad, siis ei lööda ära. Teiste kallal on vähe nuriseda, aga Trent, Firmino ja Salah on väga kehvad. Firmino teravus ja puude on kuskile kadunud, Trentist ei saa lihtsalt aru ja Salah minumeelest juba pikemat aega olnud suht "meh". Mane-Robertson äär on klass ja sealt ainsana midagi tuleb. Jota oleks hetkel kindlalt põhis, Firmino/Salah pingile. Kogu Salahi ründemäng on selline, et "saan kastis või selle lähedal palli, lähen vasaku jala peale, üritan sisse lõigata...ups, ei saa, sest kaks kaitsjat on vastas kohe (sest iga kaitsja teab kasvõi kinnisilmi, et Salah iga kord seda teeb), no ok...söödan siis külje peale või tagasi või kaotan lihtsalt palli".

        Kommentaar


          Seda ma viitasingi, et nad on noored ja pole veel selliseks mänguks ilmselgelt valmis. Henderson vähemalt teab enamvähem, mida ta seal keskkaitses teeb. Minu paar kogemust eelmainitud mängijate mängudega on pigem sellised, et sealt võib täiesti ootamatutel hetkedel tulla täiesti sundimatu isiklikult korraldatud error. Nendega ei arvestatud hooaja alguses põhikoosseisu mängijatena ja praegu neid sinna panemine ei tundu ka Klopi jaoks väga mõeldav olevat.

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            Ettevaatlik mäng mõlemalt poolt, kumbgi ei tahtnud kaotada. Puhtad linad on head aga 3 mängu järjest ilma väravat löömata teeb murelikuks.
            Minu poolt vaadates oli pigem see, et kumbki meeskond ei tahtnud võita. Aga eks need tähendavad sama asja. Suva nüri mäng, mille jooksul võitlesin korduvalt unega. Tollest aastate tagusest heavy metalist ei ole isegi hair metalit järgi jäänud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Seda ma viitasingi, et nad on noored ja pole veel selliseks mänguks ilmselgelt valmis. Henderson vähemalt teab enamvähem, mida ta seal keskkaitses teeb. Minu paar kogemust eelmainitud mängijate mängudega on pigem sellised, et sealt võib täiesti ootamatutel hetkedel tulla täiesti sundimatu isiklikult korraldatud error. Nendega ei arvestatud hooaja alguses põhikoosseisu mängijatena ja praegu neid sinna panemine ei tundu ka Klopi jaoks väga mõeldav olevat.
              Härra lahmib ilmselt ühe nähtud mängu põhjal nagu tavaliselt. Williams on paar korda meistrite liigas ja karikates tähelepanuväärselt kindlalt mänginud ja Phillipsi väljakuloleku korral võinuks vähemalt nurgalööke proovida - nüüd mängiti need lihtsalt tulutult lahti. Hendo keskväljal olnuks märksa mõttekam kui seal 75 minutit Shaqirit hoida.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Heavy kontroll mängu üle ja pidev press, aga ManU oli õige taktika võtnud, tegid ainult vasturünnakuid ning enamasti parkisid. Kuidagi kurb et esiliini poisid on meil mingi sära kaotanud, see vajalik miski jääb puudu, et puuri ära lükata. Eks meil on mängijad tagapool ka mitte õigetel kohtadel, aga ei toimi. Tahtsin eile Origit juba varemgi sisse, aga nii lühikeselt ta ei suuda mängu mõjutada.
                Becker'ile peab suure kummarudse tegema, meie parim mees, olulistel hetkedel. Thiago effekti oli tore jälgida niite tõmbamas ja vb tema kauglöök oli üks parimaid variante eile. Shaq oli ka päris viisakas, arvestades kui vähe üldiselt mängida saanud. See üks värav oli vaja ikka kätte saada eile kogu selle pallikontrolli ja surve peale - pettumus.
                ManU poolelt Rashford üllatavalt halb eile ning meeldiv eile meiejaoks et Pogba on ManUs endiselt suht meh võrreldes nt Fernandes'iga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  The Redmen TV võttis asja palju paremini kokku: Liverpool on praegu nii halvas vormis kui vähegi võimalik, United on nii heas vormis kui vähegi võimalik. Miinus Anfieldi publik. Ja tulebki punktiga rahul olla, kahjuks.
                  Unitedi vormi peak on kaks viimast nädalat alla käinud natukene ikkagi. Aga üldiselt jah, Martial jättis eile mulje, et TAA oskab kaitsta päris hästi.

                  Kommentaar


                    Mul tunne, et kui peale igat mängu noppida üksikuid nimesid, kuidas sellel vorm halb ja tollel üldse ei tule, on üldise pildi ignoreerimine. Muidugi, Trent pani kõvasti paska eile, seda juba paar mängu järjest. Aga nagu olen siin ennegi kirjutanud, olen veidi üllatunud, et üldse mingi perioodi esimesed olime sel hooajal. Nüüd on kogu koormus (sh eelmiste hooaegade mitme rinde ponnistused) ja vigastused kogu kambale nii füüsiliselt kui mentaalselt järele jõudnud. On raske loota karikate jahtimist või üldse mingit järjepidevat vormi meeskonnalt, kellel polegi keskkaitset (või siis on vahel võtta siin juba vaieldud lapsi). Ja sealt läheb kogu asi doomino-efektina edasi: Van, Joel ja Joe on pikalt väljas, Fabinho on terveks hooajaks pmtst kaitse, Henderson täidab ka auku. Siis on keskväljal seetõttu Gini mänginud pea kõik minutid ja teised variandid on erinevad vigastustest tagasi tulevad ja vormi otsivad mehed (Shaq, Thiago, Chamo) või veel laps Jones. See tähendab, et Trent ja Robbo ei saa nii julgelt edasi kalpsata ja mäng pole enam nii sujuv, kiire ja lahtine - äärte tsenderduste vastas on juba valmis vastased kes oma kasti kinni sättind. Omakorda jõuab see ründajateni välja. Kloppi taktikas ülioluline press toimib heal juhul poolel jõul, kui muidu, mistõttu esikolmikule ei kuku variante, kus neil oleks ruumi, vaid hoiame staatilisemalt palli ja Salah-Mane peal on vähemalt kaks meest. Et mis see Salah kah seal teeb kui ta saab palli jalgadesse, selg vastase kasti suunas, kaks-kolm meest ümber. Tõsi, Jota tõi värskust ja ettearvamatust, kuid nüüd on ka teda vaja oodata.
                    Kokkuvõttes on kuidagi see hooaeg vaja ära piinelda ja loota, et suvel saab puhata ja võimalikult väheseid EM-ile saata.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Härra lahmib ilmselt ühe nähtud mängu põhjal nagu tavaliselt. Williams on paar korda meistrite liigas ja karikates tähelepanuväärselt kindlalt mänginud ja Phillipsi väljakuloleku korral võinuks vähemalt nurgalööke proovida - nüüd mängiti need lihtsalt tulutult lahti. Hendo keskväljal olnuks märksa mõttekam kui seal 75 minutit Shaqirit hoida.
                      Huh, kahju, et kas siis Klopp lahmib ja sinu infot nende meeste headusest ei oma.

                      Aga nagu ma aru saan, siis muidu on koguaeg teema "meil on vaja keskkaitsjat, sest kõik on katki", aga kui keegi teine ütleb, et need pingil istuvad ei sobi, siis on need tüübid kohe nii head, et keskkaitsjat äkki vaja ei lähegi. Selge.

                      Kommentaar


                        Esimese poolaja lõpuvile oli väga veider. Manè oleks läbi pääsenud De Geaga 1 vs 1 ja sulgu seal polnud, kuid kohtunik vilistas 4-6 sekundit enne aja täitumist poolaja lõpuvile.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          TV3 Sport kella järgi. Ta enda kell vast on täpsem ikka.
                          Minu meelest ei olnud ainult TV3 sport kellajärgi. Igal juhul oli veider, et selliselt ohtliku rünnaku ajal vilistas.
                          Muus osas oli küllaltki pehme vile aga mõlemale poole ja see ei vabanda kuidagi Liverpooli impotentsust vastase kastis.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Sa lammutad pingipoistega ära Crystal Palace’i 7:0 ja saad pärast seda iga mängu järel 5-6 päeva puhkust ja suudad lüüa vaid 1 värava 4 mängu peale? Kus kurat see loogika on? Minamino oli jubeterav ja nüüd antud vaid 60 minutit karikas. Kuldne Trio ei saa tabeli lõpusatside vastu mitte kuidagi hakkama ning ees teeme vahetuse 89 minutil.. nagu tegelt ka? Pane Salah ja Firmino istuma ja las Ox ja Minamino ees koos Manega möllavad. Robbo-Mane äär on veel enam-vähem toitnud, aga kui kaaslased õlid on, siis on neil ka raske.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Minu meelest ei olnud ainult TV3 sport kellajärgi. Igal juhul oli veider, et selliselt ohtliku rünnaku ajal vilistas.
                              Muus osas oli küllaltki pehme vile aga mõlemale poole ja see ei vabanda kuidagi Liverpooli impotentsust vastase kastis.
                              sa arvad, et kaitsjad oleks ka ilma lõpuvileta seisma jäänud, et mingi rünnak oleks üldse tekkinud ??
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                sa arvad, et kaitsjad oleks ka ilma lõpuvileta seisma jäänud, et mingi rünnak oleks üldse tekkinud ??
                                Tolles olukorras söödu hetkel ikka mu meelest mängis ka kaitseliin kaasa. Ma ei väida, et Manè sealt ära lahendanud oleks aga siiski veidral ajal vile.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X