320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ei olnud trollimiskatse. Ei jõua end kogu maailma jalgpalliga kursis hoida. Vaatan ainult Liverpooli mänge, Match of the Day'd, Tammeka kodumänge, AC Milani highlighte ja CL-is teiste Itaalia klubide mänge. Bayernit ja Barcat näen haruharva, näiteks siis, kui mängivad Liverpooliga või kui samal ajal teisi mänge ei ole. Mistõttu ei tunne nende mängijaid ega keskendu eriti kellelegi.
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Su häda seisneb selles, et hoolimata vabandusest, et sa ei jõua kogu jalgpalliga end kursis hoida, oled sa siiski suutnud teha üpris suured järeldused Thiago taseme kohta(ei ole kaanepoiss, hinnasilt ei ole ka väga suur, järelikult selline .. keskklassi mängija, aga kindlasti mitte staar, keda peaks teadma).
    Algselt postitas Stok
    Nii palju kisa vaid seetõttu, et ma ütlesin, et kuna ma Thiagost suurt midagi ei tea, siis tõenäoliselt meie uus superstaar ei ole nii hea, kui need superstaarid, kellest ma olen midagi kuulnud ka. Jummel küll. Ma olen ennegi eksinud (sorry, Studge) ja ennegi täppi pannud. Rõõmustan, kui eksin, minge nüüd laiali, pidu läbi.
    +1 mis atleti ütles.

    Ei peagi kõiki liigasi ja mänge jälgima. Ei jõuaks ka parima tahtimse korral.
    Aga ilma teadmata lahmida Thiagosugust mängijat "noh mitte just halvustavas võtmes keskklassi mängija, aga kindlasti mitte selline staar, keda peaks ilmtingimata teadma." või hinnata mängijate kvaliteeti üldiselt "kaanepoisslikkuse" järgi on ikka eepiline facepalm hetk

    Selles mõttes jah, teema lõpetatud ja pmst atleti ütles kõik ära, lihtsalt pidasin mõnest postitajast siin rohkem kui vb pidanuks

    Kommentaar


      Mul on tunne, et Stok ei tea siiani, kes Thiago on ja arvab, et ta kõlbabki ainult Mcnamara ihaldatud Fa karika eelringe mängima

      Kommentaar


        Täna 10 aastat tagasi kaotasime Anfieldil Northamptonile.
        Üks fänn kommenteeris feissbuukis: “I was there that night. That has to be the most depressing night I’ve ever witnessed on the kop and there where more than a few bad times on the kop back then. Even the weather was appalling that night. If somebody would’ve said to me back then that we’d be premier league champions, European champions and world champions in 10 years from then I’d have had them certified under the mental health act. It’s nothing short of incredible just how far we have progressed in 10 years.”
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Lijnders väitis täna, et homme läheb Lincolni “üllatavalt tugev sats”. Huvitav, kes keskkaitses - Gomez jätkuvalt audis.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Täna 10 aastat tagasi kaotasime Anfieldil Northamptonile.
            Üks fänn kommenteeris feissbuukis: “I was there that night. That has to be the most depressing night I’ve ever witnessed on the kop and there where more than a few bad times on the kop back then. Even the weather was appalling that night. If somebody would’ve said to me back then that we’d be premier league champions, European champions and world champions in 10 years from then I’d have had them certified under the mental health act. It’s nothing short of incredible just how far we have progressed in 10 years.”
            Krt mäletan seda mängu, kuigi oleks võinud vanduda, et see oli millalgi hiljem (nii oktoobris), sest täielik koerailm oli. Meeskond kes meil ses mängus platsil oli nojah nagu oli. Ses mõttes on homme põnevam, et poisse ja mehi kes endale võimaluse saavad peaks nälga olema kordades rohkem.

            Skysports räägib, et Daily Express räägib, et Liverpool have reached an agreement with Watford for the signing of forward Ismaila Sarr, reports the Daily Express.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Krt mäletan seda mängu, kuigi oleks võinud vanduda, et see oli millalgi hiljem (nii oktoobris), sest täielik koerailm oli. Meeskond kes meil ses mängus platsil oli nojah nagu oli. Ses mõttes on homme põnevam, et poisse ja mehi kes endale võimaluse saavad peaks nälga olema kordades rohkem.

              Skysports räägib, et Daily Express räägib, et Liverpool have reached an agreement with Watford for the signing of forward Ismaila Sarr, reports the Daily Express.
              Mõtlesin, et mis värk on, et me ostame ründajaid kes väga palju väravaid löö mängude kohta (nagu ka Jota). Läksin Wikipedia lehele, Senegalist - et Mane soovitusel?
              Scrollid veel natuke allapoole ja siis on kõik selge:
              On 29 February 2020, Sarr picked up two goals and an assist in Watford's 3–0 home victory over Liverpool, handing Liverpool their first defeat of the 2019–20 season and ending the club's 44-match unbeaten league run.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Mida see praegu tõestab?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Ka täna on ühe legendaarse liigakapi aastapäev. 2014 mängiti Boroga 2:2 ja seejärel löödi pendlaid. Löödi nii, et oli löödud.

                  Aga täna siis Lincoln. Koosseisu puhul oli kõige huvitavam, keda seal ei ole. Ja see on Brewster - ilmselge, et tema minek on siis kindel. Samuti pole pingil Kariust. Küll aga alustavad Marko Grujic ja Shaqiri, keskkaitses mängiva Rhys Williamsi kohta pidin guugeldama. Sisuliselt ikkagi b-koosseis, vaid Van Dijkiga riskitakse, sest keskkaitsesse lihtsalt pole kedagi panna. Aga jah, päris noori ja tundmatuid peale R. Williamsi pole. Jotat näeb vast lõpupoole alles.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Keegi striimi jagab?
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar




                      Viimati sain siit
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Sellist ilutulestikku pole Lincolni katedraal väga ammu näinud. Mõned mehed näitasid, millest puudus kui nad mänguaega ei saa. Shaqiri oma ülimalt teravaid karistuslööke ja kornereid, Minamino oma kiirust ja jooksuvõimet ja noh Curtis Jones - pole sõnu. Ma ei imestaks kui ta juba selle hooaja lõpuks on põhimees. Praegustel põhisatsi keskpoolikutel tuleb ränka vaeva näha, et poiss enda seljataga hoida. Kaitse koos noorukese Rhys Williamsiga oli igati tasemel kuni Van Dijk poolajal välja võeti. Siis läks lappama, aga polnud ka enam vahet. Äge õhtu oli.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Esimesed 4 väravat löödi kõik ülesse paremasse nurka, viies pandi ka paremale ja siis proovisime mujale ka. B-meeskonnas oli päris paras kogus sisu. Vahetuste poolelt oleks oodanud, et van den Berg ja Wilson saavad ka oma osa, aga seekord mitte. Brewsteri puudumine tähendab ilmselt seda, et poiss on minekul (viga ma ütlen teile) .
                          Ma ei tea, kas keegi veel seda peale minu jälgib, aga ma vaatan kas meie uus ründaja saab debüüdil jala valgeks või mitte. Jota eile ei saanud. Seega Salah, Mane, Sturridge, Suareze'ga ühte ritta ta ei astunud. Aga pead ei tasu norgu lasta, sest ka King Kenny ega Rush ei skoorinud debüüdil. Fun factina võib öelda, et viimane mängija kellest asja sai pelae debüüdil skoorimist on Virgil isiklikult

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Esimesed 4 väravat löödi kõik ülesse paremasse nurka, viies pandi ka paremale ja siis proovisime mujale ka.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                              Ma ei tea, kas keegi veel seda peale minu jälgib, aga ma vaatan kas meie uus ründaja saab debüüdil jala valgeks või mitte. Jota eile ei saanud. Seega Salah, Mane, Sturridge, Suareze'ga ühte ritta ta ei astunud.
                              Jota jaoks polnud see alustamiseks väga hea koht. Mäng oli ammu tehtud ja aega sai ta vaid poole tunni jagu. Korra jõudis väravale lähedale. Aga tal kindlasti läheb aega, et Kloppi süsteemi sisse saada. Pole tal ka nii palju kogemusi kui Thiagol. Usutavasti järgmisel neljapäeval juba algkoosseisus.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kui Brewster näiteks Sheffield United'i satsi läheb, siis pannakse klausel tagasiostuks ikka sisse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X