320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Kui mingi suvalise foorumiliikme paari kuu tagune irin sellisel hooajal nagu tänavune teie jaoks on olnud, ikka veel okast hinges hoiab, siis oleks ehk aeg peeglisse vaadata, selle asemel et teisi süüdistada ja ebameeldiva kriitika üle vinguda. Ebameeldiv arvamus ei ole veel silmakirjalikkus.

    Väiksemate karikate teemal ei saa sa üldse asjale pihta. On täiesti selge, et Inglismaal ja Briti saartel laiemalt on neid, kellele näiteks FA Cup ja selle väärikas ajalugu vägagi korda läheb veel üsna palju. Sellest ka suurem kriitika Kloppi käitumise üle. Klopp on mõlemasse kodusesse karikasse varjamatult üleolevalt suhtunud enamuse oma klubis oleku ajast, ka juba siis, kui te suurematest karikatest ainult unistada võitsite. Viimases FA Cup-i voorus toimunu ei ole tema puhul mingi erand, vaid paljude jaoks lihtsalt viimane piisk karikas.

    Enam-vähem kõik on aktsepteerinud, et neis karikates antakse tavalisest rohkem mänguaega varumeestele ja noortele, kuid Klopp on nii sõnades kui tegudes vindi selgelt üle keeranud ning sellega põhjendatult kriitika alla sattunud. Elementaarne viisakus näeb ette, et võõrasse riiki minnes sa austad sealseid tavasid ja traditsioone, mitte ei hakka kaarega nende peale kusema - isegi kui kohalikud seda endale vahel lubavad. Reaalset tasemevahet Shrewsburyga ning teie ressursse ja eksimisruumi liigas arvesse võttes on vajadus puhkusenädalal lisamängu mängida 110% teie enda süü ning igasugune virin selle üle silmakirjatsev krokodillipisarate valamine.

    Üldiselt nautige oma edu ja vinguge vähem sellepärast, et keegi julgeb teie jumaldatud klubi ja selle liikmeid mingis punktis kritiseerida. Nii võimsa seeria puhul, nagu teil praegu käsil, on paratamatu, et ette tulevad ka mõned lucky break'id, olgu kohtunike otsuste või mõne muu aspekti näol. Samuti on loomulik, et teiste klubide fännid neid esile tõstavad, eriti kui on tegu näiliselt selgete eksimustega.
    Minu jaoks on "selge eksimus" kohtuniku eksimus (mille ju võiks teiste klubide fännid esile tõsta - a'la meetrisest suluseisest värav 2018/19 hooajal, isegi vist kaks koguni). Mis asi aga on "näiliselt selge eksimus" ja milline on tema suhe selge eksimusega - jääb mulle arusaamatuks.
    "No one is asked to do more than anyone else."

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ja on ka neid, kellele ei lähe korda: jalgpalluritele, treeneritele, FA-le ja väga paljudele fännidele. Klopp lüüakse risti pelgalt seepärast, et Liverpool on praegu võimsas hoos, aga kui mõni tabelikeskmik, näiteks Arsenal, paneks samamoodi noored platsile, kas keegi üldse märkaks vahet?

      Käesolev hooaeg näitab hästi ära, kui palju FA ise oma Cuppidest hoolib, kui ei leidnud võimalust EFL Cupi mängupäeva nihutamiseks ning FA Cupi kordusmängu määrasid puhkuse ajaks. Seda võimalust pole keegi isegi maininud, aga mis siis, kui mängumeestel on plaanid tehtud, et terve perega puhkama minna? Kvaliteetaeg perega on see, millest neil kõige rohkem puudust on, kuigi igaüks võiks omale soovi korral mõne väikese Balti riigi osta.



      Kloppi esimestel aastatel polnud Liverpoolil ei kvaliteeti ega sügavust, et igal rindel maksimaalselt võidelda. Tasapisi on juurde saadud nii üht kui teist, aga prioriteediks on ikkagi suurte poiste liivakast ja tundub, et ollakse õigel teel. Ma tean, et Sa vihkad Liverpooli, aga kas sellepärast on vaja siia oksendama tulla?
      Ja kelle süü see on, et teil madalama liiga satsi vastu kordusmängu vaja läks? Bolditud osa kohta - selle teema tõin oma esimeses postituses välja, et näidata Kenny vingu - nagu õiendataks Kloppi käitumise kallal ebaõiglaselt ainult kadedusest teie edu üle ja traditsioonidest hoolimist vaid teeseldes - alusetust. See, kui palju ühtesid või teisi on või mida nad teineteisest arvavad, ei puutu praegu asjasse.

      Praegu aga on teil nii kvaliteeti kui sügavust ning seetõttu ka Klopi jätkuv sülitamine väiksematele karikatele sellise kisa üles on tõstnud. Kui sa arvad teadvat, et ma Liverpooli (klubi) vihkan, siis arva uuesti. Küll aga on tülgastav mõnede siinsete fännide mentaliteet - arrogants, kohatine võltstagasihoidlikkus ning liigne tundlikkus kõigi ja kõige suhtes, mis tundub klubi suhtes negatiivselt meelestatud olema ning sellest tulenev sildistamine (kapifänn,vihkaja jne).

      Kommentaar


        Algselt postitas diver Vaata postitust
        Praegu aga on teil nii kvaliteeti kui sügavust ning seetõttu ka Klopi jätkuv sülitamine väiksematele karikatele sellise kisa üles on tõstnud.
        Kvaliteedi taga on sihipärane ja mõtestatud töö. Mis iganes need organisatsioonid neid võistlusi korraldavad, pole sellest aru saanud (et ka nemad peaksid seda tegema, et kvaliteeti tõsta).
        Pealegi pole tähtis, kes ja kus on - klubi hindab, kes ja kus peab olema, et edu saavutada. Ja ära ei tohi unustada, et klubisi on mitmeid ning neil kõigil on oma agenda.
        Ning tegelikult kõige kurvem on, et mõned hakkavad raha ette juba lugema ning kui seda ei tule, siis olevat see neilt justkui ära võetud... korralik a mne pohhui bisneks. Sellise mõttemaailma pärast ongi keeruline edu saavutada ning selle puudumisel teisi süüdistada.

        FA ja muu kaader nõuab austust, kuid ise seda ei jaga. Ninnu-nännud.

        Ja kõige selle rumaluse kiuste pakume siiski ühe mõnusa muinasjutu pilgeni täis staadionil. Paljudele mängijatele seal jääb see oma sportalskarjääri suursündmuseks. Ja see on vägev ja tegelikult peaks raskuskese olema seal - rõõmu peal. Mitte mingis väljamõeldud elus.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Robbo paistab olevat üks korralik huumrosisoonega vend. Eks seda ole ka platsil näha olnud.

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            See on vist üks kõige kummalisemaid jalgpalliartikleid, mida ma kunagi lugenud olen. Ehk mingi Kreeka ajakirjaniku ood Loris Kariusele.

            Erilised pärlid on järgnevad mõtteterad(ma nüüd üritan enam-vähem sõna-sõnalt tsiteerida, kuigi kohati ei ole kõik päris otse tõlgitav):

            1) Naised on jobud ja Karius mängis mingi hetk seepärast halvasti, et naine ta maha jättis.
            2) See on täiesti okei, et Karius Istanbulis laaberdamas käib. Kas Besiktas tahtis jalgpallurit või munka? Ja üleüldse, isegi kui ta Istanbulis ainult jooks, siis türklased peaksid tänulikud olema, et blond mees nende genofondi väärtust tõstab.
            3) Lõpetuseks soovitab Kariusel Ateenasse mängima tulla ja lubab ise talle Ateena baare tutvustada. Lubab, et kui hoopis Thessalonikisse läheb, siis tuleb bussi/rongiga Thessaloniki baare tutvustama.

            Kommentaar


              diverikene peaks ikka ise peeglisse vaatama kuna siin vingu võttis ise üles ja rääkides mingist hingeokkast, siis mu teada käib üks teatud diver peale iga VAR otsust esimesena siin teemas traageldamas. Saa üle

              kogu teema võttis, nagu kombeks, Boob ilusti kokku



              Algselt postitas Stok
              Trofee antakse üle viimasel kodumängul, LFC v Chelsea. Palun kommentaatoriteks Vanemõde ja Martin Tyler.
              Jaa, palun! Ma arvan et kommentaar läheks sama vaikseks ja komistavaks, kui Dannari legendaarse lester-manu raskemad hetked teise poolaja lõpupoole ja enne lesteri väravaid. Küll siis põhjused oleks väga teistsugused
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Täna meenutati aastat 2009 kui meil olid Torres ja Kuyt ja kaitse ei pidanud sugugi, aga võitsime ikkagi Pompey võõrsil 3:2.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Liverpool 4, Barca 0 ning üheksa kuud hiljem sünnib kaptenile poeg.

                  Hõissa, Henderson!

                  Kommentaar


                    Salahi perre ka...The Origi Effect
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      The Origi Effect
                      Et keegi siis pärast ei imestaks et mustanahalised lapsed välja kukuvad
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Jou, võtab näpud appi. Ja õpib arvutama.

                        Calculate your due date from your last menstrual period, ovulation or conception date. Also get detailed information relating to your baby's due date.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Klopp esimest, teist, kolmandat, neljandat ja viiendat korda kuu parimaks gafferiks! See on nüüd uus rekord, nagu tema puhul tavaks. Kahjuks pilti pole panna, sest teadupärast on tal talvepuhkus.



                          Siin on väike erinevus: teised räägivad üheksast kuust, Sina 40-st nädalast. Kuigi Sinu arvutuskäik on õigem, oled Sa ikkagi tujurikkuja. :P
                          Võtab uuesti näpud appi ja ütleb, kuidas 9 kuud 7. maist jõudis 8. veebruarini...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Võtab uuesti näpud appi ja ütleb, kuidas 9 kuud 7. maist jõudis 8. veebruarini...
                            millest sa räägid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                              millest sa räägid?
                              Võtan ise näpud appi...

                              Kommentaar


                                Kirjutavad, et Lallana suvel läheb. On ta ainus?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X